Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Jak można chcieć być kierownikiem, przełożonym, zarządzać innymi ludźmi? Czy może być bardziej stresujące i niewdzięczne zajęcie?

Polecane posty

Ja przenigdy za żadne skarby nie chciałbym być przełożonym nikogo, być żadnym kierownikiem, managerem, zarządzać innymi ludźmi

Bo niby w jaki sposób miałbym sprawić, żeby pracownicy stosowali się do tego co powiem?

Mnie całe życie wszyscy olewali i mi to dobitnie okazywali

Pamiętam jak w szkole czasami nauczycielka wyznaczyła jakąś pracę grupową i wtedy wszyscy okazywali mi, że mnie olewają i że choćby nauczycielka im kazała, to na pewno nie będą brali za grosz mojego zdania, bo to byłaby dla nich potwarz, wstyd, poniżenie.

Zawsze miałem zero, a nawet minusową wartość szacunku innych osób wobec mojej osoby, raczej wszyscy zawsze okazywali mi brak szacunku, znieważali mnie

Myślę, że nawet gdyby ktoś jakimś cudem i przez pomyłkę wyznaczył mnie do kierowania innymi ludźmi (tak jak przez pomyłkę zdarzało się to nieświadomej niczego nauczycielce w szkole), to podwładni wdeptaliby mnie w ziemię, żeby pokazać mi gdzie jest moje miejsce

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja tam nie lubie rzadzic innymi, meczace to dla mnie jest troche, jak komus rozkazuje, wiec jesli chce, zeby ktos dla mnie to zrobil, to staram sie byc delikatny i uprzejmy, a w pracy albo szkole szefowie/kierownicy/nauczyciele lubia traktowac innych jak gorszych od siebie, dlatego nie udalo mi sie nigdy w zadnej pracy zawitac na dlugo, bo zaraz uciekalem albo nie szedlem nastepnego dnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt się nigdy nie słucha. Musiałbym chyba stosować przemoc. Ale obecnie odchodzi się już od zarządzania przez przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubie jak mnie ktos rozkazuje tez albo wydaje polecenia, kilka razy wytrzymam, ale w koncu sie zbuntuje i chooy nie rzadz mna spadaj

a potem do mnie gadki uu ale to ty pracujesz dla nas a nie my dla ciebie a ja spieerdalaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Klitek napisał:

Mnie nikt się nigdy nie słucha. Musiałbym chyba stosować przemoc. Ale obecnie odchodzi się już od zarządzania przez przemoc

Ja nawet szwagra prostuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

dla kasy bo jak się zarządza większa jest

z tego co słyszałem od kilku osób, które awansowały, to podwyżka zdecydowanie nie była warta wzrostu stresu spowodowanego kierowniczym stanowiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo do tego trzeba mieć odpowiednie predyspozycje i charakter. Ty nie masz, więc nie będziesz. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, kris888 napisał:

Bo do tego trzeba mieć odpowiednie predyspozycje i charakter. Ty nie masz, więc nie będziesz. Proste.

trzeba być pewnym siebie, chyba raczej ponadprzeciętnie, mieć wszystko i wszystkich w doopie i w zasadzie głównie to, bo kompetencje w sensie wiedzy fachowej raczej nie są najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×