Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lachon wszechświata

Złamane serce 💔 i odnoga wszechświata

Polecane posty

1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Odpowiadając na twój komentarz apropo tego że ładnie się powodzi to ja nie kupiłam tych wszystkich rzeczy jemu tylko jego tatuś.

To nie dobrze mi mama kupowała aż do PlayStation 2 później już sam z rr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, focus napisał:

TO DOBRZE, ALE MAM NADZIEJĘ ŻE CHŁOP PRZYNAJMNIEJ CIEBIE JUŻ NIE UTRZYMUJE JAK KIEDYŚ

Ty masz nadzieję że mnie nie utrzymuje?

A co tobie do tego?

Ja piszę do ciebie że mam nadzieje ze twoja matka cie już nie utrzymuje?

No właśnie, więc stul pysk szczerbatku. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ty masz nadzieję że mnie nie utrzymuje?

A co tobie do tego?

Ja piszę do ciebie że mam nadzieje ze twoja matka cie już nie utrzymuje?

No właśnie, więc stul pysk szczerbatku. 😄

widzę że się spodobało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lachon wszechświata napisał:

Kto powinien się ugiac ja czy anastazja? A może żadne lub oboje jednocześnie 

To juz zamknięta historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie potrafiła wprost powiedzieć, że było miło, ale jednak to nie to... dlatego zniknęła bez pożegnania. Co świadczy o tej osobie jej mniejszej empatii i braku odpowiedzialności za relacje (w śniadaniowce była mowa o podobnym znikaniu... jakis nowy trend).

Co wcale nie znaczy, że musiała się zmuszać jeśli zmieniła zdanie bo do tego miała prawo... chodzi o wprost zakomunikowanie końca. Wtedy byś tu tak nie lamentował latami za osoba która przepadła... 

Tak samo jak osoby które są uznane za zaginione ich rodziny całe lata mają nadzieję, że jednak żyja i wrócą.. jak ciała zostają znalezione chyba w pewnym sensie rodziny tych osób odczuwają ulgę.

 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, marawstala napisał:

Chyba nie potrafiła wprost powiedzieć, że było miło

Potrafiła i pisała, że wcale miło nie było oraz że nawet ją, prostytutkę ze sporym stażem, która niejednego ding-donga za dopłatą pożarła xD leżak potrafił zdegustować swoją obrzydliwą osobą 😎

Edytowano przez Donatella Dumbini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Donatella Dumbini napisał:

Potrafiła i pisała, że wcale miło nie było oraz że nawet ją, prostytutkę ze sporym stażem, która niejednego ding-donga za dopłatą pożarła xD leżak potrafił zdegustować swoją obrzydliwą osobą 😎

Chyba miała tu kiedyś swojego podszywa, który wprost takie rzeczy komunikował... ale to było inne konto niż tamto z którego wcześniej pisała (inny styl).

... że była niezadowolona... jasne, Trzynasty sam o tym pisał co jej nie pasowało. Chodzi o znikanie, wracanie... nie mam teraz czasu, odezwę się jak go znajdę, zajrzę tu... i tak Trzynasty czeka już któryś roczek .)

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, marawstala napisał:

Chyba nie potrafiła wprost powiedzieć, że było miło, ale jednak to nie to... dlatego zniknęła bez pożegnania. Co świadczy o tej osobie jej mniejszej empatii i braku odpowiedzialności za relacje (w śniadaniowce była mowa o podobnym znikaniu... jakis nowy trend).

Co wcale nie znaczy, że musiała się zmuszać jeśli zmieniła zdanie bo do tego miała prawo... chodzi o wprost zakomunikowanie końca. Wtedy byś tu tak nie lamentował latami za osoba która przepadła... 

Tak samo jak osoby które są uznane za zaginione ich rodziny całe lata mają nadzieję, że jednak żyja i wrócą.. jak ciała zostają znalezione chyba w pewnym sensie rodziny tych osób odczuwają ulgę.

 

Wątpię że nie to prędzej nieporozumienie albo już jej szkoda czasu było. Powodów może być z 20. Nawet że 13 zamiast 17,2cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, marawstala napisał:

Chyba miała tu kiedyś swojego podszywa, który wprost takie rzeczy komunikował... ale to było inne konto niż tamto z którego wcześniej pisała (inny styl).

... że była niezadowolona... jasne, Trzynasty sam o tym pisał co jej nie pasowało. Chodzi o znikanie, wracanie... nie mam teraz czasu, odezwę się jak go znajdę, zajrzę tu... i tak Trzynasty czeka już któryś roczek .)

Dlatego nie wróci jeszcze sabotujecie. Pytanie czy ja powinienem do niej iść ze zdjęciami 17,2cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lachon wszechświata napisał:

Wątpię że nie to prędzej nieporozumienie albo już jej szkoda czasu było. Powodów może być z 20. Nawet że 13 zamiast 17,2cm.

Nie chodzi mi o powód bo swój powód miała (wsio rybka) chodzi o kończenie relacji w zdrowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Nie chodzi mi o powód bo swój powód miała (wsio rybka) chodzi o kończenie relacji w zdrowy sposób.

No właśnie. Ale powód też jest ważny mogło dość do nieporozumienia. Ja tam duży ból jeszcze czuje więc się nie wychyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lachon wszechświata napisał:

Dlatego nie wróci jeszcze sabotujecie. Pytanie czy ja powinienem do niej iść ze zdjęciami 17,2cm.

Nie sabotuje przecież nie pisze o tym co tam se masz w gaciach. Pisząc Trzynasty mam na myśli Ciebie... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Nie sabotuje przecież nie pisze o tym co tam se masz w gaciach. Pisząc Trzynasty mam na myśli Ciebie... : )

Dobrze wiesz jak to wygląda. Dlatego nie dawałem jej wiele bo wiedziałem że mi zsabotuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lachon wszechświata napisał:

No właśnie. Ale powód też jest ważny mogło dość do nieporozumienia. Ja tam duży ból jeszcze czuje więc się nie wychyle.

Powodem mogło być to o czym pisała, brak szacunku do kobiet (nie słuchasz jak się do Ciebie gada i to olewasz). Może coś innego se wymyśl jeśli masz taką potrzebę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Powodem mogło być to o czym pisała, brak szacunku do kobiet (nie słuchasz jak się do Ciebie gada i to olewasz). Może coś innego se wymyśl jeśli masz taką potrzebę.

 

 

Mogło tylko jak pytałem to nie nie pisz sobie mi nie przeszkadza to tylko publik na forum o kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×