Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Łobuz kocha najmocniej dlatego ja nie kocham wcale bo wcale nie jestem łobuzem

Polecane posty

4 minuty temu, selkie napisał:

Potwierdzam, jesteś taka urocza, gdy tak siedzisz, otoczona przegrywikami i każdemu z sercem doradzasz, że na pewno sobie w końcu znajdzie taką Iskrę, tylko musi "wpaść z bronią automatyczną" i pójść do fryzjera 😊  I nawet jak Ci taki koleś pisze: "Kobieto, ale ja chodzę do fryzjera. I od 15 lat zaliczam kosze", to Ty i tak wierzysz i tak doradzasz ze znawstwem 😉 No znać to utożsamienie się i to czucie bluesa 😉 No i przecież muszę przeczytać, kiedy w końcu tatuś dziecka zostanie namaszczony, także jeszcze się "zdzwonimy" 😎

Dobre ma rady ja nie chodzę do fryzjera u mnie jest jeszcze gdzie progresowac ale mi się już nie chce lachona. Musiałby być pocieszny.

Edytowano przez Misja rzeczywistości sřaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Dobre ma rady ja nie chodzę do fryzjera u mnie jest jeszcze gdzie progresowac ale mi się już nie chce lachona. Musiałby być pocieszny.

Ale biega za tobą całe dnie aż jej partner płacze że tobie więcej czasu poświęca niż jemu 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Jak przymocować tablet do drewna na przedpokoju myśl bo szukam rozwiązania 

Uchwyt samochodowy do tabletu najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Crеер napisał:

To może być drugi Rysiek kaczkowy, a nawet starsza jak komunę pamięta z autopsji. 😄

 

Może to końskie zaloty mówiłem że nie lubię takich to wszystkie to samo robią a potem się dziwią że mnie anastazje wzięła bo ona tego gowwna nie robiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Isk^a napisał:

wymyślić

W końcu wam wszystkim bicu zostanie tak typów zniechecacie wiem że lachon nie myśli logicznie tylko emocjami ale na logikę po co typowi lachon na koniec jak będziesz miał ogarniete wszystko na perfekcje w minimalne koszty a maksymalne zadowolonie i porządek rzeczywistości. Lachon wprowadzi chaos rozwali idealne finanse osobiste wprowadzi stres i bóle głowy. Po co to komu. Jeszcze przy dostępne kredytów na gębę gdzie można 75 cali dokupić za 95mc to taki lachon jedną ☕ niszczy to. Niech jeszcze niechętnie się zachowuje jak księżniczka że nie da sex. No nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Może to końskie zaloty mówiłem że nie lubię takich to wszystkie to samo robią a potem się dziwią że mnie anastazje wzięła bo ona tego gowwna nie robiła 

Narzuca się i jak ona musi wyglądać jeżeli gnije tu całe dnie , a chce uchodzić za wygrywka koniecznie z bardzo bogatym życiem towarzyskim 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crеер napisał:

Narzuca się i jak ona musi wyglądać jeżeli gnije tu całe dnie , a chce uchodzić za wygrywka koniecznie z bardzo bogatym życiem towarzyskim 😄

Marzy im się podczepic pod zarobkowego typa tylko że taki typ zarobkowy ma od razu 19 mega lachon a nie stara grazyne 80kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pamięta dobrze życie w innym ustroju jakiejś komuny, to obstawiam minimum z pięć dych ma i tu jeszcze dzisiaj wróci warczeć jak głodny pies.😁 Daj jej słoik klopsów i pod jaja niech wlazi 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crеер napisał:

Jak pamięta dobrze życie w innym ustroju jakiejś komuny, to obstawiam minimum z pięć dych ma i tu jeszcze dzisiaj wróci warczeć jak głodny pies.😁 Daj jej słoik klopsów i pod jaja niech wlazi 😄

 

 

Na tej apce są fajne lachony od razu zdrowe seksualnie i widzisz jaką pochwe ma tylko znowu tam szukają przygody szkoda że nie związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Crеер napisał:

Nic z tym nie robię, bo przekierowałem się na zarobkowanie i trochę sportu po czym dnia nie ma i kolejnego i zaraz się rok zrobi hehe Te znajome co są jest z kim posiedzieć, pogadać i jak obserwuje w necie i na realu to ludzie mają gorzej niż ja , to co ją się będę martwił 😁 

Rozumiem to podejście, tylko że na starość nie sądzę by było opłacalne gdy żyje się zmieni. Wg mnie odczuje się wtedy dotkliwie życie w pojedynkę. 

1 godzinę temu, Crеер napisał:

No i żeby ją jakoś zainteresował sobą. U mnie punktuje kobieta która nie ma problemów ładnie się wysłowić i ma dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia. A jak ktoś ma problem się wysłowić , to jest sygnał że z tą osobą jest coś nie hallo.

Czyli jąkała ma przerąbane😄 A co interesujące do rozmowy to każdy co innego przez to rozumie, mam nadzieję jednak że to u Ciebie nie polityka, choć i takie baby są😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mariusz4 napisał:

Tak, o to mi chodziło i dzięki za wyjaśnienie tego dlaczego tak się dzieje. To nie znaczy, że ona nic nie chce, przecież zareagowała na opis. To jest sytuacja troche odwrotna, jakby mysz zagadywała do kota. I trzeba mysz oswoić, żeby było potem bardzie po równo, o ile da się dogadać z nią. Tylko, odopowiedź numerem telefonu mnie przeraża, zaskakuje i odbiera mowę. Nawet mam myśli a może to tel który pobierze pieniądze. W tym nie wiem co robić, w ogóle nie wiem kto po 2 stronie.

A to nie wiedziałam że tak robią z pieniędzmi na tel. Prędzej bym się zastanawiała czy to nie jest jedną z tych co szuka klienta na sex, albo jakaś oszustka. No ale nie ma co zakładać niczego, może nie lubi tracić czasu na pisanie na portalu. Nie sprawdzając w czym rzecz to raczej się nie da stwierdzić. No ale to jak to było? Ty napisałeś coś w rodzaju "Hej" tzn to była pierwsza do niej wiadomość a ona na to nic tylko nr tel wysłała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, selkie napisał:

Potwierdzam, jesteś taka urocza, gdy tak siedzisz, otoczona przegrywikami i każdemu z sercem doradzasz, że na pewno sobie w końcu znajdzie taką Iskrę, tylko musi "wpaść z bronią automatyczną" i pójść do fryzjera 😊  I nawet jak Ci taki koleś pisze: "Kobieto, ale ja chodzę do fryzjera. I od 15 lat zaliczam kosze", to Ty i tak wierzysz i tak doradzasz ze znawstwem 😉 No znać to utożsamienie się i to czucie bluesa 😉 No i przecież muszę przeczytać, kiedy w końcu tatuś dziecka zostanie namaszczony, także jeszcze się "zdzwonimy" 😎

Nie musisz potwierdzać, że moje posty są dla Ciebie wyjątkowym resetem garsoneczko z okienka między jedną fakturą, a drugą, czuć to z daleka😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Isk^a napisał:

Rozumiem to podejście, tylko że na starość nie sądzę by było opłacalne gdy żyje się zmieni. Wg mnie odczuje się wtedy dotkliwie życie w pojedynkę

Oj tam 100 cali i tak lachon nie pomoże przesrawic jak to 91kg waży tu trzeba dwóch szwagra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×