Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ayala

Ból jednej piersi/wrażliwy na dotyk sutek

Polecane posty

Trochę wstydzę się to tu pisać, ale już nie wiem co robić. Mam 14 lat, od dawna na piersiach w okolicy brodawki robią mi się takie malutkie jakby pęcherzyki białe w srodku, nie bolą i same zawsze znikają. Ale przedwczoraj wieczorem stwierdziłam że sobie jednego wycisnę, nie udało się ale troszkę krwi sie pokazało bo sobie troche skóre poskubałam. Zaczęło boleć, jak to rana przy brodawce ale rano się budzę i nadal boli. Jak sie dotknie brodawke to jeszcze bardziej, i wyczułam pod skórą obok i pod takie stwardnienie które boli. Dzisiaj się budzę i nadal boli, ale do tego obok brodawki pojawiło się takie łagodne wypuklenie (to „stwardnienie” się wypukla). Raz znika a raz pojawia się. Jest chyba spore, boli przy nawet lekkim ściskaniu/poruszaniu. Bardzo boje sie że to jakiś guzek. 
czy to jakieś zapalenie? Guz? Naczytałam sie w internecie o tych wszystkich guzach itp teraz jestem przerażona. Dodam że moje piersi są asymetryczne, wszystko to dzieje się w tej mniejszej. Wiem że najlepiej iść do lekarza ale boje się, wiec chce wiedzieć na co mam się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno jest jednoznacznie stwierdzić bez profesjonalnej opinii medycznej. mogą to być drobne zmiany hormonalne, ale ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem. rozumiem, że może Ci być straszno, ale wizyta u specjalisty pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

trzymaj się i nie wahaj się zwrócić o pomoc medyczną. Nie masz powodów się wstydzić 🙂

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×