Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Jako ja miałem na tinderze 3 pary, z czego z czasem zero dziewczyn chciało ze mną pisać. A jako chad mam 350 par i nie nadążam odpisywać a tinder się zawiesza

Polecane posty

Ale najlepsze jest to, że moja gadka, którą krytykujecie i nazywacie mnie opóźnionym w rozwoju, rajcuje te śliczne i successfull kobiety w wieku 18-40 lat i rozpala je do czerwoności, że same chcą do mnie przyjeżdżać do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytacie i słusznie, dlaczego mam zaledwie 350 par?

Już śpieszę z odpowiedzią: bo jako chad, jestem bardzo wybredny i na każde 100 dziewczyn odrzucam przynajmniej z 90, gdybym przerzucał wszystkie w prawo, to miałbym już chyba dziesiątki tysięcy par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jak wejdziesz na jakiś chwilowy numer telefonu to co drugą rejestrację będziesz miał z tindera. Jak myślisz, która z tych kobiet to ja?

Edytowano przez chłopek łyszkowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy oprócz fałszywych zdjec podałeś jakieś swoje prawdziwe dane typu wiek, wzrost, wyksztalcenie i że nie chcesz mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Klitek napisał:

Zapytacie i słusznie, dlaczego mam zaledwie 350 par?

Już śpieszę z odpowiedzią: bo jako chad, jestem bardzo wybredny i na każde 100 dziewczyn odrzucam przynajmniej z 90, gdybym przerzucał wszystkie w prawo, to miałbym już chyba dziesiątki tysięcy par

wybredny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×