Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ziomuś

UJAWNIAM KIM JEST KATIUSZKA

Polecane posty

Afera organowa
Znajomość Klaudii i Przemka oraz Klaudii i Filipa rozwijała się nieźle. Po kilku miesiącach Przemek miał już nawet prawie uzgodniony wyjazd do Klaudii, do Arabii Saudyjskiej. Plany o opuszczeniu Łyszkowic gdzie mieszka Przemek i wyjściu z przegrywu przerwał brutalnie wybuch afery organowej. Wspomniany już wcześniej Filip opublikował na kafeterii posty sugerujące, że jego też Klaudia zaprosiła na półwysep arabski pod pretekstem wspólnego zamieszkania razem i związku. Miała to być jednak tylko przykrywka – w rzeczywistości Klaudia chciała zwabić dwie kaleki do siebie celem sprzedania bogatym arabom, którzy to następnie mieli rozczłonkować Filipa i Przemka na organy i sprzedać na czarnym rynku. Przemek, który również szykował się do wyjazdu do Arabii Saudyjskiej oczywiście w to uwierzył i zerwał kontakt z Klaudią.

Afera ślubna i finansowa
Klaudia na jakiś czas opuściła forum – akurat na tyle, żeby Przemek zapomniał o domniemanej sprzedaży na organy i jednocześnie żeby sperma nie zdążyła odpłynąć mu z mózgu. Po powrocie stare uczucia odżyły. Podobno Przemek i Klaudia nawet ze sobą rozmawiali przez telefon, przy czym na 99% gość zmienił sobie komputerowo głos poprzez modulator i wkręcał synabożego. Kolejny rozdział znajomości został ponownie brutalnie przerwany przez wybuch drugiej afery, tym razem ślubnej. Ktoś wysłał Przemkowi foty ze ślubu jakichś Koreańczyków. Synboży7 uwierzył, że jest na nich Klaudia i jej brat. Tak, uwierzył, że Klaudia ożeniła się z własnym bratem, ponieważ ten sponsorował jej prezenty z karty kredytowej. Nie wierzycie? Proszę, oto archiwum wpisu z kafeterii, synboży7 miał nick Badboyyy: https://web.archive.org/web/20220822145155/https://f.kafeteria.pl/temat-7803592-czy-to-jest-normalne-jak-kobieta-jest-w-zwiazku-z-wlasnym-bratem/ .
Jednak ślub ukochanej Klaudii z bratem nie był najgorszy. Dochodzimy tutaj do afery finansowej – okazało się, że Przemek w jakiś sposób stracił na kontaktach z Projektem 25 zł. Nie do końca wiadomo w jakich okolicznościach, możliwe że kupił „jej” doładowanie na telefon czy coś w tym stylu. Pomyślicie – 25 zł, trudno, parę straconych groszy. Otóż nic bardziej mylnego – lament o stratę tych pieniędzy towarzyszył kafeterii przez miesiąc. Tak, synboży7 przez około 30 dni pisał codziennie po kilkanaście tematów w których żalił się, że stracił 25 zł na przestrzeni 3 miesięcy.

Epilog
Myślicie, że po tych wszystkich przejściach Przemek zapomniał o Klaudii? Nie, do dzisiaj z nią pisze i wierzy, że po drugiej stronie jest dziewczyna. Swoją drogą nieźle zdeterminowany musi być autor projektu, bo to trwa już chyba od 3 lat. Dodatkowo ostatnio ktoś znalazł na Twitterze zdjęcia Klaudii, które wrzucała na kafeterię - okazało się, że to jakiś korańczyk który przerobił się w Faceappie na kobietę. Na Przemku nie robi to wrażenia, jak tylko ktoś o tym wspomni na kafeterii to blokuje temat i dalej wierzy, że naprawdę zapoznał dziewczynę.
W międzyczasie Przemek zapoznał kolejną „dziewczynę”, Adę, która była tworzona na zdjęciach jakiejś kobiety występującej na chaturbate. Ten gość, który stworzył Adę potem opublikował na kafeterii screenshoty maili, jakie Przemek pisał. Oczywiście w jednej z pierwszych wiadomości do "dziewczyny" Przemysław wysłał swoje nagie zdjęcie (do oceny)

Edytowano przez Ziomuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leo Katiuszka to najpiekniejszy cud wszechswiata, ja wiem kim jest, bo pisalismy codziennie 3 miechy u mnie na forum, i nie mielismy przed soba zadnych tajemnic, a mnie pisala wszystko o sobie, wiec autor tego tematu niestety szuka sensacji, tam gdize jej nie ma B).

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, s33r33k napisał:

Leo Katiuszka to najpiekniejszy cud wszechswiata, ja wiem kim jest, bo pisalismy codziennie 3 miechy u mnie na forum, i nie mielismy przed soba zadnych tajemnic, a mnie pisala wszystko o sobie, wiec autor tego tematu niestety szuka sensacji, tam gdize jej nie ma B).

To chłop który kradnie foty ladyboyom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×