Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czarek123

Boje się własnej mamy co mam zrobić?

Polecane posty

Przepraszam jeśli zakładam temat w złym dziale ale gdzieś to muszę napisać moja mama dzisiaj w nocy dziwnie się zachowywała obudziłem się o 00:25 czy jakoś tak i słyszałem jak mama... wyje jak wilk???? Ona coś tam krzyczała że spadam pomocy! Czy coś takiego kiedy się obudziła to nic nie pamiętała nie wiedziała że takie coś mówiła tak jakby normalny jej sen się śnił a ja to słyszałem wycie głośne nie wiem co o tym myśleć, miałem też jakieś zwidy kiedy szedłem potem do łazienki to zegar w kuchence był jakby przestawiony w prawą stronę a kiedy zaświeciłem światło to normalnie był, jak to można to coś wyjaśnić? Jeśli kolejnej nocy tak będzie to ja oszaleję! Komuś muszę to powiedzieć najlepiej pani psycholog bo ona na spokojnie może porozmawia bo nie wiem jak to powiem mamie jaka będzie jej reakcja ja nie oglądałem nic strasznego nie bawiłem się w żadne wywoływanie czegoś a tu taka akcja o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiało jej się coś śnić dramatycznego, ale po przebudzeniu tego nie pamięta. Tak ludzie mają najczęściej, a to wycie pewnie dlatego, że przez sen przeważnie nie idzie normalnie mówić czy wołać, "dźwięki" są zniekształcone.

Z tym zegarem to nie wiem, może tylko Ci się wydawało, bo byłeś wystraszony i umysł płata wtedy figle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×