Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fjewf39ewfj

Szkoda że ten skurrwiel Moon nie utonął w powodzi

Polecane posty

Bylo spotkanie ale po forumowej sraczce i wieloletnim waleniu okazało się że jest podkrakowsko koorwo gdy rzeczywistość nie dorównala urojeniom huh

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, prut napisał:

Bylo spotkanie ale po forumowej sraczce i wieloletnim waleniu okazało się że jest podkrakowsko koorwo gdy rzeczywistość nie dorównala urojeniom huh

...a wiesz co i jak było, ale zostawiam ci wolną rękę do konfabulacji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja nie lubie nacpanych marzycieli ktorzy nie widzo czlowieka ale sama mam takie tendencje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja watpie, ze byla koorwa, skoro gdy pisalismy to pisala, ze nigdy seeksu nie uprawiala, ale mam to w chooyu

wiem ze gadalem z nia przez telefon zanim srun wiedzial w ogole kto to kwikernes, bo mnie chyba z tydzien blagala, zebym zadzwonil xD

ale filipek nie ma pracy i nie zarabia pieniedzy + nie ma najnowszego iphone, to ble, nara filipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole to najwidoczniej polega na tym zeby se tworzyc hologramy albo omamy i sprac se mozg bo prawdziwi ludzie najwidoczniej som zbyt choojowi to mie to juz przestalo interesowac i juz nie chce mi sie probowac z nikim mhm

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, prut napisał:

w ogole to najwidoczniej polega na tym zeby se tworzyc hologramy albo omamy i sprac se mozg bo prawdziwi ludzie najwidoczniej som zbyt choojowi to mie to juz przestalo interesowac i juz nie chce mi sie probowac z nikim mhm

Ten z wąsem tam wyżej to ja. A ta druga to wakanka. Tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvm wiadomo ze rzeczywistosc nie bedzie nikogo interesowac to wszystko jest gra, symulacja i nie mozna byc golym i wesolym tylko czeba robic z siebie wariata mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

straszny krindz i pozeranctwo jak dobrze ze nie czeba i mozna olac calkowicie te tematy

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo jaki sens tej symulacji i ludzi zdalnie sterowanymi juz lepiej pograc w simsy

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to jest emitowac antymaterie i rozwalac jak ktos za bardzo bawi sie klockami lego bo ja tego nie rozumiem co sie odwala straszny krindz nie mozna tego zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, prut napisał:

nie wiadomo jaki sens tej symulacji i ludzi zdalnie sterowanymi juz lepiej pograc w simsy

Poziom dumbo to stuleja mały kootas bo widziałem na apce huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, prut napisał:

w ogole to najwidoczniej polega na tym zeby se tworzyc hologramy albo omamy i sprac se mozg bo prawdziwi ludzie najwidoczniej som zbyt choojowi to mie to juz przestalo interesowac i juz nie chce mi sie probowac z nikim mhm

Tak tak tylko że nawet 1 dnia nie byłaś u mnie spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×