Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Jak to możliwe

Polecane posty

skoro jest mniej więcej tyle samo kobiet i mężczyzn?

". Jak podaje "Newsweek", w Polsce jest 9 mln 24 tys. singli. Kawalerowie (5 mln 86 tys.) zdecydowanie przeważają nad pannami (3 mln 938 tys.)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie wchodzę ba bado i tinder i rozdaję wszystkie serduszka po kolej jak leci każda kobieta na tak. Tylko mam ustawiony wiek 35 lat w dół do 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Urmaj napisał:

Codziennie wchodzę ba bado i tinder i rozdaję wszystkie serduszka po kolej jak leci każda kobieta na tak. Tylko mam ustawiony wiek 35 lat w dół do 31.

ja jestem nie w temacie -> one to widzą, że tak szeroko zarzucasz sieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, ze niektorzy faceci mają wiecej lub jedną partnerkę albo uwazaja sie za singli, a kobiety, z ktorymi sie spotykaja myslą, ze to związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadajesz się do utylizacji. Wstyd dla gatunku męskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez Zepsuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, WychodzeNaChwile napisał:

ja jestem nie w temacie -> one to widzą, że tak szeroko zarzucasz sieć?

Nie widzą, no bo skąd. Dzisiaj dostałem jedno polubienie na tinde i jedne na bado. Ale są zakryte więc daję serduszka jak leci żeby dowiedzieć się od kogo.

Nie wiem jak to działa ale jak ustawiłem wiek na starsze to dostawałem polubienia od starszych. Do większości kobiet na bado (na tinde można tylko po wymianie serduszek) nie mogę pisać. Może dlatego że mają ustawiony wzrost albo wykształcenie ale jest też teoria że to są zbyt popularne osoby to znaczy dostają dużo serc i wiadomości a ja mało no i algorytm ogranicza.

Polubiam jak leci, oby szybciej z nadzieją że ktoś się trafi bez wkładania wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2024 o 00:03, Żaba Monìka napisał:

Wychodzi na to, ze niektorzy faceci mają wiecej lub jedną partnerkę albo uwazaja sie za singli, a kobiety, z ktorymi sie spotykaja myslą, ze to związek.

A może wdowy, nie uważają się za singielki, nie wiemy jaka była metodologia badania, wiec ciężko coś powiedzieć  ale ogólnie mężczyzn młodych jest więcej niż kobiet, w starszym wieku jest więcej kobiet niż mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pokraka napisał:

A może wdowy, nie uważają się za singielki, nie wiemy jaka była metodologia badania, wiec ciężko coś powiedzieć  ale ogólnie mężczyzn młodych jest więcej niż kobiet, w starszym wieku jest więcej kobiet niż mężczyzn. 

Bardzo prawdopodobne, wszak wdowy to nie panny, a jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A część mężczyzn po prostu zrezygnowała z jakichkolwiek prób i żyją sobie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2024 o 23:09, Urmaj napisał:

skoro jest mniej więcej tyle samo kobiet i mężczyzn?

". Jak podaje "Newsweek", w Polsce jest 9 mln 24 tys. singli. Kawalerowie (5 mln 86 tys.) zdecydowanie przeważają nad pannami (3 mln 938 tys.)."

Rozwódka, wdowa to nie panna. Rozwiedziony, wdowiec to nie kawaler. Chociaż wszyscy są singlami. Więc marne to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2024 o 23:01, Urmaj napisał:

Nie widzą, no bo skąd. Dzisiaj dostałem jedno polubienie na tinde i jedne na bado. Ale są zakryte więc daję serduszka jak leci żeby dowiedzieć się od kogo.

Nie wiem jak to działa ale jak ustawiłem wiek na starsze to dostawałem polubienia od starszych. Do większości kobiet na bado (na tinde można tylko po wymianie serduszek) nie mogę pisać. Może dlatego że mają ustawiony wzrost albo wykształcenie ale jest też teoria że to są zbyt popularne osoby to znaczy dostają dużo serc i wiadomości a ja mało no i algorytm ogranicza.

Polubiam jak leci, oby szybciej z nadzieją że ktoś się trafi bez wkładania wysiłku.

sztuka dla sztuki, jesli cie bawi to lajkowanie. zdaje sie chciales poznac laske a nie bawic sie na portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Res YYY555 napisał:

Rozwódka, wdowa to nie panna. Rozwiedziony, wdowiec to nie kawaler. Chociaż wszyscy są singlami. Więc marne to badanie.

naucz sie czytac ze zrozumieniem, w badaniu nie bylo mowy o rozwódkach i wdowcach..znowu probujesz blysnąc a wychodzi jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

naucz sie czytac ze zrozumieniem, w badaniu nie bylo mowy o rozwódkach i wdowcach..znowu probujesz blysnąc a wychodzi jak zawsze

Ale autor tematu  pytal o cale spoleczenstwo.

Edytowano przez Żaba Monìka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

naucz sie czytac ze zrozumieniem, w badaniu nie bylo mowy o rozwódkach i wdowcach..znowu probujesz blysnąc a wychodzi jak zawsze

No właśnie nie było. A powinno być. Bo single to nie tylko kawalerowie i panny.

To może ty byś się nauczył czytać ze zrozumieniem coś więcej niż "Main Kampf". Jeśli ktoś nie zalicza do singli osób rozwiedzionych czy owdowiałych, które nie zawarły powtórnego małżeństwa, to ma mniej więcej taki kontakt z rzeczywistością, jak idol prawicy, swiatowy przywódca Trumpujacej głupoty.

Edytowano przez Res YYY555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Żaba Monìka napisał:

Bardzo prawdopodobne, wszak wdowy to nie panny, a jest ich sporo.

Bez metodologi badania, to w sumie nie wiadomo co autor miał na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nemesio Cervantes napisał:

sztuka dla sztuki, jesli cie bawi to lajkowanie. zdaje sie chciales poznac laske a nie bawic sie na portalach

Byłem bardzo zdecydowany rok temu. Myślałem że jak będę miał dziewczynę to będzie po co się leczyć. Teraz mam też dużo mniejsze libido niż miałem jeszcze pół roku po chorobie. Ale jest inny problem któr ciężko opisać. Posiadanie kobiety to bycie dorosłym a ja nie chcę jeszcze ale i tak mszę zaraz być dorosły bo tata jest chory i rodzice są coraz starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pokraka napisał:

Bez metodologi badania, to w sumie nie wiadomo co autor miał na myśli.

Nie znam metodologii to po prostu cytat z artykułu. Może to suche dane z urzędu stanu cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przegrani mężczyźni nienawidzą kobiet. "Mają być winne ich porażkom" 

Przyzwyczailiśmy się myśleć, że facetom z definicji łatwiej jest niż kobietom znaleźć pracę, przyjaciół, partnerkę, tymczasem z badań wynika, że w Polsce wśród osób urodzonych po 1989 r. jest dwa razy więcej singli wśród mężczyzn niż wśród kobiet (47 proc. i 20 proc.),"

Następny cytat z Newsweeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×