Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alikafe

Monika od dzieciaków

Polecane posty

Nie ma tematu o Monice? Wszyscy ja kochają ? Widziałam dziś na insta ze ma zrobiony biust. Wg mnie fajnie zrobiony i nie za duzy. Kiedy ona zdążyła w ogóle mieć operacje? Wiecznie pokazuje się na insta. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2023 o 09:32, alikafe napisał:

Nie ma tematu o Monice? Wszyscy ja kochają ? Widziałam dziś na insta ze ma zrobiony biust. Wg mnie fajnie zrobiony i nie za duzy. Kiedy ona zdążyła w ogóle mieć operacje? Wiecznie pokazuje się na insta. 
 

a to ma zrobione? zawsze miala male 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma. Nawet nie wiem kiedy bo często do niej zaglądam, ale pewnie ukrywała się pod bluzami. 
w komentarzach pod zdjęciami z wyjazdu shitstorm o zapytani o biust. Wierne fanki naskakuja na autorki pytań ze to prywatna sprawa. Taka prywatna ze M ma 10 zdjęć w karuzeli w tym 7 z wyeksponowanym nowym biustem. Wiec raczej chce Żeby to było zauważone. 
wg mnie wyglądają fajnie chociaz ja wole małe sportowe biusty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też uważam że ma zrobiony biust. Na pewno cycki podniesione plus jeden rozmiar większe. A kiedy zrobiła? Pal licho wie. Mogła ukrywać pod bluzami lub poprostu wrzucała stories codziennie ale wcześniej nagrywane. M ostro się za siebie wzięła. I na medycynie estetycznej no i jak widać również operacjach plastycznych nie oszczędza. Wygląda dobrze ale mimo wszystko sztucznie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×