Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisi321

Najlepszy proszek do prania to...........wasze opinie?

Polecane posty

Gość Karynkowa767
Ja mam bardzo delikatną skórę i zawsze kupuje proszki dla dzieci. Ostatnio ten z https://sklep.jelp.pl/pl/c/Klasyczne-proszki-do-prania/63 testuje. Wydaje mi się, że takie proszki będą mieć coraz większą popularność bo coraz więcej osób cierpi na alergie i inne problemy ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vizir uczula, E jest o wiele lepszy, biały. Kolory lubię prać w poduszkach Ariel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proszek do prania zamawiam na www.pollena-paczkow.pl Zajmują się tworzeniem chemii między innymi proszków do prania czy płynów do mycia naczyń. Ich proszki są naprawdę świetne. Wyczyszczą każde zabrudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z clovinu używam proszku marki Carrefour. Nie uczula, wydajny, ładnie pachnie, dobrze sie rozpuszcza i jest tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proszku nie używam już od dawna. Z kapsułek też zrezygnowałam na rzecz pereł piorących Perlux. Są super - nie dość, że dobrze radzą sobie z plamami to jeszcze ubrania po praniu ładnie i długo pachną. Miał ktoś już okazję ich używać ? Jak wasze wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innea
Według mnie Persil, ale niemiecki. Tu macie przykład gdzie kupuje: https://perfekt-haus.eu/pl/c/Proszki/22 nie tykam tego, co jest na polskich półkach bo po prostu w tym się nie da prać. Często jak się zastanawiacie, dlaczego nie można doprać ubrań, albo dlaczego się niszczą szybciej to macie odpowiedź. Po prostu niemiecka chemia jest dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wie coś o proszku EXTRA KOLOR COMPACT -radziemska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woyciechowska
Innea – super za to, że dałaś namiar do tego sklepu. Właśnie sporo zastanawiałam się nad zakupem chemii z niemiec i kupiłam „na próbę” w Perfekt Haus. Dostawa szyba, chemia zdecydowanie lepsza od tej polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, proszek carrefour do koloru jest bardzo dobry i tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Tylko Ariel jest nie zawody krew trawa błoto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość z doświadczeniem

Ja uważam że Ariel, Persil, E, ewentualnie vizir inne tańsze proszki maja często problemy z rozpuszczeniem się i plamią ubrania, często też nie dopierają ubrań, kapsułki też są dobre. Polecam również płyn do prania surf, kapsułki to badziewie. Kupuje te proszki jak są z przeceny. Nie widzę sensu kupowania ani sprowadzania proszków z Niemiec to jest ściema, są one nie raz takie same a nawet czas i gorsze od tych polskich. Ja zawsze wstępuje proszki i płyny fi prania do bębna. Przez to pralka nie  rdzewieje i nie brudzi się szuflada. Proszek też nie odkłada się w łączniku szuflady z bębnem przez co nie rozkłada się tam i się co jakiś czas kawałek brudu nie oderwie i nie zniszczy ubrań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaopala

Tylko i wyłącznie proszek z Niemiec, najlepiej Der Waschkönig albo Ariel, Dash, Dali, Persil.... koniecznie oryginalny, świeży z importu. Jakby ktoś chciał wiedzieć to kupuję zawsze w sklepie internetowym EuroShop24h.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinta

Od zawsze kupowałam dobry proszek, ale wiecie co? Odkąd mam nową pralkę - Electrolux z serii PerfectCare, moje ubrania są zdecydowanie bardziej doprane. Ogólnie w lepszej kondycji, miękkie i zadbane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×