Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skowronkowa

Gnom ogrodowy

Polecane posty

6 godzin temu, Evil Bitch napisał:

Pisałam już kiedyś, że czego jak czego, ale tej pewności siebie i przekonania o swojej za*ebistości możemy Magdzie tylko zazdrościć. Mnie się niestety jeszcze nie zdarzyło pomyśleć, że wyglądam olśniewająco, a Magda ma w swojej garderobie mnóstwo ...enek z działu dziecięcego, w których dokładnie tak wygląda. Już kilka filmów temu mówiła, że nie chce przyćmić swoim wyglądem siostry, dlatego na mierzenie ...en ślubnych sama musiała założyć trochę gorszą ...enkę. 

Jej siostra urodziwa nie jest, więc może ją przyćmić, o dziwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzia daje ostatnio czadu, baba przed 40tką, podobno po studiach, zawodowo robi rankingi ziemniaków i cukierków. Myślę, że UG jest dumny ze swojej absolwentki i kasy podatników, którzy opłacili te 5 straconych lat. Wywalenie kasy w błoto, przyniosło proporcjonalny skutek, ranking ziemniaków i seriali, to działania pożyteczne społecznie i wspierające doradztwem prawnym osoby z OzN. Ludzie mogą dowiedzieć się, że pani prawnik lubi puree i kocha czipsy. Dramat.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadanego q&a nie będzie, bo Madzia źle spała. Rozumiecie? Oleje pracę, bo źle spała. To pewnie ta nauka odpoczynku. 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szafie, nie będzie mnie w robocie do końca tygodnia, bo w poniedziałek nie mogłam zasnąć 🙂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Krecia łapka napisał:

Ona za to, zawsze ale to zawsze dobrze się czuje jak jest wyjazd, wyjście czy koncert 🙃

Faktycznie, wtedy jest okazem zdrowia 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×