Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Basia18

Zaproszenie na komunie

Polecane posty

Witam

Moj maz jest chrzestnym syna brata. Niestety z bratem zyja w zlych stosunkach.,

Kiedy nasz syn szedl do komunii jezdzilismy dwa razy zapraszac ich bo sprawiali problemy, przyszli z wielką laska na zdjecia wogole brat sie nie ziawil.

Teraz dostalismy zaproszenie ostatni tak w przelocie na Wielkanoc będąc gośćmi u dziatkow,moj maz oddal zaproszenie bratu i powiedzial ze "przyjedziesz zaprosic mnie ja czlowieka tak jak ja jezdzilem,,

Jego brat przyjechal nawet niewszedl do domu sam po cichu przed żoną dal mezowi zaoroszenie na 10 dni przed komunia? 

Czy isc na taka uroczystość  ( miedzy nami naprawde jest bardzo duzo nieznasek) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iść do Kościoła,po mszy wręczyć dziecku prezent i tyle.Dziecku nie robić przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tutaj chodzi o dziecko więc ja bym poszła. Nie musisz iść na przyjęcie jak nie chcesz albo możecie iść na chwilkę, dać prezent i wracacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie np. takie ikony na desce jak najbardziej nadają się na prezent, choćby w tym okresie na Komunię...

Dziecko przy takiej okazji może otrzymać upominek mający wartość religijną! Przekonacie się sami, że jest to nie tylko wyjątkowy obraz z postaciami biblijnymi i nie tylko, ale też wartościowa sztuka nie tylko sakralna ;)

Oszczędźcie sobie i dziecku stresu, a prezent można kupić przez Internet na ikonyswietych.pl

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×