Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Guzman Loera

Hej piękne panie...gdzie

Polecane posty

idziecie? Taką zaczepkę uslyszaly 2 panny na ulicy Rotterdam. Sprawca tej ochydnej zbrodni, zwanej molestowaniem zostal skazany w 2017 roku.

Minelo 7 lat a w PL zmiany tęczowa lewica wprowadza nową def. gwaltu. Za pare lat bedzie tutaj podobnie.

Edytowano przez Guzman Loera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Lepiej opowiedz jakiś dowcip o rodzicu wykorzystującym seksualnie dziecko. Bardzo cię chyba bawią?

Ciężko będzie przebić fakty jak daddy daje ci tylko pokrojone ogóry drewniana żebyś nie robiła wiesz czego 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Lepiej opowiedz jakiś dowcip o rodzicu wykorzystującym seksualnie dziecko. Bardzo cię chyba bawią?

Weż sie lecz, wszyscy wiedzą ze insynuujesz swoje zboczenia innym. Z Widmo jest tak samo, puszczasz oskarzenia o rzeczy ktore sama robisz w domowym zaciszu.. 

Edytowano przez Guzman Loera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Guzman Loera napisał:

Weż sie lecz, wszyscy wiedzą ze insynuujesz swoje zboczenia innym. Z Widmo jest tak samo, puszczasz oskarzenia o rzeczy ktore sama robisz w domowym zaciszu.. 

Ale to widmok pisze o tatusiach, córkach i ogórkach żeby wykorzystały go seksualnie, nie ja. Ani nikt inny. Nawet leżak stara się omijać tematy pe.do.

Coś Ci się pomerdało, mistrzu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Lepiej opowiedz jakiś dowcip o rodzicu wykorzystującym seksualnie dziecko. Bardzo cię chyba bawią?

Jednak zrobiłem skrina drewniana gdybyś zarzucała komuś że ktoś pisze treści pedo, bo nikt inny tylko ty taplasz się w takiej tematyce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ale to widmok pisze o tatusiach, córkach i ogórkach żeby wykorzystały go seksualnie, nie ja. Ani nikt inny. Nawet leżak stara się omijać tematy pe.do.

Coś Ci się pomerdało, mistrzu 🙂

Ale to ty piszesz o pedo na co jest skrin zaburzeńcu zastanów się nad sobą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ogórki daddy ci daje tylko krojone żebyś za bardzo nie szalała dzidzia, bo ty jesteś niezłym zbokiem perwersem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Guzman Loera napisał:

idziecie? Taką zaczepkę uslyszaly 2 panny na ulicy Rotterdam. Sprawca tej ochydnej zbrodni, zwanej molestowaniem zostal skazany w 2017 roku.

Minelo 7 lat a w PL zmiany tęczowa lewica wprowadza nową def. gwaltu. Za pare lat bedzie tutaj podobnie.

Siusiaku, podaj zrodlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Wróg napisał:

Ale to ty piszesz o pedo na co jest skrin zaburzeńcu zastanów się nad sobą 😁

Ty tylko udajesz, czy serio jesteś aż tak ułomny?

Kilka godzin temu pisałeś do innej userki o tatcie, córce i ogórku w kontekście seksualnym. Nie pierwszy raz. Tak ci tylko przypomnę, obleśny zboku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ty tylko udajesz, czy serio jesteś aż tak ułomny?

Kilka godzin temu pisałeś do innej userki o tatcie, córce i ogórku w kontekście seksualnym. Nie pierwszy raz. Tak ci tylko przypomnę, obleśny zboku.

A Ty to ciągniesz i ciągniesz dalej. On pisze, ty powtarzasz pisząc i tak kółko się toczy ...jeden wart drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Wróg napisał:

Jednak zrobiłem skrina drewniana gdybyś zarzucała komuś że ktoś pisze treści pedo, bo nikt inny tylko ty taplasz się w takiej tematyce 😄

Ktoś musi być mądrzejszy, może daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gretta_ napisał:

A Ty to ciągniesz i ciągniesz dalej. On pisze, ty powtarzasz pisząc i tak kółko się toczy ...jeden wart drugiego.

Krytykujesz reakcję na obrzydliwe pe.do teksty? Że co, mądrzejszy udaje, że to się nie dzieje? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Krytykujesz reakcję na obrzydliwe pe.do teksty? Że co, mądrzejszy udaje, że to się nie dzieje? 🙂

Prowokatorka, wymyslasz historie i przypisujesz je mi albo innym osobom. Przestalas to kontrolować, dla atencji posuniesz sie do bardzo ochydnych epitetów. Zalośc, co tez brak faceta robi z kobietą🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Guzman Loera napisał:

Prowokatorka, wymyslasz historie i przypisujesz je mi albo innym osobom. Przestalas to kontrolować, dla atencji posuniesz sie do bardzo ochydnych epitetów. Zalośc, co tez brak faceta robi z kobietą🤔

A mnie bawi jej bezradność i jak słoma jej z butów wychodzi. 😁 Brak faceta robi z kobiety dewotke i nie pozna nikogo , bo kto by wytrzymał z takim toksykiem jak ona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Krytykujesz reakcję na obrzydliwe pe.do teksty? Że co, mądrzejszy udaje, że to się nie dzieje? 🙂

Ale to ty piszesz te pedo testy dzidzia drewniana ogarnij się , bo sobie krzywdę zrobisz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gretta_ napisał:

Ktoś musi być mądrzejszy, może daj spokój.

To wtedy drewniana decha nie da ludziom spokojnie przejść ulicą, a jak się ją gnoi to wydaje się wtedy znać swoje miejsce 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Guzman Loera napisał:

Prowokatorka, wymyslasz historie i przypisujesz je mi albo innym osobom. Przestalas to kontrolować, dla atencji posuniesz sie do bardzo ochydnych epitetów. Zalośc, co tez brak faceta robi z kobietą🤔

Jaką historię wymyśliłam, dzieciinny krętaczu? Teksty widmoka o tacie, ogórku i córce nadal wiszą. Poza tym przecież on tu pedo fantazje wypisuje regularnie. Co jeszcze wymyślisz? Że to moja wina że on ciągle myśli o tatusiu w wannie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wróg napisał:

To wtedy drewniana decha nie da ludziom spokojnie przejść ulicą, a jak się ją gnoi to wydaje się wtedy znać swoje miejsce 😁

Gdy wykluczysz ze swojego upośledzenia tę drewnianą, to się okaże że najlepiej plujesz na benis księdza

przykre, dziadek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ty tylko udajesz, czy serio jesteś aż tak ułomny?

Kilka godzin temu pisałeś do innej userki o tatcie, córce i ogórku w kontekście seksualnym. Nie pierwszy raz. Tak ci tylko przypomnę, obleśny zboku.

Nie do innej tylko do ciebie płaska decho nawiasem przypomnienia ci komprom jak szczyciłaś sie że robisz za podręczną i masz życie usiane różami. A później twój opiekun daddy skwitował to tak że pieltolisz głupoty i powinnaś mniej na forum przegrywać 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wróg napisał:

Ale to ty piszesz te pedo testy dzidzia drewniana ogarnij się , bo sobie krzywdę zrobisz 😁

A, to ja zarzucam Eve obleśne sceny z dzieciństwa z tatą. Kurfa, komedia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

A, to ja zarzucam Eve obleśne sceny z dzieciństwa z tatą. Kurfa, komedia 😄

No według psychologii normalna kobietą nie buduje relacji daddy -córka z obcym typem i kryje się za tym jakiś syf z biologicznym. 😁Masz problem drewniana 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Janusz Ferrari-Cantuccini napisał:

Gdy wykluczysz ze swojego upośledzenia tę drewnianą, to się okaże że najlepiej plujesz na benis księdza

przykre, dziadek 🙂 

Było pite znowu i chyba nigdy nie zdejmą ci tej niebieskiej karty i nie projektuj na mnie twoich fantazji z osobami duchownymi zboku😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wróg napisał:

Nie do innej tylko do ciebie płaska decho nawiasem przypomnienia ci komprom jak szczyciłaś sie że robisz za podręczną i masz życie usiane różami. A później twój opiekun daddy skwitował to tak że pieltolisz głupoty i powinnaś mniej na forum przegrywać 🤣🤣🤣🤣

Nie jestem Eve, odklejony ślepaku 😄

Dobraz bawcie się dobrze grupo wsparcia pedo wizji widmoka. Ja prdl jaki upadek moralny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Jaką historię wymyśliłam, dzieciinny krętaczu? Teksty widmoka o tacie, ogórku i córce nadal wiszą. Poza tym przecież on tu pedo fantazje wypisuje regularnie. Co jeszcze wymyślisz? Że to moja wina że on ciągle myśli o tatusiu w wannie? 😄

Boli cię widać ten ogórek , bo wolałabyś żeby daddy dawał ci w całości dużego 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Nie jestem Eve, odklejony ślepaku 😄

Dobraz bawcie się dobrze grupo wsparcia pedo wizji widmoka. Ja prdl jaki upadek moralny..

Podasz flagowca to drewniana zostanie oczyszczone z zarzutów, a póki co konsekwencje będą wyciągane za twoje zboczenia i fantazje pedo jakie masz degeneratko społeczna 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Nie jestem Eve, odklejony ślepaku 😄

On to wie. Usuń tę Ewkę o której pisze i się okaże, że dziadzia nie ma o czym pisać. 🙂 Dyferencjał w polonezie był głośny, ale nieśmiertelny jak coś, dziadzia 😄 Pamiętaj zanim znowu się poniżysz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Janusz Ferrari-Cantuccini napisał:

Gdy wykluczysz ze swojego upośledzenia tę drewnianą, to się okaże że najlepiej plujesz na benis księdza

przykre, dziadek 🙂 

ktoś ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

A, to ja zarzucam Eve obleśne sceny z dzieciństwa z tatą. Kurfa, komedia 😄

No komedia. Nawzajem się napędzacie. Wy to lubicie.

 

5 minut temu, Wróg napisał:

Boli cię widać ten ogórek , bo wolałabyś żeby daddy dawał ci w całości dużego 😁

Widzisz co ty wyprawiasz?  Tak samo lubisz, tak pisać, a ona reaguje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×