Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skowronkowa

Gnom ogrodowy

Polecane posty

5 godzin temu, ECh napisał:

Nawet vloga z wyjazdu nie wrzuci? 🤔 Co tam się w tej Redzie odwala? 😔

Zarobiona jest....po urlopie trza odpocząć 😂

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Krecia łapka napisał:

Zarobiona jest....po urlopie trza odpocząć 😂

Rzeczywistość sama się nie ogarnie przecież i jest to duży plus 😀

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ECh napisał:

Nawet vloga z wyjazdu nie wrzuci? 🤔 Co tam się w tej Redzie odwala? 😔

 

8 godzin temu, ECh napisał:

Nawet vloga z wyjazdu nie wrzuci? 🤔 Co tam się w tej Redzie odwala? 😔

Wiater, problemy z internetem, głośni sąsiedzi, tajemnicza niedyspozycja, ogarnianie rzeczywistości po powrocie, sama wybierz. Coś pominęłam z uniwersum wymówek?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Stara koza napisał:

 

Wiater, problemy z internetem, głośni sąsiedzi, tajemnicza niedyspozycja, ogarnianie rzeczywistości po powrocie, sama wybierz. Coś pominęłam z uniwersum wymówek?

Siostra M mirzwy suknie 😅😆 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona latami wmawiala ludziom, że jest szefem firmy, która ogarnia klientom SM. Teraz wiemy na pewno, że firma nigdy nie istniała i istnieć nie będzie, a wielka Influencerka wrzuca raz na miesiąc jedną storke i zawsze z błędem. Kurna w trzech słowach i zawsze błąd. Chodząc antyreklama wszystkiego, abstra...ąc od zapowiedzi filmów, które nigdy się nie pojawiły i nigdy nie pojawią. Dobrze, że renta wpada, można się dalej bawić w dorosłe życie. Ciekawe, jak długo.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, ECh napisał:

Siostra M mirzwy suknie 😅😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stara koza napisał:
17 godzin temu, ECh napisał:

Siostra M mirzwy suknie 😅😆 

 

Przed chwilą, Stara koza napisał:
17 godzin temu, ECh napisał:

Siostra M mirzwy suknie 😅😆 

To chyba to dzikie szaleństwo w życiu Magdy, przez które po raz kolejny nie wywiązała się z zaległych obietnic 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Stara koza napisał:

 

To chyba to dzikie szaleństwo w życiu Magdy, przez które po raz kolejny nie wywiązała się z zaległych obietnic 

W jej życiu tyleeee się teraz dzieje,że zapomniała o filmie, który zapowiedziała wrzucić 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące minęły, a temat braku filmów aktualny. 

Czemu spadł poprzedni wątek, coś mnie ominęło czy bez przyczyny?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była link do artykułu o Bapce. Można sobie miłe komentarze zostawiać do których błyskawica nie sięgnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pan_Czatowski napisał:

Była link do artykułu o Bapce. Można sobie miłe komentarze zostawiać do których błyskawica nie sięgnie 

Czytałam artykuł, ale nie widziałam komentarzy. Są jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tym razem obstawiacie u naszej zarobionej biznesłumen? Już może wpaść alergia, odpowiedni moment w sumie.

Tyle subów nakupować i nic tym nie robić, szkoda kasy, no ale to nie ja zaorałam świetnie prosperującą firmę w branży SM, więc co ja tam wiem, o permanentnym olewaniu swojej roboty 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Drejfus napisał:

Co tym razem obstawiacie u naszej zarobionej biznesłumen? Już może wpaść alergia, odpowiedni moment w sumie.

Tyle subów nakupować i nic tym nie robić, szkoda kasy, no ale to nie ja zaorałam świetnie prosperującą firmę w branży SM, więc co ja tam wiem, o permanentnym olewaniu swojej roboty 🙂

Jak to nic nie robi? A test ulubionych sklepów? Samo się nie zrobiło, a strategia Magdy, jak widać, przynosi efekty, taki szybki skok obserwujących. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze  nie wjechały vlogi z najbardziej pracowitego tygodnia w roku. 

Chyba że nagrała triduum na zapas, i puści to za rok. 😅

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Triduum będzie w ramach vlogmasów, nagra dwa w grudniu, dorzuci dwa zaległe z kwietnia i norma wyrobiona. 4 filmy to doskonały wynik jak na nią, to święta i to święta przecież 😁 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Drejfus napisał:

Triduum będzie w ramach vlogmasów, nagra dwa w grudniu, dorzuci dwa zaległe z kwietnia i norma wyrobiona. 4 filmy to doskonały wynik jak na nią, to święta i to święta przecież 😁 

Szczerze pisząc, to jest to całkiem prawdopodobne 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2024 o 07:52, Drejfus napisał:

Co tym razem obstawiacie u naszej zarobionej biznesłumen? Już może wpaść alergia, odpowiedni moment w sumie.

Tyle subów nakupować i nic tym nie robić, szkoda kasy, no ale to nie ja zaorałam świetnie prosperującą firmę w branży SM, więc co ja tam wiem, o permanentnym olewaniu swojej roboty 🙂

Chyba nie jest z nią aż tak źle jak pojechała na koncert Wiśniewskiego - strażacy musieli ją wnosić 🤣 mogli ją postawić już na środku sceny,żeby wszystko dokładnie widziała.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, rozumiem że nie wszystkie wyjątkowe cechy osobnicze da się odzwierciedlić swoim awatarem na fejsbuczkach, ale tutaj widzę ewidentnie niewykorzystany potencjał tej opcji. Czasem aż się zaśmieję, jak ta rysunkowa postać mocno przypomina jej autora, ale tutaj wychodzi ewidentne zakrzywienie w postrzeganiu siebie. 

https://zapodaj.net/plik-ZvaIrlsxGA

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ależ skąd, portret przodka, jak żywy 🙂 Madzia osiągnęła swój cel, jedynym jej odbiorcom, czyli nam, już się nie chce tej agonii komentować. Vlog z wielkiej soboty wleci w Wigilię, jak będzie miała chwilę czasu w przerwie w oglądaniu bajek. Mam tylko nadzieję, że resztka wspierających z Patronite, zorientuje się, co to za olewus i przestanie jej wpłacać po te 5 zł. Serio, jest dużo twórców, którzy publikują częściej niż raz na 2 miesiące, można lepiej zainwestować środki. 

Edytowano przez Drejfus
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ona jest leniwa, to wszyscy wiedzą, to że olewa widzów również, to, że kłamie jest złośliwa, wredna też jest oczywiste, ale to, że się tak bardzo pogubi w swoich kłamstwach mocno mnie zdziwiło. Najpierw żyła z firmy i obsługi SM, śmiech na sali, potem niby ze współprac, zleceń i obsługi wyselekcjonowanych klientów (z jakiej obsługi, jak ona się na niczym nie zna), teraz podobno żyje i robi karierę na YT. Kariera polega na tym, że przez miesiąc nie jest w stanie wrzucić jednego vloga. A i jeszcze wspiera OzN, serio, w życiu bym nie chciał, żeby ktoś taki mnie wspierał. Wszystko za co się zabierze obróci w .....

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Rudy Adam napisał:

To, że ona jest leniwa, to wszyscy wiedzą, to że olewa widzów również, to, że kłamie jest złośliwa, wredna też jest oczywiste, ale to, że się tak bardzo pogubi w swoich kłamstwach mocno mnie zdziwiło. Najpierw żyła z firmy i obsługi SM, śmiech na sali, potem niby ze współprac, zleceń i obsługi wyselekcjonowanych klientów (z jakiej obsługi, jak ona się na niczym nie zna), teraz podobno żyje i robi karierę na YT. Kariera polega na tym, że przez miesiąc nie jest w stanie wrzucić jednego vloga. A i jeszcze wspiera OzN, serio, w życiu bym nie chciał, żeby ktoś taki mnie wspierał. Wszystko za co się zabierze obróci w .....

Adam, nie znasz się, to jest ta jej słynna strategia. Ona nie nagrywając oszukuje algorytmy YT, a robiąc błędy dokładnie w każdym wpisie trolluje Instagrama 🤣

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Drejfus napisał:

Adam, nie znasz się, to jest ta jej słynna strategia. Ona nie nagrywając oszukuje algorytmy YT, a robiąc błędy dokładnie w każdym wpisie trolluje Instagrama 🤣

Ona na tej strategii zarabia więcej, niż wy na barszczowym etacie 😂

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak zainkasuje rentę i dodatki dla matki. Gdyby jej zakręcić kurek z socjalem, to przestałaby kpić z ludzi pracujących na etacie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Drejfus napisał:

Adam, nie znasz się, to jest ta jej słynna strategia. Ona nie nagrywając oszukuje algorytmy YT, a robiąc błędy dokładnie w każdym wpisie trolluje Instagrama 🤣

Nic mnie nie zdziwi po tym, jak oznajmiła, że nie używa polskich znaków, bo algorytmy juciuba działają tak, że za ąćężłń w tytułach filmów ucinają jej zasięgi, i uwierzcie jej, ona się na tym zna i wie co mówi. Wtedy pojęłam, jak potężna i zawiła jest ta dziedzina wiedzy, to są wiraże niedostępne dla zwykłych garkotłuków. 

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam, alergia 🤣 Nieróbstwo level hard, nagrywanie stwarza jej problem, będzie eksperymentować z innymi formami, czyli co performance, pantomima, paradokument? Żenujący leń na garnuszku państwa.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2024 o 14:21, Rudy Adam napisał:

To, że ona jest leniwa, to wszyscy wiedzą, to że olewa widzów również, to, że kłamie jest złośliwa, wredna też jest oczywiste, ale to, że się tak bardzo pogubi w swoich kłamstwach mocno mnie zdziwiło. Najpierw żyła z firmy i obsługi SM, śmiech na sali, potem niby ze współprac, zleceń i obsługi wyselekcjonowanych klientów (z jakiej obsługi, jak ona się na niczym nie zna), teraz podobno żyje i robi karierę na YT. Kariera polega na tym, że przez miesiąc nie jest w stanie wrzucić jednego vloga. A i jeszcze wspiera OzN, serio, w życiu bym nie chciał, żeby ktoś taki mnie wspierał. Wszystko za co się zabierze obróci w .....

Adam, to Ty, TEN Adam? 😊 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziały vlog o ...ence na ślub? Rozbawił mnie tekst, że nie chciałaby przyćmić panny młodej...I kilka innych smaczków...

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kaszamasza napisał:

Widziały vlog o ...ence na ślub? Rozbawił mnie tekst, że nie chciałaby przyćmić panny młodej...I kilka innych smaczków...

Miałam Was pytać, czy ona tak na poważnie? To znaczy czy faktycznie obawia się, że mogłaby przyćmić pannę młodą?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Blada napisał:

Miałam Was pytać, czy ona tak na poważnie? To znaczy czy faktycznie obawia się, że mogłaby przyćmić pannę młodą?

Może wie, że żadnego szału nie będzie, jakoś nic za dobrze leżeć nie chce, więc zawczasu się asekuruje, że to tak zupełnie celowo, po prostu wspaniałomyślnie decyduje się wyglądać średnio, to wszystko dla siostry 😉 ale vloga nie oglądałam, więc nie słyszałam dokładnie jak to powiedziała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałam już kiedyś, że czego jak czego, ale tej pewności siebie i przekonania o swojej za*ebistości możemy Magdzie tylko zazdrościć. Mnie się niestety jeszcze nie zdarzyło pomyśleć, że wyglądam olśniewająco, a Magda ma w swojej garderobie mnóstwo ...enek z działu dziecięcego, w których dokładnie tak wygląda. Już kilka filmów temu mówiła, że nie chce przyćmić swoim wyglądem siostry, dlatego na mierzenie ...en ślubnych sama musiała założyć trochę gorszą ...enkę. 

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×