Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wika990

Obecny partner

Polecane posty

Hej, dręczy mnie od jakiegoś czasu pewna myśl w głowie i potrzebuję porady:( 

Jakiś czas temu przeżywałam rozstanie z chłopakiem. Mieliśmy jechać na wakacje ze znajomymi, pojechałam sama i jechał w jego miejsce tam taki nieznajomy dla mnie. Pisząc z moim byłym nagadywałam coś na tego nieznajomego, obrażałam i mówiłam,że do mnie zarywa (nie zarywał) spytacie czemu-nie mam pojęcia, chcialam jakos odzyskac dawnego chlopaka, zeby byl zazdrosny czy cos.. pod wplywem emocji i w ogole. Tez potem mowilam ze moge sie z nim nie wiem pocalowac ale nie zwiazek ze no oszaleliscie blabla..

Okazalo sie,ze teraz jedtem w zwiazku z tym "nieznajomym" nigdy przenigdy bym tego nie przypuszczala, poznalismy sie na tych wakacjach, potem zaczelismy sie spotykac w grupce po wakacjach potem sami no i zaiskrzylo.. Moje pytanie brzmi czy powinnam mu o tym powiedziec? ze zle o nim mowilam? nigdy nie powoedzialabym ze bedziemy razem serio… ale mam wyrzuty sumienia

Edytowano przez Wika990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz sama nie wiesz czemu zaczelas mowic rzeczy ktorych wczesniej nie mowilas... sama sobie czulas sie obca i mowilas w jezyku tobie nieznanym i teraz masz problemy

"i gdy duch nieczysty i posiadzie obcymi jezykami mowic beda "

Ja tu widze material na sprawe dla egzorcysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mamb pojecia jak postapic i strasznie mnie to meczy zalezy mi na nim no bmie spodziewalam sie,ze polaczy nas los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co takiego złego mówilas, ze do Ciebie zarywał i że mogłabyś się z nim całować? Jak widac bylo w tym ziarnko prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Wika990 napisał:

bylabym wdzieczna za porade bo sama sie bije z myslami :(.. 

Kto zwyciężył w tej bijatyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×