Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

jutro z rana znowu lesny bajorek, sauna i jacuzzi a potem znowu bajorek jee kocham zycie xD

Polecane posty

nie ma to jak dzien zaczac od zimnej wody w bajorku, a potem jechac rowerem na plywalnie w miescie i wygrzac sie porzadnie w saunie + nieziemski hydromasaz w jacuzzi a potem powrot do bajorka i taki rozgrzany potem pol godziny w tej zimnej wodzie hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, s33r33k napisał:

nie ma to jak dzien zaczac od zimnej wody w bajorku, a potem jechac rowerem na plywalnie w miescie i wygrzac sie porzadnie w saunie + nieziemski hydromasaz w jacuzzi a potem powrot do bajorka i taki rozgrzany potem pol godziny w tej zimnej wodzie hahah 😄

A w jacuzzi to bym se posiedzial z lachonami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja raz siedzialem z 3 kobietami to mi tak stanal ze nawet nie pytaj xD

jeszcze mi babelki masowaly jadra do tego xD bylem przerazony ze zaraz trysne xD

tzn to jest wielkie jacuzzi na 6 osob xD

albo raz usiadla na przeciwko mnie jakas mlodziutka dziewczyna w bikini chyba z 18 lat ja sobie leze i sie relaksuje a ona mi nagle przed oczami siada, ja prdl odplynalem od razu :D

w niedziele mozna posiedziec z lachonami, bo duzo ich wpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie jest jak sobie tak leze, a ratowniczka mloda jest albo we dwie sa to czasami jak zerkne a ja sie relaksuje w wodzie i wyginam a ja na nie sporze to widze jak sie patrza w moja strone akurat hahah xD beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, s33r33k napisał:

nie ma to jak dzien zaczac od zimnej wody w bajorku, a potem jechac rowerem na plywalnie w miescie i wygrzac sie porzadnie w saunie + nieziemski hydromasaz w jacuzzi a potem powrot do bajorka i taki rozgrzany potem pol godziny w tej zimnej wodzie hahah 😄

Urlop czy pomiędzy przyjmowaniem klientów odpoczywasz? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pisze z mitomanami, wiec gon sie xD

ide sobie popisac z kim innym :D

papa

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×