Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olala2904

Renta rodzinna

Polecane posty

Witam. Może jest tutaj ktoś kto miał do czynienia z rentą rodzinną i będzie w stanie mi pomóc. Otóż jestem studentką ostatniego roku i renta przysługuje mi do 30 września. Zapisałam się do szkoły policealnej, aby w październiku nadal otrzymywać rentę. W związku z tym kilka dni temu byłam w ZUSie, zaniosłam już zaświadczenie z nowej szkoły wraz z wnioskiem o przedłużenie (zrobiłam to wcześniej, aby zapewnić sobie ciągłość w wypłatach). Teraz zastanawiam się czy nie namieszałam, bo mam status studenta, ale z drugiej strony przyniosłam zaświadczenie z innej szkoły wraz z wnioskiem i zaczęłam obawiać się czy dostanę rentę we wrześniu. Niby ZUS nie ma powodów ku temu żeby zawiesić mi świadczenie, tak mi się wydaje, ale no nie wiem do końca jak to wygląda. Mówiłam Pani w ZUSie jak wygląda moja sytuacja to mimo wszystko kazała mi złożyć wniosek o przedłużenie renty więc chyba nie powinno być problemu? A może powinnam jeszcze zanieść zaświadczenie z uczelni żeby była jasność? Bardzo zależy mi na tej wrześniowej rencie ze względu na ciężką sytuację finansową… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×