Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marisur

Polka na pustyni

Polecane posty

Kobieta konwertowała się na islam a ma się za feministkę i paraduje z flagą lgbt. Czy tylko ja widzę tu fikołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule, nie wiem czy jest jakoś szerzej znana, ale niestety jakoś się pojawia w mojej bańce. Baba, która się konwertowała na islam by wyjść za Araba, założyła hidżab na głowę i proklamuje islam jako coś wspaniałego, jednocześnie mając się za feministkę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marisur napisał:

Jak w tytule, nie wiem czy jest jakoś szerzej znana, ale niestety jakoś się pojawia w mojej bańce. Baba, która się konwertowała na islam by wyjść za Araba, założyła hidżab na głowę i proklamuje islam jako coś wspaniałego, jednocześnie mając się za feministkę 

Nie będę się tutaj wykłócać, ale jest coś takiego jak feminizm muzułmański. Nie jest on taki sam jak my sobie wyobrażamy feminizm. Jest dostosowany do potrzeb konkretnej grupy społecznej i regionu. Jest sporo prac na ten temat. Polecam.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2023 o 01:50, Marisur napisał:

Kobieta konwertowała się na islam a ma się za feministkę i paraduje z flagą lgbt. Czy tylko ja widzę tu fikołek?

Skoro używasz słowa fikołek w kontekście praw człowieka i feminizmu, tak tylko spytam, zanim zacznę snuć wnioski: Doprecyzuj proszę, w ilu krajach muzlumanskich byłaś, ilu muzułmanów znasz i jaki jest zakres twojej wiedzy o religiach, np ostatnio przeczytane opracowanie, bo coś czuje ze szok kulturowy to dopiero możesz przeżyć  😅😅😅

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2023 o 01:50, Marisur napisał:

Kobieta konwertowała się na islam a ma się za feministkę i paraduje z flagą lgbt. Czy tylko ja widzę tu fikołek?

Tak, tylko ty.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×