Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
milli21

Problem z pęcherzem

Polecane posty

Cześć wszystkim. Czy miał ktoś z Was taką sytuację, że badania moczu były dobre a mimo to były takie objawy: ciągłe uczucie parcia na pęcherz, pod koniec oddawania moczu pojawiało się uczucie szczypania? Lekarz stwierdził, że może to być zapalenie pęcherza ale w sumie to nie wie czy to to, przepisał antybiotyk a badania moczu i posiew idealny… Nie wiem już co robić, bo naprawdę nie chcę brać tego antybiotyku 😵💫 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij brać ale przy tym probiotyk. W razie silnego bólu i niewielkiego oddawania moczu w każdej chwili mozesz jechać na sor założyć cewnik. Ból zaraz minie jak ręką odjąć. Sam cewnik nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2024 o 12:31, milli21 napisał:

Cześć wszystkim. Czy miał ktoś z Was taką sytuację, że badania moczu były dobre a mimo to były takie objawy: ciągłe uczucie parcia na pęcherz, pod koniec oddawania moczu pojawiało się uczucie szczypania? Lekarz stwierdził, że może to być zapalenie pęcherza ale w sumie to nie wie czy to to, przepisał antybiotyk a badania moczu i posiew idealny… Nie wiem już co robić, bo naprawdę nie chcę brać tego antybiotyku 😵💫 

 Trzeba antybiotyk. A czemu taka obawa przed antybiotykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gretta_ napisał:

 Trzeba antybiotyk. A czemu taka obawa przed antybiotykiem?

Źle znoszę antybiotyki. Poza tym chciałam go uniknąć, nie lubię brać leków 🙂 Dziwne dla mnie jest to, że badania krwi i moczu są dobre, nie ma żadnego stanu zapalnego a i tak objawy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, milli21 napisał:

Źle znoszę antybiotyki. Poza tym chciałam go uniknąć, nie lubię brać leków 🙂 Dziwne dla mnie jest to, że badania krwi i moczu są dobre, nie ma żadnego stanu zapalnego a i tak objawy są...

Może to mała infekcja a objawy nieprzyjemne,  są w aptekach preparaty na oczyszczanie dróg moczowych bez recepty. Nie wiem jak się nazywają, popytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może skonsultuj to z innym urologiem. Jeśli jesteś z okolic Krakowa mogę polecić Ci bardzo dobrego, dr Łukasz Curyło z SCM clinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×