Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Glos_rozsadku

Paulina Kuczyńska

Polecane posty

Czy ktoś ją tu ogląda?

mam wrażenie że ten jej chłop to jakiś patologiczny pedant. Ten ich salon nic się nie zmienił, dalej wygląda na nieskończony. Wszystko jest poukładane od linijki. Dziwne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2023 o 20:16, Glos_rozsadku napisał:

Czy ktoś ją tu ogląda?

mam wrażenie że ten jej chłop to jakiś patologiczny pedant. Ten ich salon nic się nie zmienił, dalej wygląda na nieskończony. Wszystko jest poukładane od linijki. Dziwne to jest.

Bo jest taki i ona to samo. Nic ciekawego jak dla mnie. Jak coś zmanifestować? Paulinka odpowiada: pomysł, że spełni Ci się marzenie i tak na pewno będzie. Acha. Znowu samoopalacz i przerysowane kotury plus połysk na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Misha napisał:

Bo jest taki i ona to samo. Nic ciekawego jak dla mnie. Jak coś zmanifestować? Paulinka odpowiada: pomysł, że spełni Ci się marzenie i tak na pewno będzie. Acha. Znowu samoopalacz i przerysowane kotury plus połysk na twarzy...

To jej konturowanie ust jest tragiczne!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

To jej konturowanie ust jest tragiczne!!! 

Zgadzam się. Świeci się i te kontury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna dziewczyna tylko trochę ma tandetny styl. Myślę że umiłowanie naturalnych klasycznych kolorów (beże, biel, czarny) ratuje jej wygląd bo gust ma kiczowaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Geneza. napisał:

Ładna dziewczyna tylko trochę ma tandetny styl. Myślę że umiłowanie naturalnych klasycznych kolorów (beże, biel, czarny) ratuje jej wygląd bo gust ma kiczowaty. 

« Lubi » klasyczne kolory bo chce wyglądać na old money 😂😂😂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2023 o 18:49, Misha napisał:

Bo jest taki i ona to samo. Nic ciekawego jak dla mnie. Jak coś zmanifestować? Paulinka odpowiada: pomysł, że spełni Ci się marzenie i tak na pewno będzie. Acha. Znowu samoopalacz i przerysowane kotury plus połysk na twarzy...

a bez makijażu wygląda wręcz strasznie, aż się przestraszyłam, że jakaś obca baba klęczy na łóżku, totalnie inny człowiek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolor włosów, czy kolory ubrań i tak nie odciągnie uwagi od samoopalacza. Nie wiedziałam, że ktoś tak może ciągle to nakładać na twarz. Wygląda się starzej, nienaturalnie. Przecież to widać, że to nie jest naturalna karnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chorobliwie pedantyczny styl w domu, to jej "prawo przyciągania", nie pracuje tylko yt. I to jest jakakolwiek inspiracją? Hmm dla kogo? W tym ich domu okropnie tak jakoś przesadnie minimalistycznie, ja też nie lubię za dużo jak u Boogie np. Dom u nich jest zimny, po co dom, skoro same ściany. I lustro w kuchni zamiast panela/ kafelek na ścianie. No jak tego nie ochlapać codziennie? Bym musiała wszystkie posiłki poza domem jesc. Ale pewnie chciała inaczej niż inni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie mają narazie pieniędzy na kupno więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2024 o 10:50, ola151 napisał:

Może nie mają narazie pieniędzy na kupno więcej.

Na torebki mają a na umeblowanie nie mają? Nie sądzę. Myślę że to on płaci więc on decyduje. Ona « pracuje » na YT i robi te stylizacje za pieniądze ( XD ) a on nawet jej miejsca do pracy w domu nie wydzielił tylko musi siedzieć przy toaletce w garderobie xD

a ta jej firma to chyba też oczywiste że pic na wodę skoro tego nie robi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×