Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bommie

Kawusia Bardowska

Polecane posty

10 godzin temu, antyklekotowcy napisał:

Ciekawe ile razy Grzegorz znalazl juz jej kłaka w jedzeniu 🤔 Czy ona nie wie , że do gotowania spina lub związuje sie włosy?

Jej priorytet to wygląd pod Instagram, reszta się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.11.2023 o 00:16, Gzzxxd5 napisał:

Co Grzegorz taki purpurowy z rana? daje w szyję ?

Przy takiej żonce każdy by dawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tajemnicza brunetka napisał:

Jesteście  prymitywne z tymi komentarzami. 

Wstrętne  zazdrośnice. 

Prymitywne jest oskarżanie obcych sobie ludzi o zazdrość. 

Btw, kto i czego zazdrości? Konkrety poproszę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nie wiedzą jak zabłysnąć. Dwa quady... Co za próżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia skąd tyle obserwujących na ig, nie mam pojęcia co ten chlop w niej  takiego urzekającego widzi  i nie wiem skad jej wybujale ego 🤔 Ani urody,ani wiedzy ani umiejętności..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, antyklekotowcy napisał:

Nie mam pojęcia skąd tyle obserwujących na ig, nie mam pojęcia co ten chlop w niej  takiego urzekającego widzi  i nie wiem skad jej wybujale ego 🤔 Ani urody,ani wiedzy ani umiejętności..

On jak on (znali się już przed Rolnikiem), ale nie rozumiem tych zachwytów nad nią ze strony fanek. Ona przecież niczym się nie wyróżnia-ani gotowaniem, ani gustem (w tym przypadku nawet pieniądze nie pomagają), ani prowadzeniem domu. Najbardziej zainteresowana jest kupowaniem chińszczyzny i własną osobą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bommie napisał:

On jak on (znali się już przed Rolnikiem), ale nie rozumiem tych zachwytów nad nią ze strony fanek. Ona przecież niczym się nie wyróżnia-ani gotowaniem, ani gustem (w tym przypadku nawet pieniądze nie pomagają), ani prowadzeniem domu. Najbardziej zainteresowana jest kupowaniem chińszczyzny i własną osobą.

Owszem,ale jemu tez sie dziwie i to najbardziej,bo nie taka Annę mógłby mieć. Na majątek raczej poleciala ona nie on wiec co jego tak w niej fascynuje 🤔 wielki nos, lenistwo czy może ta niska garbata sylwetka... Zapomnialam jeszcze dodac , że z niej taka przedszkolanka jak ze mnie biskup. Grzegorz ma tam do powiedzenia tyle co Żyd w obozie , a ona patrzy tylko aby to jej bylo dobrze i aby sie czasami nie narobic za duzo przy tym. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniose sie jeszcze do tego śmiesznego ich dobytku. Z zewnątrz chyba komentowac nie trzeba bo to zbędne, natomiast w środku niby luksusowo ,ale jednak cos zgrzyta, niewiele do siebie pasuje,a najwazniejsze ze nie ma tam ciepla i przytulności. Widzialam sporo nowych domów wyposazonych w meble oraz dodatki z podrzędnych sieciowek i wyglądają o stokroć lepiej niz ta ich hacjenda na bogato.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Owszem,ale jemu tez sie dziwie i to najbardziej,bo nie taka Annę mógłby mieć. Na majątek raczej poleciala ona nie on wiec co jego tak w niej fascynuje 🤔 wielki nos, lenistwo czy może ta niska garbata sylwetka... Zapomnialam jeszcze dodac , że z niej taka przedszkolanka jak ze mnie biskup. Grzegorz ma tam do powiedzenia tyle co Żyd w obozie , a ona patrzy tylko aby to jej bylo dobrze i aby sie czasami nie narobic za duzo przy tym. 

Oczywiście, że poleciała na majątek. Przed ślubem raczej jej się nie przelewało. A na co poleciał? Hmm, może na wielkie c y c k i, choć przy jej niskiej i garbatej sylwetce wcale nie wyglądają fajnie. 

Przedszkole to nie było jej marzenie ani cel, co widać po tym, że niczego nie uczy swoich dzieci, nie rozwija w nich pasji, hobby ani zainteresowań. Jej cel to bycie utrzymanką, nicnierobienie i wieczny shopping.

Zgadzam się, że jest leniwa. Przykład? Np. wczorajszy obiad. Siedzi w dy, nie pracuje a na obiad podaje podsmażone mrożone pierogi, które raczej nie są jej roboty. Potem pizza na gotowym cieście. Ja nie wiem, jak taki Grzesiek ma się tym najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Odniose sie jeszcze do tego śmiesznego ich dobytku. Z zewnątrz chyba komentowac nie trzeba bo to zbędne, natomiast w środku niby luksusowo ,ale jednak cos zgrzyta, niewiele do siebie pasuje,a najwazniejsze ze nie ma tam ciepla i przytulności. Widzialam sporo nowych domów wyposazonych w meble oraz dodatki z podrzędnych sieciowek i wyglądają o stokroć lepiej niz ta ich hacjenda na bogato.

Cóż, za pieniądze gustu nie kupisz. Ten dom to zlepek najmodniejszych akcesoriów i mebli, niekoniecznie z tego samego stylu. Wszystko robione pod publiczkę. Próżność aż wali po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bommie napisał:

Oczywiście, że poleciała na majątek. Przed ślubem raczej jej się nie przelewało. A na co poleciał? Hmm, może na wielkie c y c k i, choć przy jej niskiej i garbatej sylwetce wcale nie wyglądają fajnie. 

Przedszkole to nie było jej marzenie ani cel, co widać po tym, że niczego nie uczy swoich dzieci, nie rozwija w nich pasji, hobby ani zainteresowań. Jej cel to bycie utrzymanką, nicnierobienie i wieczny shopping.

Zgadzam się, że jest leniwa. Przykład? Np. wczorajszy obiad. Siedzi w dy, nie pracuje a na obiad podaje podsmażone mrożone pierogi, które raczej nie są jej roboty. Potem pizza na gotowym cieście. Ja nie wiem, jak taki Grzesiek ma się tym najeść.

Sa momenty kiedy odnoszę wrażenie, że ona jest powiedzialabym chlodna w stosunku do swych dzieci,brak tam jakiejś szczerej czułości, radosci ze spedzania z nimi czasu, jedyne czym jest zainteresowna to ewentualnie zakupy dla nich. Nie moge zniesc tych  jej chytrych wrednych oczu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Sa momenty kiedy odnoszę wrażenie, że ona jest powiedzialabym chlodna w stosunku do swych dzieci,brak tam jakiejś szczerej czułości, radosci ze spedzania z nimi czasu, jedyne czym jest zainteresowna to ewentualnie zakupy dla nich. Nie moge zniesc tych  jej chytrych wrednych oczu.

Ona z nimi rozmawia wyłącznie przez kamerę/ekran telefonu. Okropnie mi ich żal, że mają taki przykład od matki, ponoć pedagog z wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bommie napisał:

Ona z nimi rozmawia wyłącznie przez kamerę/ekran telefonu. Okropnie mi ich żal, że mają taki przykład od matki, ponoć pedagog z wykształcenia.

One sa dla niej słupem reklamowym no i  kartą przetargowa w razie gdyby Grześ przejrzal na oczy i zechciał tupnac w końcu nogą 😅

Edytowano przez antyklekotowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, antyklekotowcy napisał:

One sa dla niej słupem reklamowym no i  kartą przetargowa w razie gdyby Grześ przejrzal na oczy i zechciał tupnac w końcu nogą 😅

Dokładnie, oby ją pozwały w przyszłości 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście  prymitywne z tymi komentarzami. 

Wstrętne  zazdrośnice. 

 

 

Wiele z was mogłaby by jej buty czyścić. JEST piękna,pracowitą, rodzinna, dobra  kobieta.

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, tajemnicza brunetka napisał:

Jesteście  prymitywne z tymi komentarzami. 

Wstrętne  zazdrośnice. 

 

 

Wiele z was mogłaby by jej buty czyścić. JEST piękna,pracowitą, rodzinna, dobra  kobieta.

A ty się powtarzasz.

Zapytam ponownie: kto i czego zazdrości? 

Anka to garbaty karakan z orlim nosem, doczepami i brwiami, których nie powstydziłaby się rasowa Karyna. Jest leniwa, samolubna, bez umiejętności i talentu, a rodzina to dla niej wyłącznie biznes.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tajemnicza brunetka napisał:

Jesteście  prymitywne z tymi komentarzami. 

Wstrętne  zazdrośnice. 

 

 

Wiele z was mogłaby by jej buty czyścić. JEST piękna,pracowitą, rodzinna, dobra  kobieta.

Podejrzałam inne twoje komentarze - wszystkie na tę samą modłę, trollu.

Ale i tak najlepszy jest założony przez ciebie wątek matrymonialny o szukaniu religijnego faceta na kafeterii. Jaka szkoda, że nikt się nie odezwał 🤣🤣🤣

Edytowano przez Bommie
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, monika1236 napisał:

Wypadek i fota z karetki na relację, osiągnęła dno

Właśnie miałam to pisac- wypadek,wszyscy żyjemy ,ale uj tam .. zrobię zdjęcie. Będzie się klikać, karyny mnie ojojają, będzie żal i smuteczek, będzie się klikać. Każdy normalny człowiek w takim momencie myśli zupełnie o innych sprawach - Ale nie, tu WSZYSTKO jest na sprzedaż - prywatność, dzieci, życie, co kupiłam, co mam, co zjadłam, ...A potem płacz bo ludzie komentują "nieprzychylnie" bo hejt🤮🤦🏼‍♀️ co z tymi ludźmi??!! Ręce opadają....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, monika1236 napisał:

Wypadek i fota z karetki na relację, osiągnęła dno

I ta kurtka dziecka w tle, okropne. Oni są w stanie zrobić naprawdę wiele żeby nie stracić obserwujących.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest pusta jak dzban i płytka jak kałuża ,a on jeszcze gorszy,głupszy ,bez swego zdania. Nawet przy niegroźnym wypadku ostatnią rzecza ktora przyszlaby mi na myśl było by cykanie zdjęć i wrzucanie ich do sieci 🤦Glupiutki ,bezjajeczny Grześ tez mógłby puknąć sie w ten pusty łeb i zbronc jej robienia tego...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, antyklekotowcy napisał:

Ona jest pusta jak dzban i płytka jak kałuża ,a on jeszcze gorszy,głupszy ,bez swego zdania. Nawet przy niegroźnym wypadku ostatnią rzecza ktora przyszlaby mi na myśl było by cykanie zdjęć i wrzucanie ich do sieci 🤦Glupiutki ,bezjajeczny Grześ tez mógłby puknąć sie w ten pusty łeb i zbronc jej robienia tego...

On wcale nie jest lepszy. Zerknij na jego film z 22.10.2023 pt. Nowy członek rodzinki, gdzie nagrywa jak jego brat miał wywrotkę TIRem. Są siebie warci - w desperacji i uzależnieniu od SM nie cofną się przed niczym, bo klikalność od jakiegoś czasu im spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mamitta napisał:

I ta kurtka dziecka w tle, okropne. Oni są w stanie zrobić naprawdę wiele żeby nie stracić obserwujących.

Oby to był początek jej końca, choć fanki oczywiście nie widzą w tej relacji nic złego 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2023 o 07:01, antyklekotowcy napisał:

Nie mam pojęcia skąd tyle obserwujących na ig, nie mam pojęcia co ten chlop w niej  takiego urzekającego widzi  i nie wiem skad jej wybujale ego 🤔 Ani urody,ani wiedzy ani umiejętności..

Ciebie jako pierwszą wzięłabym pod lupę na miejscu Ani. Jesteś tutaj widzę prowodorką, i piszesz o nich okropne rzeczy. Wiesz, że na to jest paragraf? Ciekawe czy twarzą w twarz będziesz taka wyrywna do obrażania... Poczekaj poczekaj 😁

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Izabelka33 napisał:

Ciebie jako pierwszą wzięłabym pod lupę na miejscu Ani. Jesteś tutaj widzę prowodorką, i piszesz o nich okropne rzeczy. Wiesz, że na to jest paragraf? Ciekawe czy twarzą w twarz będziesz taka wyrywna do obrażania... Poczekaj poczekaj 😁

Nie jestem z toba na ty tłuku, pisze co widze i co mysle na temat osob które same to pokazują.Paragraf powiadasz?😂 No to czekam na te twojej paragrafy,mam nadzieję że na święta mnie nie zamkną😅😅😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Izabelka33 napisał:

Ciebie jako pierwszą wzięłabym pod lupę na miejscu Ani. Jesteś tutaj widzę prowodorką, i piszesz o nich okropne rzeczy. Wiesz, że na to jest paragraf? Ciekawe czy twarzą w twarz będziesz taka wyrywna do obrażania... Poczekaj poczekaj 😁

Znów straszysz paragrafami? Skoro tak, to zapewne wiesz, że na udostępnianie wizerunku bez zgody też jest paragraf, a to właśnie robi twoja koleżanka Anka wobec swoich dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Izabelka nie chce krytyki u siebie i swoich bliskich, ale sama kogoś chętnie skrytykuje. Może zamiast psuć tu atmosferę porozmawiasz ze swoją znajomą i powiesz, że nie tędy droga w szukaniu atencji w internecie. Może warto też więcej uwagi poświęcić dzieciom, bo bym się zapadła pod ziemię jakby moje dziecko nie czuło się komfortowo i chciało chodzić wcześniej do szkoły bo lubi rozmawiać. Może Pani idealna jak już chcesz pomóc to zastanów się nad konsekwencjami obecności dzieci w sieci i ich wykorzystywania do reklamy albo tego jak to wpłynie na ich zdrowie psychiczne, bo konsekwencje nie są znane. Może o tym byś się wypowiedziała, bo ja szczerze mówiąc jakbym była znajomą to bym się dziećmi bardziej przejęła niż analizą komentarzy na forum.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Bommie napisał:

Oby to był początek jej końca, choć fanki oczywiście nie widzą w tej relacji nic złego 🤦

Film, który ma 190 tys wyświetleń ma tylko 200 komentarzy. To nie wygląda na zbudowaną relacje z widzami, usuwanie też nie pomaga, a potem dramatyczne szukanie uwagi jak przy tym zdjęciu z karetki. Ja myślę, że widzowie jednak widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×