Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kucia

Witam

Polecane posty

Witam was wszystkich, jestem z byłym mężem 6 lat po rozwodzie, wróciliśmy do siebie po pół roku od rozwodu,mamy wspólne 9 letniego syna,po rozwodzie sąd zadecydował że syn zostaje u ojca ponieważ ja nie mam meldunku i nie spełniam warunków, były mąż jest  zameldowy u swojej matki wraz z córką,ja z synem z pierwszego związku zamieszkałam u swojej mamy,dzisiaj mamy swoje mieszkanie własnościowe, kupił mi mój ojciec i zamieszkuję wraz z synem starszym,a córka jest raz u ojca kilka dni raz u mnie,były mąż twierdzi że nadal jemu zależy i kocha mnie jesteśmy nadal razem ale nie daje mi spokoju wiem że to trochę dziwne,ale alimenty na dziecko muszę nadal płacić w kwocie 300 zł.choc opieka jest naprzemienna tak naprawdę bo córka u mnie też śpi przebywa kupuję łoże na nią,były mąż pobiera  świadczenia na nią czyli 800 plus wcześniej jeszcze rodzinne i alimenty odemnie,ja również opłacam córce obiady co drugi miesiąc w kwocie 100 zł, były mąż stwierdził że jak zamieszkamy kiedyś razem to wtedy nie będę musiała płacić alimentów na córkę, uważacie że to jest w porządku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja również łoże na dziecko więc jest opieka naprzemienna i  facet też chce być ze mną i twierdzi że mnie kocha wiec cos nie jest w porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dla mnie nie ma problemu iść do sądu i zmienić orzeczenie ponieważ już mam swoje mieszkanie więc on będzie płacić,tylko że on już nie chciałby tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×