Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Kiedy przeglądam kolejne i kolejne firmy (głównie za granicą), które komercyjnie zajmują się tym co było moim hobby od dziecka to aż chce mi się płakać

Polecane posty

Po pierwsze - dlaczego dopiero teraz, kiedy tyle dekad, większość mojego życia przeżyłem przepełniony żalem, smutkiem, stresem i poczuciem beznadziei, które aż zniszczyły mi zdrowie - dowiedziałem się, że istnieje zawód, którego wykonywanie dla mnie to jak miód na moje serce, umysł i ciało? Ile dekad mogłem żyć niebywale szczęśliwy, zarówno zawodowo, jak i psychicznie, być może mieć dzięki temu też udane relacje międzyludzkie, a to wszystko przepadło i nawet jeśli zajmę się tym i komuś w moim wieku jeszcze dadzą szansę, to już tylko na końcówkę pracy zawodowej, a nie na młodość i siłę wieku

A po drugie, choć jak widać ludzie mogą pracować w tym zawodzie, to pytanie czy dla mnie (ze względu na mój wiek) będzie to możliwe - (powinno być, zwłaszcza za granicą, gdzie nie mają chyba tak wąskich horyzontów myślowych jak w Polsce), ale jak  długa droga mnie czeka żeby podjąć taką pracę marzeń? Czy przyjmą mnie po prostu na przyuczenie, czy będę musiał zdobyć jakieś wykształcenie

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to hobby i jakim cudem ktoś tak opóźniony stanowił relacje międzyludzkie skoro tobie trzeba wbijać do głowy oczywistości co jest męczące dla otoczenia. Rozumiesz już w czym jest problem ? Problemem jest to że jesteś kulą u nogi już podpowiem z litości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opieka nad takimi ludźmi jak ty jest finansowana z mops, a tobie się zachciewa coś w stylu lotu na księżyc. Ty jak zaczniesz dbać samodzielnie o higienę to będzie sukces, bo pisałeś że nie myjesz się przez dwa tygodnie. Wymagasz opieki osób trzecich i tyle, a nie z gòwna baty kręcić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z ta koncowka kariery zawodowej, z nadchodzacymi emeryturami bedziesz musial pracowac do smierci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×