Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magda 555

NIE POLECAM HODOWLI TAJSKI PAŁAC PODAJE FAŁSZYWY PRZYDOMEK

Polecane posty

Gość Magda 555

Chciałabym ostrzec przed pseudohodowlą kotów tajskich w typie rasy .Jest na facebooku .Jako Tajski pałac .Oszukuje ludzi sprzedaje koty bez rodowodu .Podszywa się pod stowarzyszenie .Stowarzyszenie właścicieli kotów i psów rasowych w Legionowie .Sprawa dziś została zgłoszona do tego stowarzyszenia .Oraz zgłoszenie poszło do inspekcji weterynaryjnej .Proszę zobaczyć sprzedaje koty po 4200 zł z długim włosem .Można zobaczyć w google .Nie dajcie się nabrać na jej gierki .Rok temu została usunięta ze stowarzyszenia za oszustwa !!!Miałam dziś kupić kota z tej pseudohodowli .Ale coś mnie tkneło by to sprawdzić .Jak będzie potrzeba pójdę do sądu by zlikwidować tą pseudohodowle !!!! Zgłaszają się do mnie ludzie poszkodowani .Twierdząc ,że kupili kota chorego zarobaczonego z odmą płucną .Koty trzyma w dużym zimnym domu .Koty są wypuszczane na dwór .Jeśli szukacie Państwo kota z uczciwej hodowli to proszę najpierw zatelefonować do danego klubu i się upewnić .By pózniej nie wydawać w tysiącach na jego leczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×