Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
introvertea

Chyba już wreszcie zrozumiałem dlaczego nigdy nie mialem i nie bede mial szans u atrakcyjnych kobiet

Polecane posty

Szedlem teraz ulicą caly przerazony jak to ja bo juz godz 23 i ciemno i widzialem chodzące pary trzymajace sie za rece. Dziewczyny piękne, zwiewne, delikatne i kruche jak kwiaty - ubrane ponętnie, kusząco - ale czują się bezpiecznie, bo idą z facetem, wiedzą, że w razie czego on je obroni

A ja bym żadnej nie obronił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet bałbym się iść z taką atrakcyjną, bo ją bez przerwy faceci zaczepiają

Raz szedłem z atrakcyjną koleżanką jeszcze w szkole średniej i cały czas na ulicy różni faceci ją zaczepiali w bialy dzien i juz wtedy czulem, że ja powinienem pewnie ją bronic, a ja sam sie balem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakby jakis psychol na nich z nozem wyskoczyl to by sie posrali w majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mons napisał:

a jakby jakis psychol na nich z nozem wyskoczyl to by sie posrali w majty

Ci faceci, przy których dziewczyny i kobiety czują się tak bezpiecznie? Pow ie tak

Potęgą większości ludzi jest to, że nie myślą i nie przewidują

A moim przekleństwem bylo zawsze to, że myślałem i przewidywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, ja oczywiście też jestem samotny, ale wielokrotnie też właśnie miałem taką rozkminke, że żadna kobieta nie chciałaby ze mną być bo by nie czuła się przy mnie bezpieczna. jestem totalnym lamusem i też nie obroniłbym kobiety bo sam się boje jak jest jakieś zagrożenie. i podobnie tak jak ty, kiedyś dawno temu miałem te przyjemność, ze przez około 3 tygodnie spotykałęm się z naprawdę atrakcyjną ale i wyzywającą laską, taką troszkę dresiarą i centralnie bałem się z nią chodzić bo przyciągała wszystkich bad boyów a i sama miała cięty język, bałem się, że będzie jakaś akcja a ja się obsram. finalnie pewnie zrozumiała, że jestem frajerem i mnie rzuciła jak śmiecia z dnia na dzień i żeby było jasne, nie miałem jej to za złe, takich frajerów się tak własnie rzuca jak nie rozumie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dresiara to nawet lepiej,że z  na nie jestes,zawszse szukaj spokojnej i na swoją miare, wswojej lidze.

Edytowano przez Adex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×