Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Powinnam

Ludzie z Suwałk i podlasia

Polecane posty

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego tyle złych rzeczy mówiło się o tym regionie  Polski a dokładnie o ludziach ....

Trafiłem tam na kontrakt wraz z innymi osobami z różnych miast Polski.....

Takiego wiesniactwa,chamstwa, podłości, kompleksów ,biedy?, lgarstwa, braku wychowania i blazenstwa nigdy nie spotkałem w żadnym regionie naszego kraju czy na swiecie ( pracujemy w roznych krajach)...

Mentalność jakas białoruska ( bo napewno nie nasza). Kobiety  brzydkie, źle ubrane zakompleksione , a wyżej srają niż du...mają i twierdza ze sa najpiekniejsze. Wszystkie z podrobami torebek MK, bo rzucili do lidla. Bieda straszna.kicz. zero klasy w ubiorze...ceny z kosmosu brak profesjonalistów. żenada .PRL.( lekarz, fryzjer,dentysta) .zawiść nienawiść naburmuszone miny i wszędzie disco polo.....

Suwalszczyzna piękna? Co z tego że są jeziora jak tam brud syf zero turystyki a gdziekolwiek chcesz poleżeć na plaży i odpocząć to disco polo wszędzie...

Lokalne żarcie ohydne kartacze jakieś kiszki i sekacz który kruszy się w gardle. Powiesz ze nie lubisz ich żarcia to się ... wszyscy obrażają....ludzie którzy śmieją się z kogos kto lubi chinszczyzne lub owoce morza....w sklepie te same marki a inne materiały jakby na Rosję to było szyte.

Zamiast polskiego wszędzie słychać litewski w sklepach rano nie kupisz masła pieluch bo Litwini wszystko wykupili.obsluga po litewsku....

Poszedłem do lekarza siedzę grzecznie na krześle wpada baba i zaczyna się drzeć do mnie" Siada tam .bo pierwsza jestem" patrzę o co kaman.co zrobiłem? Dlaczego te babsko gada do mnie w 3 osobie....? Slowo dzien dobry, przepraszam.prosze jie istnieje w podlaskim jezyku.Szok i niedowierzanie.

Najlepsze było : jestem na spacerze i szla kobieta z dzieckiem.ktore do mnie pierwsze powiedziało dzień dobry....a baba do niego nie mów obcym dzień dobry, bo pomyślą że chory psychicznie jestes ( chłopiec około 6 lat) .co za ... ludzie i ten akcent....

Wszyscy czekamy na ostatni dzień pracy tutaj i powrót do normalnego świata.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×