Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
6473hrru7r7377

Ostatnio naszła mnie ochota na seks po południu kiedy moja dziewczyna wróciła z pracy.

Polecane posty

Chciałem wykorzystać sytuację że mam wolną chatę. Ledwo weszła do mieszkania a zacząłem się do niej dobierać. Trochę się opierała, była zaskoczona ale w końcu przestała. No i o co chodzi? Byłem napalony, ale najpierw chciałem ją „rozgrzać” więc schodzę na dół a tam… No jakiś ... białawo-przeźroczysty kisiel ... mać, strasznie mnie to obrzydziło. Jeszcze chwilę walczyłem ze sobą ale moi drodzy, wybrance mojego serca najzwyczajniej w świecie targało też z dupala. Widocznie robiła „dwójkę” w pracy i pozostała gówniana mgiełka. To było dla mnie za wiele, straciłem ochotę, mój Wacław też. Już nawet nie pamiętam jak się wykręciłem od tego sexu, w każdym razie ona myśli teraz że mi kogut nie zapiał, a on piał jak cholera tylko przestał jak zobaczył śluz z groty 'a’ i poczuł gównianą mgłę z groty 'b’. Co więcej głupio wyznać mi jej prawdę, a ona mnie pociesza żebym się nie martwił, że miałem słabszy dzień i tak dalej. Co gorsza mam od niej odrzut teraz, choć nie wiem czy słusznie, w końcu ona też jest tylko człowiekiem i nie chciała tak na świeżo na spoconiaka z roboty ale ja się uparłem. No i dostałem od losu karę. Nadmienię, że wcześniej się takie coś nie zdarzało, zawsze była świeżutka i pachnąca niczym brzoskwinka. Powiedziałem o tym tylko najlepszemu kumplowi to mnie wyśmiał, mówi że jestem ...any, że to przeca normalne, ale on rypie jakieś bazyle w kiblach na imprezach, więc poprzeczkę ma znacznie obniżoną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×