Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pati1236

Świadczenie 1000euro z fundacji dla kobiet w ciąży w Niemczech,a powrót do polski

Polecane posty

Na początku "chciałam"rodzić w Niemczech. Mój mąż się nie zgadzał mimo złej sytuacji finansowej na poród w Polsce. Więc byłam w profamilii poprosić o pomoc. Jak się okazało na ten moment przysługiwało nam 1000euro na zakup różnych rzeczy dla dziecka na pierwsze wyposażenie z fundacji "Mutter und kind". W czerwcu składałam wniosek,ale został najpierw odrzucony z powodu tego,że nie doczytali umowy mieszkania i zarzucili mi kłamstwo. Po zaznaczeniu  przeze mnie w edytorze dokładnie drugiej części umowy wczoraj dostałam list,że mi przyznali świadczenie i dziś widzę je na koncie. I też pisze,że dają sobie prawo w razie zmiany sytuacji osobistej i finansowej do ponownego rozpatrzenia wniosku i odebrania środków. I teraz pytanie co z tym zrobić? Mogą naliczyć mi odsetki? Wyjeżdżam z Niemiec za niecałe dwa tygodnie i rejestruje się w Polskim urzędzie pracy,konto w banku zamykam w poniedziałek. Zadzwonić i wyjaśnić sytuację i odesłać później na wybrane konto pieniądze? Ogólnie byłam już pewna,że nie dostanę nic i sprawa załatwiona,bo dwa dni temu przyszedł list żebym jeszcze raz wysłała ile dokładnie płacimy za mieszkanie i jeszcze raz ile zarabia mój mąż,bo pani,która mnie obsługiwała jest na urlopie,a teraz przyszła decyzja z funkcji i była tam podpisana pani niby na urlopie i dziś patrzę i przyszło to 1000euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×