Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
łaj

Co robicie w sytuacji jeśli wysyłacie dziesiątki albo setki CV na różne stanowiska pracy i waszą kandydaturą jest zainteresowana tak duża liczba firm, że nie jesteście w stanie nawet wszystkim terminowo odpowiedzieć?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Ja jestem tak bardzo przekonany o swojej bezwartościowości na rynku pracy, że boję się, że nawet jeśli wyślę CV do setek firm, to nawet jedna z nich nie odpowie

...ale

właśnie przeszyła mnie inna, dokładnie odwrotna obawa: a co jeśli wyślę CV do tak wielu miejsc i w wielu z nich będą zainteresowani zatrudnieniem mnie?

Jeśli odpowiedziałoby naprawdę dużo z nich, to mogę mieć taki sam problem jak na tinderze z moim fejkowym kontem, że po prostu nie jestem w stanie na czas odpisywać wszystkim pięknym kobietom

I w przypadku tych firm, mogłoby być tak samo jak w przypadku pięknych kobiet, które początkowo są zainteresowane poznaniem przystojniaka z mojego fejkowego profilu, ale jeśli przegnę z olewaniem ich, czyli nie odpiszę im naprawdę długo, to wiele z nich się obraża, zniechęca i są już spalone mosty 😕

Gdyby odpisało mi wielu pracodawców jednocześnie, to musiałbym się uwijać jak w ukropie, żeby odpowiedzieć maksymalnie w ciągu 2-3 dni na wiadomości od nich wszystkich

Ale w sumie...chyba lepiej mieć taki problem (nadmiaru), niż niedoboru, czyli że nie odezwałby się do mnie nawet pies z kulawą nogą, więc już lepiej zaryzykować, że będę miał problem nadmiaru wyboru pracodawcy

Edytowano przez łaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, muchos potatos napisał:

oni nie piszą tylko dzwonią xD

To prawda, czyli mój telefon może się urywać , ale jeśli będę miał włączony dzwonek, to raczej wszystkim będę w stanie odpowiedzieć (odebrac telefon)

Pozostaje nadal kwestia wyboru, jeśli wielu chciełoby mnie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną, to nie dam rady pójśc na wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, łaj napisał:

To prawda, czyli mój telefon może się urywać , ale jeśli będę miał włączony dzwonek, to raczej wszystkim będę w stanie odpowiedzieć (odebrac telefon)

Pozostaje nadal kwestia wyboru, jeśli wielu chciełoby mnie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną, to nie dam rady pójśc na wszystkie

nigdy nie masz tylu jednakowo dobrych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, łaj napisał:

To prawda, czyli mój telefon może się urywać , ale jeśli będę miał włączony dzwonek, to raczej wszystkim będę w stanie odpowiedzieć (odebrac telefon)

Pozostaje nadal kwestia wyboru, jeśli wielu chciełoby mnie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną, to nie dam rady pójśc na wszystkie

Ale to jest też cenna wskazówka - czyli w moim cv ABSOLUTNIE KONIECZNIE muszę podać nie tylko mojego maila, ale też mój numer telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, muchos potatos napisał:

nigdy nie masz tylu jednakowo dobrych propozycji

czyli wtedy automatycznie wybiorę tę najbardziej atrakcyjną, tak jak ślicznotka automatycznie wybiera chada, a inceli nawet nie zauważa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, łaj napisał:

czyli wtedy automatycznie wybiorę tę najbardziej atrakcyjną, tak jak ślicznotka automatycznie wybiera chada, a inceli nawet nie zauważa?

nie wiem co zrobisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×