Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nieznana00

Plastry antykoncepcyjne a stosunek bez dodatkowych zabezpieczeń

Polecane posty

Dzień dobry , pisze z pytaniem o to jak u was dziewczyny wygląda stosowanie plastrów antykoncepcyjnych a stosunek bez prezerwatyw lub stosunku przerywanego . Zastanawiam się nad tą metodą antykoncepcji czyli plastry ponieważ do tabletek nie mam głowy by pamiętać o nich a poza tym organizm źle znosi tabletki.  Chciałabym współżyć z mężem bez prezerwatyw ale coś ciężko mi zaufać wogule antykoncepcji.  Mamy już dwójkę dzieci planowanych , proszę o poradę jak to jest . Zazwyczaj wcześniej biorąc tabletki używaliśmy dodatkowo prezerwatyw lub poprostu stosunek był przerwany przy wytrysku . Gdzieś czytałam że nie powinno się stosować dodatkowych zabezpieczeń przy antykoncepcji . Mogę liczyć na waszą wypowiedź w tym temacie ? Nie ukrywam że prezerwatywy nie są wygodne ani dla mnie ani dla męża a wazektomia nie wchodzi w grę . Proszę naświetlcie mi temat bez tabu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nieznana00 napisał:

Dzień dobry , pisze z pytaniem o to jak u was dziewczyny wygląda stosowanie plastrów antykoncepcyjnych a stosunek bez prezerwatyw lub stosunku przerywanego . Zastanawiam się nad tą metodą antykoncepcji czyli plastry ponieważ do tabletek nie mam głowy by pamiętać o nich a poza tym organizm źle znosi tabletki.  Chciałabym współżyć z mężem bez prezerwatyw ale coś ciężko mi zaufać wogule antykoncepcji.  Mamy już dwójkę dzieci planowanych , proszę o poradę jak to jest . Zazwyczaj wcześniej biorąc tabletki używaliśmy dodatkowo prezerwatyw lub poprostu stosunek był przerwany przy wytrysku . Gdzieś czytałam że nie powinno się stosować dodatkowych zabezpieczeń przy antykoncepcji . Mogę liczyć na waszą wypowiedź w tym temacie ? Nie ukrywam że prezerwatywy nie są wygodne ani dla mnie ani dla męża a wazektomia nie wchodzi w grę . Proszę naświetlcie mi temat bez tabu . 

Czemu wazektomia nie wchodzo w grę? Czemu Ty masz się poświecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@fokolokponieważ nie wykluczone że nie będziemy chcieli kiedyś mieć jeszcze jedno dziecko ... Dlatego nie wchodzi w grę wazektomia ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nieznana00 napisał:

@fokolokponieważ nie wykluczone że nie będziemy chcieli kiedyś mieć jeszcze jedno dziecko ... Dlatego nie wchodzi w grę wazektomia ... 

Ach. No to zostają gumki albo hormony. Pogadaj z ginekologiem,nie u kazdej pacjentki plastry zadziałaja. Moze krążek będzie lepszy niz tabletki?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Nic nie daje 100% gwarancji. Plastry antykoncepcyjne to dobre rozwiązanie, mniej obciążają wątrobę i żołądek. Jest to dobra opcja dla kobiet, które planują jeszcze w przyszłości dzieci.

Jednak tak jak wspominałam, niestety nic nie daje gwarancji 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×