Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
StaraaleJara

Luksusy w Berlinie

Polecane posty

Ja też nie, oglądnęłaś te stories? Jeśli nie to omija Cię jeszcze opis tyłka dziecka kolmicy. Nie dość, że najpiękniejsze dziecko świata i wszyscy zaczepiają ich i tak mówią, bo ona odziedziczyła najlepsze geny po nich, to w dodatku odziedziczyła tyłek po naszej ricz bicz (tak ją nazwał ten Turek). W stories znajdziesz cały opis tyłka dziecka, jest po cmb umiesniony, jędrny, duży, kształtny i na szczęście po niej, a nie po ojcu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolmi wróciła? Powiecie co się u niej dzieje, bo chyba mnie dużo ominęło 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałam ten hall zakupowy i kolmi wspomina, że coś ich spotkało na wakacjach, i że teraz to już do Europy się wybierać będą - o co chodzi? Co ich spotkało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Priya napisał:

Przesłuchałam ten hall zakupowy i kolmi wspomina, że coś ich spotkało na wakacjach, i że teraz to już do Europy się wybierać będą - o co chodzi? Co ich spotkało? 

Polecieli na Karaiby w marcu. 
 

Dziecko zachorowało na bostonke, a ona się zaraziła. Zapisała to Q&A. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Posłucham sobie w wolnej chwili. Czyli mamy odpowiedź dlaczego nie było relacji z Karaibów, tylko jedno zdjęcie z kwaśną miną🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Priya napisał:

Dzięki! Posłucham sobie w wolnej chwili. Czyli mamy odpowiedź dlaczego nie było relacji z Karaibów, tylko jedno zdjęcie z kwaśną miną🤣

W skrócie…
Terroryzowali dziecko, żeby na 7 dni polecieć do Dominikany. Dziecko w ogóle nie ogarnęło zmiany czasu i żyło swoim polskim rytmem. 
Zachorowali, wrócili i okazało się, że to bostonka, bo mieli krosty. 
Jej dziecko jest najpiękniejsze na świecie, ona wie, że dla matek ich dziecko jest najpiękniejsze, ale jej to jest serio piękne i to nie że tylko dla niej, zaczepiają ją w samolocie, na ulicy itd. Jej gin prawie by adoptował bo takie piękne 🤣
Czyli jak zawsze, ona jest najlepsza i wszystko ma najlepsze i najpiękniejsze. A na IG jej nie było bo jej ukradł ktoś konto i musiała zapłacić aby je odzyskać… mimo, że jej najlepszy mąż jest łebskim IT typem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesssu powiadomienia mi nie przyszły,bo zapomniałam poobserwować. 

Tak wracając do tego tyłka dziecka 😳 to chyba większość niemowlaków ma takie pupcie. To jeszcze nie ten etap ,gdzie cellulit wyłazi,zaczyna flaczeć,robi się nie kształtny i ogólnie starzeje się. 

A poza tym to strasznie przykre,opisywać tak intymne rzeczy dziecka. Chyba niedojrzała za bardzo ta mamusia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo już nie mogę się doczekać 🫣 

Zdaje się,że młoda powinna już umieć czytać,skoro jest taka naj... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma relacji z roczku, nie ma żadnych relacji, chyba Blondi nam znika z SM :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2024 o 12:33, Priya napisał:

Nie ma relacji z roczku, nie ma żadnych relacji, chyba Blondi nam znika z SM 😞

Wszystko możliwe,że tak jest,życie weryfikuje. Niestety z bomblem nie ma się aż tyle czasu na to co wcześniej. Myślę,że colmi zderzyła się z rzeczywistością. Może kiedyś wróci,jak ta jej mała będzie większa,bardziej samodzielna bądź pójdzie do placówki. Chociaż myślę,że Bache stać na nianię i mogłaby dalej w miarę regularnie funkcjonować w SM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A poza tym mam dziwne wrażenie,że chyba trochę jej się przytyło,bo wygląda porównywalnie do ostatniego miesiąca ciąży... albo ten filmik z bieganiem był źle wykadrowany.

Edytowano przez StaraaleJara
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, StaraaleJara napisał:

A poza tym mam dziwne wrażenie,że chyba trochę jej się przytyło,bo wygląda porównywalnie do ostatniego miesiąca ciąży... albo ten filmik z bieganiem był źle wykadrowany.

Ona mówiła, że ma nianię. 
i też mam wrażenie na nowym zdjęciu urodzinowym że brzuch duży. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłam uwagę na brzuch na tym zdjęciu i nawet pomyślałam, że może drugie bejbi w drodze 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

:classic_biggrin:Jeżeli nie jest, to za takie pytanie od razu byłby bulwers u blondi i wysryw na stories 

Edytowano przez Priya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz! Bacha nic się nie chwaliła,że gdzieś się wybiera?! 

Ale zadowolona! Tylko zauważyłam,że już się nie przechwala sylwetką,czyżby jakieś dodatkowe kg.sie pojawiły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, StaraaleJara napisał:

O żesz! Bacha nic się nie chwaliła,że gdzieś się wybiera?! 

Ale zadowolona! Tylko zauważyłam,że już się nie przechwala sylwetką,czyżby jakieś dodatkowe kg.sie pojawiły? 

Chwaliła się jakiś czas temu, że leci sama bez dzieciaka na urlop o ile jej córka nie uraczy choroba. Pytanje czy sama oznacza “sama sama” czy też z Pikejowa lub mężem. Wtedy wspominała o 3 dniach na mykonos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, allrightstothenickreserved napisał:

Chwaliła się jakiś czas temu, że leci sama bez dzieciaka na urlop o ile jej córka nie uraczy choroba. Pytanje czy sama oznacza “sama sama” czy też z Pikejowa lub mężem. Wtedy wspominała o 3 dniach na mykonos. 

To dlatego taka szczęśliwa,bo bez dziecka!!! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, allrightstothenickreserved napisał:

A wy jak tam looserki nadal z bobasem w domu zamiast na żaglówce w zatoce na Majorce? 

Nooo niestety tak bywa. Moja HNB nie toleruje prawie nikogo, więc ciężko zostawić z kimkolwiek. No i przede wszystkim nie mam z kim wyjechać 😅 

A tak na poważnie,to Bacha zwyczajnie chciała uciec od dziecka i od męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:classic_biggrin:Nie wiem czy chciała uciec, ale zdecydowanie jest różnica w jej nastroju jak jest sama na wyjeździe a jak była ostatnio z całą rodzinką. Pamiętacie tę jej kwaśną minę na zdjęciu czy stories co trzymała córkę? A dla porównania ostatnie foto z Grecji 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Priya napisał:

:classic_biggrin:Nie wiem czy chciała uciec, ale zdecydowanie jest różnica w jej nastroju jak jest sama na wyjeździe a jak była ostatnio z całą rodzinką. Pamiętacie tę jej kwaśną minę na zdjęciu czy stories co trzymała córkę? A dla porównania ostatnie foto z Grecji 

Nie oszukujmy się,ale wyjazdy z dzieckiem to nie sielanka,to to samo co w domu tylko w innym mieście czy kraju. Nic się nie zmienia,ew.dodatkowe problemy dochodzą,związane ze zmianą klimatu,miejsca czy jakąś infekcją, chorobą. 

I nawet ona nie da rady tak zakrzywić rzeczywistości. 

Ja ze swoim dzieckiem,nie znoszę podróżować,dla mnie to jest męka a nie relaks czy odpoczynek. 

Edytowano przez StaraaleJara
literówka
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2024 o 12:36, Priya napisał:

:classic_biggrin:Nie wiem czy chciała uciec, ale zdecydowanie jest różnica w jej nastroju jak jest sama na wyjeździe a jak była ostatnio z całą rodzinką. Pamiętacie tę jej kwaśną minę na zdjęciu czy stories co trzymała córkę? A dla porównania ostatnie foto z Grecji 

Ostatnie foto z Grecji wygląda jak ostatnia wizyta z mężem na Mykonos przed dzieckiem, dosłownie ta sama poza, to samo miejsce, tylko twarz bardziej zadowolona 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2024 o 17:56, allrightstothenickreserved napisał:

Ostatnie foto z Grecji wygląda jak ostatnia wizyta z mężem na Mykonos przed dzieckiem, dosłownie ta sama poza, to samo miejsce, tylko twarz bardziej zadowolona 🤣

Ogólnie,jak widać żadna nowość. 

Ale faktycznie,jakby bardziej zadowolona. Trochę mi brakuje kolmicy,czyżby aż tak nie miała czasu ani pomysłów,żeby cokolwiek wrzucać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×