Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fobik

mam w choooj czasu na chlanie teraz

Polecane posty

Nieprzewidzialna pauza wyszla dluzsza niz zwykle . Zmarnowalem w chooj czasu na zaopatrzenie sie w alkohol niezbedny do wytrzymania tyle czasu siedzac tu, zmarnowalem go mylac drogi i robiac 5 km wiecej niz powinienem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 km z buta to duzo. Zapomnialem sprecyzowac

A wszystko przez te kooorvvy cobwymyslili ze w holandii nie kupisz alko na stacji banzynowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

zdrowie, wal fszystko naraz. nogi też mozesz moczyc w spirytusie  trzepie jak meserszmit

Jak bym od razu po stanieciu poszedl sie zaopatrzyc , gdybym tylko przewidzial ze ma za malo. To bym moze nie pomylil drogi a ja juz wyszedlem na podroz najeebany. Dobrze ze sie skapnalem po 2 km ze tu nie bylem jak wracalem loooooll xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym dosz edl do przeciwleglej autostrady z 5 km tak teraz patrze na mapie. I by wyszlo lacznie 15-20 km xddd jprdll...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym sie teraz kapnal dopiero chyba , moze 10 minit temu i bym zapierrdalal 5-7 km spowrotem.. az mi ciarki skore przeszly teraz . Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, fobik napisał:

Jak bym od razu po stanieciu poszedl sie zaopatrzyc , gdybym tylko przewidzial ze ma za malo. To bym moze nie pomylil drogi a ja juz wyszedlem na podroz najeebany. Dobrze ze sie skapnalem po 2 km ze tu nie bylem jak wracalem loooooll xd

Zalózmy ze to zrozumiale. Jest sobie rezerwat tubylczy w stanie Dakota o nazwie Pine Ridge w ktorym podjęli decyzje o całkowitym zakazie sprzedazy i spozywania alkoholu. 100 lat im zajęlo podjecie tej decyzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

Zalózmy ze to zrozumiale. Jest sobie rezerwat tubylczy w stanie Dakota o nazwie Pine Ridge w ktorym podjęli decyzje o całkowitym zakazie sprzedazy i spozywania alkoholu. 100 lat im zajęlo podjecie tej decyzji. 

Jeeebac ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×