Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Największym błogosławieństwem dla mężczyzny jest jeśli ma pasję, którą realizuje i która daje mu szczęście

Polecane posty

Napisano (edytowany)

A kobiety ma w dupie i nie są mu potrzebne do szczęścia

A największym przekleństwem dla mężczyzny jest kiedy jest na odwrót, czyli jeśli najważniejszym celem i źródłem szczęścia jest dla niego kobieta, związek, miłość

Bo kiedy mężczyzna ma pasję, a kobiety w dupie, to ma wszystko, czyli zarówno pasję, często i sukcesy, pieniądze i kobietę, choć nie jest to dla niego najważniejsze

A kiedy dla mężczyzny to kobieta, lub jej brak, przysłania mu wszystko, to wtedy nie ma nic - ani kobiety, ani pasji, ani sukcesów, ani pieniędzy

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość życia czułem że najlepiej byłoby dla mnie gdyby dziewczyny i kobiety przestały mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie bo wtedy nie zaślepiałyby mi innych spraw, Jej brak nie powodowałby nieszczęścia, Może wtedy odnalazł bym szczęście w czym innym

A miałem życiu jakieś pasje ale one zostały przyćmione przez niespełnioną potrzeby posiadania kobiety

Ale może gdybym skupił się na jakiejś pasji i bardzo by mnie ona wciągnęła i zaczęła dawać radość to może udałoby mi się zapomnieć o kobietach i wreszcie być szczęśliwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Klitek napisał:

A kobiety ma w dupie i nie są mu potrzebne do szczęścia

A największym przekleństwem dla mężczyzny jest kiedy jest na odwrót, czyli jeśli najważniejszym celem i źródłem szczęścia jest dla niego kobieta, związek, miłość

Bo kiedy mężczyzna ma pasję, a kobiety w dupie, to ma wszystko, czyli zarówno pasję, często i sukcesy, pieniądze i kobietę, choć nie jest to dla niego najważniejsze

A kiedy dla mężczyzny to kobieta, lub jej brak, przysłania mu wszystko, to wtedy nie ma nic - ani kobiety, ani pasji, ani sukcesów, ani pieniędzy

U mnie to jakoś jest 50 na 50%. Jakoś mnie trzyma to życie na singla z pasją do rtv minimalizmu gier video konsol płyt i progresu do wolności finsnsowej. Z drugiej strony zawsze skrycie tak jak piszesz chciałem miłości bawienia się sexami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Klitek napisał:

Większość życia czułem że najlepiej byłoby dla mnie gdyby dziewczyny i kobiety przestały mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie bo wtedy nie zaślepiałyby mi innych spraw, Jej brak nie powodowałby nieszczęścia, Może wtedy odnalazł bym szczęście w czym innym

A miałem życiu jakieś pasje ale one zostały przyćmione przez niespełnioną potrzeby posiadania kobiety

Ale może gdybym skupił się na jakiejś pasji i bardzo by mnie ona wciągnęła i zaczęła dawać radość to może udałoby mi się zapomnieć o kobietach i wreszcie być szczęśliwym?

Pasja właśnie jest czymś więcej niż hobby, które również może wciągnąć, ale pochłania w mniejszym stopniu (?) 

Hobby też może być spoko : ) połączysz przyjemne z pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tylko byłoby jeszcze przeprowadzić się gdzieś gdzie ani na ulicach ani w telewizji nie Widziałbym kobiet a zwłaszcza młodych i ładnych kobiet

Bo zawsze kiedy zajmowałem się jakąś pasją i kiedy byłem szczęśliwy ale nagle zobaczyłem piękną młodą kobietę to popadałem w rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Może dobrym sposobem byłoby przestać szanować kobiety tylko zacząć je traktować jak przedmioty

Tak jak traktują kobiety bogaci mężczyźni którzy mogą mieć wiele kobiet i kiedy to kobietom zależy na tych mężczyznach a dla tych mężczyzn każda z tych kobiet ma małą wartość bo może ją zastąpić w każdej chwili inna

To tak jak papier toaletowy co prawda jest potrzebny ale nie przywiązujemy się do tej konkretnej rolki tylko wykorzystujemy ją i o niej zapominamy i możemy ją zastąpić dowolną inną rolką

Nie zakochoojemy się w danej rolce papieru toaletowego nie rozpamiętujemy jej utraty

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klitek napisał:

Najlepiej tylko byłoby jeszcze przeprowadzić się gdzieś gdzie ani na ulicach ani w telewizji nie Widziałbym kobiet a zwłaszcza młodych i ładnych kobiet

Bo zawsze kiedy zajmowałem się jakąś pasją i kiedy byłem szczęśliwy ale nagle zobaczyłem piękną młodą kobietę to popadałem w rozpacz

Mnie tak doluja zakupy w hipermarket zawsze mine jakiegoś mega lachona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak naprawdę problemem tych mężczyzn którym za bardzo zależy na kobietach jest to że idealizują kobiet że stawiają je na piedestale, Tylko dlatego że kobieta ma dupę i cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, 17,2 nieba rzeczywistości napisał:

Mnie tak doluja zakupy w hipermarket zawsze mine jakiegoś mega lachona 

Znów muszę ci przyznać rację właśnie w sklepach albo na ulicy niestety jest tak dużo pięknych młodych kobiet które naprawdę są piękne i zgrabne i to nie jest Photoshop bo ja je widzę na żywo a nie w Internecie

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W krajach arabskich chyba jest lepiej że kobiety muszą chodzić w tych workach i mężczyźni nie muszą patrzeć na to piękno

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

Znów muszę ci przyznać rację właśnie w sklepach albo na ulicy niestety jest tak dużo pięknych młodych kobiet które naprawdę są piękne i zgrabne i to nie jest Photoshop bo ja je widzę na żywo a nie w Internecie

A na mnie jeszcze się gapia i nie wiem czy na zjèba czy się podobam więc mam huśtawke poznawcza zwłaszcza że gdy tydzień temu ostatnio wychodziłem z domu to się czuje jakbym był spíerdolony jakiś społecznie i że to widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie gdybym był otoczony przez same kobiety które mają 40 i więcej lat które zupełnie mi się nie podobają no to też bym tak nie żałował najgorzej jak patrzę na te młode i piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 17,2 nieba rzeczywistości napisał:

A na mnie jeszcze się gapia i nie wiem czy na zjèba czy się podobam więc mam huśtawke poznawcza zwłaszcza że gdy tydzień temu ostatnio wychodziłem z domu to się czuje jakbym był spíerdolony jakiś społecznie i że to widać 

Na mnie się gapią dopiero wtedy kiedy ja gapię się na nie

Przez wiele lat się tak gapiłem ale teraz staram się już nie gapić bo to i tak nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego mam takiego fioła na punkcie pięknych kobiet których nie mogę mieć?

Kiedy idę ulicą to widzę przecież również wiele pięknych samochodów których też nie mogę mieć ale jakoś tego nie przeżywam że nie będę miał takiego samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jak byłem nastolatkiem to myślałem sobie że lepiej byłoby gdybym nie miał oczu i nie musiał wiedzieć tych pięknych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieć te piękne dziewczyny i wiedzieć że nigdy nie będę miał żadnej z nich to jest nieludzka tortura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

Zastanawiam się dlaczego mam takiego fioła na punkcie pięknych kobiet których nie mogę mieć?

Kiedy idę ulicą to widzę przecież również wiele pięknych samochodów których też nie mogę mieć ale jakoś tego nie przeżywam że nie będę miał takiego samochodu

No ja też nie jakoś w dopie mam nawet się nie obejrzę za porsche 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

Wiedzieć te piękne dziewczyny i wiedzieć że nigdy nie będę miał żadnej z nich to jest nieludzka tortura

To prawda wiele razy miałem myśli że lepiej było się nie urodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

A kobiety ma w dupie i nie są mu potrzebne do szczęścia

A największym przekleństwem dla mężczyzny jest kiedy jest na odwrót, czyli jeśli najważniejszym celem i źródłem szczęścia jest dla niego kobieta, związek, miłość

Bo kiedy mężczyzna ma pasję, a kobiety w dupie, to ma wszystko, czyli zarówno pasję, często i sukcesy, pieniądze i kobietę, choć nie jest to dla niego najważniejsze

A kiedy dla mężczyzny to kobieta, lub jej brak, przysłania mu wszystko, to wtedy nie ma nic - ani kobiety, ani pasji, ani sukcesów, ani pieniędzy

A może być pięknie ubrana kobieta, która wita z pysznym śniadankiem o poranku? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A może być pięknie ubrana kobieta, która wita z pysznym śniadankiem o poranku? 😎

W jakim sensie czy może być? Gdzie czy może być? Kogo ta kobieta wita tym sniadaniem? I dlaczego? Skąd się nagle wziela? I co ta kobieta z tego ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

W jakim sensie czy może być? Gdzie czy może być? Kogo ta kobieta wita tym sniadaniem? I dlaczego? Skąd się nagle wziela? I co ta kobieta z tego ma?

Hm...może przyjechała na dzikim koniu? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×