Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
on198735

Rynek pracy w Polsce

Polecane posty

Cześć, Czy też czujecie się dziwnie przeglądając oferty pracy ? Wszystko poszło do góry, jedzenie opłaty paliwo itp. Ostatnio szukam pracy jako magazynier z 4 letnim doświadczeniem. Wcześniej oferty pracy były inne, stawki większe. Teraz większość pracodawców np we Wrocławiu oferuje 4000 brutto na start. Za 3000 zł netto 2013 uważam że to śmiech na sali. A jak jest u was  w innych miastach ? Jestem ciekawy jakie wy macie odczucia i co na tem temat sądzicie ?

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co oferuje firma są pieniądze na start. Jest szansa że będzie podwyżka czy premia. partner zatrudniając się na uop ja wózek widłowy miał mniej na umowie niż ja po 3 latach pracy ale obecnie dodatek do nocek i premie podbiją wynagrodzenie. 

 

Co ja zaobserwowałam? Na rynku pracy jest więcej ofert pracy dla mężczyzn niż dla kobiet, pracodawca chce człowieka z doświadczeniem który zna wiele programów, firmy nie organizują żadnych darmowych praktyk aby przyuczyć do stanowiska, do obsługi programu. Pracę się dostanie szybciej jeśli pójdzie się osobiście do siedziby firmy niż przez agencję rekrutacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, o jaką pracę dokładnie chodzi i kim się aktualnie jest, ale ogólnie ofert pracy dla mężczyzn i kobiet jest bardzo podobna ilość. Na przykład ja jako studentka dzienna pierwszego roku dziennej kosmetologii nie miałam nigdy problemów ze znalezieniem dorywczej pracy gdzieś jako hostessa.  Pracuję tak bowiem już od samego początku pierwszego roku studiów prawie w każdy weekend, a teraz od samego początku wakacji to nawet prawie codziennie. A w tym celu wystarczy mi tylko przeglądać strony z ogłoszeniami pracy dorywczej i wysyłać swoje CV 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×