Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Makiavelli123

Piwnica Petry Bright 2

Polecane posty

Myślę że ona by najbardziej skorzystała z etatu, zwłaszcza pracy fizycznej. Wymusiłoby to na niej codzienną rutyne, trzeba wstać, umyć się dojechać, trochę poruszać i porozmawiać z ludźmi. Dla głowy to raj, a dodatkowo dostajesz pieniądze i nie trzeba prosić nieznajomych których już się wcześniej oszukalo. W warszawie ofert jest zatrzęsienie, ale rozumiem ego za duże żeby pracować w spożywczym czy na magazynie i na zime znowu będzie szukać schroniska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca fizyczna i to z robolami? W świetle zawodów, w które celowała, a które wymieniłem na poprzedniej stronie? XD Co to, to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stardust1231 napisał:

Myślę że ona by najbardziej skorzystała z etatu, zwłaszcza pracy fizycznej. Wymusiłoby to na niej codzienną rutyne, trzeba wstać, umyć się dojechać, trochę poruszać i porozmawiać z ludźmi. Dla głowy to raj, a dodatkowo dostajesz pieniądze i nie trzeba prosić nieznajomych których już się wcześniej oszukalo. W warszawie ofert jest zatrzęsienie, ale rozumiem ego za duże żeby pracować w spożywczym czy na magazynie i na zime znowu będzie szukać schroniska 

pracowała trochę przy inwentaryzacjach, ale szukała ciągle zastępstwa, więc rozumiem, że niewiele z tego przyszło xD 

a w hostelu przecież dalej siedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz  te prace dyplomowe pisze na zamówienie (podobno), ale i tu jej skłonności do robienia w konia zaczynają wychodzić na światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że inwentaryzacje to praca z doskoku (sama tak dorabialam na studiach) a chodzi o to żeby codziennie o tej samej porze musiała wstać z łóżka. Niestety jeżeli nie nabierze pokory (i pewnie już jej nie nabierze) to cały czas będzie walczyć o przetrwanie i liczyć na łaske raczej już nieprzychylnego jej środowiska. Aktualnie nie ma za bardzo kwalifikacji nawet na only fans, więc to kiepski moment na bycie wybrednym w ofertach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kunegunda93 napisał:

Iiiii zapowiedziała zniknięcie. 

Czyli jak co kilka, kilkanaście tygodni, wróci z nowymi siłami do shitpostingu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kunegunda93 napisał:

Iiiii zapowiedziała zniknięcie. 

możliwe że ma to związek z faktem, że w hostelach interwencyjnych pobyt trwa do 3 miesięcy i mniej więcej tyle mija odkąd wyszła ze szpitala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2024 o 10:30, Stardust1231 napisał:

Myślę że ona by najbardziej skorzystała z etatu, zwłaszcza pracy fizycznej. Wymusiłoby to na niej codzienną rutyne, trzeba wstać, umyć się dojechać, trochę poruszać i porozmawiać z ludźmi. Dla głowy to raj, a dodatkowo dostajesz pieniądze i nie trzeba prosić nieznajomych których już się wcześniej oszukalo. W warszawie ofert jest zatrzęsienie, ale rozumiem ego za duże żeby pracować w spożywczym czy na magazynie i na zime znowu będzie szukać schroniska 

przecież ona już podawała wymówkę, że jej powiedzieli w Żabce że nie da rady fizycznie czy coś w ten deseń 😜

ale prawda jest jak piszecie, za duże ego.

myślę że znalazłaby pracę bez problemu np w gastro, ale... tam trzeba pracować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z typowego gastro to ona by odeszła z hukiem (czy też została wyrzucona) najdalej po 3 dniach. Nie ten poziom za...u, żeby księżniczka dała radę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Myślę, że w gastro klopotem byłyby też zdolności interpersonalne, trzeba się dogadać z resztą ekipy/klientami. 

Edytowano przez Stardust1231
Niechcący dodałam przed napisaniem całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Magika De Czar napisał:

przecież ona już podawała wymówkę, że jej powiedzieli w Żabce że nie da rady fizycznie czy coś w ten deseń 😜

ale prawda jest jak piszecie, za duże ego.

myślę że znalazłaby pracę bez problemu np w gastro, ale... tam trzeba pracować 

Ciekawe czy już zaczęła ćwiczyć żeby się wyciągnąć do poziomu funkcjonującej osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Stardust1231 napisał:

 

Ciekawe czy już zaczęła ćwiczyć żeby się wyciągnąć do poziomu funkcjonującej osoby 

ćwiczy jak na razie głównie stare nawyki, tj. repostowanie nagich mężczyzn na twitterze i 50 postów dziennie o niczym ciekawym 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kunegunda93 napisał:

Jakoś w Żabce nie widzę samych Pudzianów

jezeli spedzila w szpitalu rok, a wczesniej i tak glownie lezala, to ma nawet mniej miesni niz przeciętna osoba

czasem mi sie wyświetlają na fejsie zdjecia sprzed pandemii i nie dziwie sie, ze mialam problemy z uniesieniem kilkunastu kilo żwirku, bo mialam raczki-patyczki, a ona jeszcze mniej aktywna niz ja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2024 o 18:45, koluska napisał:

jezeli spedzila w szpitalu rok, a wczesniej i tak glownie lezala, to ma nawet mniej miesni niz przeciętna osoba

czasem mi sie wyświetlają na fejsie zdjecia sprzed pandemii i nie dziwie sie, ze mialam problemy z uniesieniem kilkunastu kilo żwirku, bo mialam raczki-patyczki, a ona jeszcze mniej aktywna niz ja byla

To tym bardziej powinna zacząć się ruszać. Jeśli tak dalej pójdzie to zwykła aktywność codzienna stanie się dla niej niewyobrażalnym wysiłkiem. Nie jest coraz młodsza, multum zaniedbań sie na jej zdrowiu odbije szybciej niż później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korci, żeby wpłacić złotówkę (czy tam inną minimalną kwotę) z komentarzem, żeby w końcu zbióreczki rozliczyła i ruszyła dupę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jest! pierwsze oficjalne dejowanie „na leki”, w zamian lenka oferuje się, że narysuje ołówkiem wybrane zwierzątko, ale specjalnie nie wrzuca zadnej próbki swoich umiejętności, żeby była „niespodzianka” 🤡🤡🤡

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywiszcze się wypisało z robienia dla niej zbióreczek, to nie jest tak łatwo hajsy zebrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Makiavelli123 napisał:

Aktywiszcze się wypisało z robienia dla niej zbióreczek, to nie jest tak łatwo hajsy zebrać. 

Prędzej chodzi o to, że za dużo ludzi już się przejechało. Ciekawe czy wiedzą że "wypłata" to pewnie hajs od jakiegoś studenta któremu pisze licencjat. Pierwszi naiwni już się trafili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Stardust1231 napisał:

Tak na marginesie to czemu ona sama sobie nie napisze licencjatu ? 

bo tych, które „pisze” dla kogoś też nie oddaje xD

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stardust1231 napisał:

Tak na marginesie to czemu ona sama sobie nie napisze licencjatu ? 

Bo studia to nie tylko licencjat, który na słabych uczelniach może być po prostu 30 stronami skopiowanymi z wiki i losowych źródeł, ale też chodzenie na zajęcia, uczenie się materiału, praca w grupie, oddawanie prac w terminie, zaliczanie testów... Łatwiej udawać na twitterze specjalistkę od nauk medycznych.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Rutynka napisał:

Bo studia to nie tylko licencjat, który na słabych uczelniach może być po prostu 30 stronami skopiowanymi z wiki i losowych źródeł, ale też chodzenie na zajęcia, uczenie się materiału, praca w grupie, oddawanie prac w terminie, zaliczanie testów... Łatwiej udawać na twitterze specjalistkę od nauk medycznych.

Tak sobie tylko śmieszkuje przecież 

 

PS znalazłam posta jak ktoś przestrzega przed nią na grupce, wzięła zaliczkę i nara. Odważne zagranie, zwłaszcza że wkleja w ogłoszenia swoje zdjęcia a potencjalni klienci są raczej spoza akceptującej wszystko banieczki 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ci klienci to zarazem ludzie, którzy raczej niechętnie będą się przyznawać szerzej, że korzystali z usług takich osóbek. Więc smród bączura się gdzieś tam poniesie, ale naszej ulubienicy bardziej konkretne nieprzyjemności pewnie nie spotkają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu jakieś kombinacje alpejskie, na jednej grupie ogłasza, że podejmie się zleceń, bo potrzebuje pieniędzy, gdyż padła jej komórka „po latach użytkowania”, a parę dni później na innej grupie sprzedaje działającą komórkę ze śladami użytkowania w postaci łuszczącej się folii 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle gimnastyki żeby tylko nie pójść do pracy, podziwiam ale nie szanuje

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to zaraz znowu będzie bezdomna. Tylko tym razem na ulicy, a nie w szpitalach. Nie wiem, na ile jej styknie tego mitycznego spadku skoro już za sprzedaż komórki sie bierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×