Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

co to za pytanie?

Polecane posty

nie mam uprawnien do wyswietlenia tamtego tematu XD

beka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to u mnie na forum sie zarejestruj i napisz, ja chyba predko alkoholu nie wypije, wiec nie grozi nikomu, ze cos skasuje XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w medal of honor allied assault multiplayer byla mapka crossroads, fajna byla, lubilem tam ze snajperki strzelac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, s33r33k napisał:

w medal of honor allied assault multiplayer byla mapka crossroads, fajna byla, lubilem tam ze snajperki strzelac 😄

Ja lubiłem mapke w killzone ps2 z plaza kosilem tam wszystkich online potrafiłem z granatnika typa trafic na koncu mapy celujac w niebo xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Ja lubiłem mapke w killzone ps2 z plaza kosilem tam wszystkich online potrafiłem z granatnika typa trafic na koncu mapy celujac w niebo xD 

na ps2 killzone multiplayer, to musialobyc niezle w chooy

ja pamietam jak w call of duty 4 gralem tez duzo na multi i gralismy przez mikrofony z ludzmi fajnie bylo 😄

albo w counter strike 1.6 z warcraft 3 modem, jak mialem kilka postaci na 10 level tez sie super gralo, kochalem to 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maślana napisał:

CZY MIA YUKO MIAŁA TAKI SAM GŁOS JAK KATIUSZKA?

odpisalem, ze nigdy nie gadalem przez telefon z katiuszka,a z miayuko chyba z 40 minut raz i byla lekko przerazajaca

ale chyba inny glos mialy, nie pamietam dobrze, ale chyba inny, bo katiuszka miala taki zdolowany glos na filmiku, a tamta delikatny

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, s33r33k napisał:

na ps2 killzone multiplayer, to musialobyc niezle w chooy

ja pamietam jak w call of duty 4 gralem tez duzo na multi i gralismy przez mikrofony z ludzmi fajnie bylo 😄

albo w counter strike 1.6 z warcraft 3 modem, jak mialem kilka postaci na 10 level tez sie super gralo, kochalem to 😄

Kupiłem sobie podstawke ps4 i ps3 będzie się robić setup fullhd w małym pokoju z 32" i taśmę do naprawy ekranu tabletu bo muszę skleic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, no na ps3 tez kiedys raz podlaczylem sluchawki do tv ig ralem w battlefield 3 na metro przez neta cala noc, tez lubilem pograc :D

a w cod 4 to byla lekka profesjonalka, bo tam gralismy w trybie podloz bombe albo bron spot, i tam kooperacja i w ogole, i niezle ziomki graly, mi szlo w sumie w ta giere :D

a w cs 1.6 czasem jak na tym warcraft mialem dobry dzien to bylem pierwszy i ciezko mnie bylo zajeebac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez sluchawki zajeebiscie sie gralo w battlefield 3, efekty dzwiekowe byly dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chyba najbardziej lubilem night elf'em grac, ze mialem szybsze bieganie w kosmos, pocisk z trucizny taki bialy z broni, ze odbieral zycie, i chyba odbicie obrazen, ale ultimate bylo chamskie, bo jak cie ktos zabil a byl blisko to detonowales i jeeb :D i po gosciu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale w medal of honor allied assault na multiplayer najlepiej wspominam, klimat drugiej wojny swiatowej, fajne tez laseczki graly, i niezle byly 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dobry Ziomek napisał:

Przecież to jest jedna i ta sama osoba.

nie mam pojecia moze tak moze nie, ale nie wiem jaki miala glos, nie pamietam za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×