Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mons

Nowy zakup do oceny FOTO

Polecane posty

odpalilismy sobie Tool - 10000 days, ja prdl ale gitara basowa Justina Chancellora gra, to normalnie poezja, az fajka staje, to zegnajcie na zawsze, odchodzimy z fifim na inny swiat, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kaczkowy rysiek napisał:

coraz gorzej z tobą udaj się do psychiatry pravviku xD

Widzę ze się przepracowujesz. Widzę że daddy pracodawca faktycznie surowo cię traktuje, gorzej od niespokrewnionych pracowników 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię srool słuchałam w gim i nie dojrzałam od tamtego czasu nadal lubię jeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dosc, ze w koncu slychac porzadnie bebny i to miesiste porzadne brzmienie beatow, to jak jeszcze slychac jak gitara basowa leci w tle i jak basista sie bawi, to jest naprawde zajeebiscie 😄

ahh 😄 cos pieknego 😄

glosniki kosztowaly tylko 6 funtow na recyklingu xD

haha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat intro do Vicarious to jest podjeebka z King Crimson - Discipline, ale no kurna w Rosetta Stoned partie basowe to jednak jest kosmos 😄 tak cieszy, jak dobrze slychac i w ogole 😄

Nam sie tylko bas i bebny podobaja, no ten Adam Jones nie jest jakims nie wiadomo jakim guitar player'em, a fanem MJK tez nie jestesmy jakimis, chociaz Puscifer calkiem spoko jest, ale brzmienie werbla tez jest niezle w niektorych piosenkach, takie detale, a jednak ciesza bardzo xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja prdl jak nam ta wieza z glosnikami przepieknie i przecudownie gra, to jest jakis raj na Ziemi 😄

poezja 😄

te JVC glosniki niezle, a w ogole to na ebay widzielismy uzywane za £50 start licytacji, 0 licytujacych i nieuzywane otwarte w kartonie za £130 a my z fifim zaplacilismy tylko £6 xDD

smiech na sali 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×