Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tallian

Skromny ślub, pomocy

Polecane posty

Nie wiem od czego zacząć planowac skromny ślub i uroczysty obiad. Zdecydowaliśmy ze nie robimy hucznego wesela. 
jak wyglądały wasze skromne śluby? 
nie wiem z czego zrezygnować, a o czym nie zapomnieć 

slub kościelny, 20-25 osób. Później obiad w restauracji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tallian napisał:

Nie wiem od czego zacząć planowac skromny ślub i uroczysty obiad. Zdecydowaliśmy ze nie robimy hucznego wesela. 
jak wyglądały wasze skromne śluby? 
nie wiem z czego zrezygnować, a o czym nie zapomnieć 

slub kościelny, 20-25 osób. Później obiad w restauracji 

Przedewszystkim trzymaj się takiej ilości osób,zróbcie dokładną listę i wydrukujcie zaproszenia. Bo później się okaże,że trzeba zaprosić kolegów,ciotkę czy kuzynkę jak było u nas. Na początku skromny ślub rodzice,dziadkowie i chrzestni,ale teściowa wypaliła z dodatkową ciotką,bo wtedy byłaby cała ich rodzina,bo nie mają wiele osób okej,później mój mąż jeszcze dwóch kolegów też nie miałam nic przeciwko,ale jak to wygląda jak moja babcia przyjedzie i zobaczy kolegów,a moje ciocie i wujkowie niezaproszeni( mam dużą rodzinę). Przyszło co do czego chciałam zaprosić wszystkich i pojechaliśmy na salę i mój mąż z teściową że skromnego przyjęcia chcieli zrobić wesele jak ma każdy,a ja nie miałam nic do powiedzenia. No to im wygarnełam w oczy żeby sami sie ze sobą ożenili i prawie do ślubu by nie doszło. W końcu przełożyliśmy termin na wcześniejszy i ślub był kościelny tylko my i świadkowie nikt więcej,ani teściowej,ani rodziców,ani przyjęcia,ale tak chciałam. Dlatego najlepiej naprawdę zrobić porządną listę,której się trzymamy,od razu zaproszenia i wystarczy we dwoje się wybrać( bez teściowej!) i wybrać jedzenie i wszystko inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze miałabym coś doradzić,to wszystko organizujcie sami,żeby rodzina się nie wtrącała,bo to wasz dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam już na trzech takich skromnych przyjęciach, sama coś takiego planuję i uważam to za świetną opcję w dobie hucznych wesel ze zbędnym przepychem. Na żadnym z tych przyjęć nie było żadnych durnych bilecików z wyznaczonymi miejscami siedzącymi - każdy siadał gdzie chciał (więc rozstawianie ludzi masz z głowy). Nie było wodzireja/dja/orkiestry - w tle leciały playlisty ułożone przez parę młodą. Żadnych zbędnych pierdół/dekoracji/innego szajsu, stoły były naprawdę skromne/jakieś delikatne bukiety kwiatów - i to w zupełności wystarczyło. Żadnych zabaw/fotobudek/absurdalnie drogich napisów "love"/selfie 360 i innych dziadostw. Super skromnie, z klasą i ze smakiem. Z całym szacunkiem do wszystkich, którzy decydują się na wesela z tymi rzeczami które wymieniłam wcześniej - dla mnie to kicz i bezsensowne wydawanie pieniędzy (no ale co kto lubi;)). Będziesz musiała się skupić na: zaproszeniach (ja zamówiłam najtańsze, najskromniejsze, najprostsze - w końcu to kawałek papieru, który zaraz pójdzie do kosza), ...ence/komplecie ślubnym (ja akurat biorę ślub w spodniach), menu, muzyce, ew. dekoracji - ja postanowiłam, że będzie kilka kwiatów/jakieś świece i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×