Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
𝖎𝖒𝖆𝖓𝖚𝖊𝖑𝖑𝖆

Podobają się wam dziewczyny w okularach?

Polecane posty

lol, iks de

4 minuty temu, System małych misji rzeczy napisał:

Jak widzę system operacyjny pełny to mam ochotę się wyrzygac

ale nadal będziesz utrzymywał, ze skończyłeś informatykę? beczunia.

Edytowano przez Klaudius Meridus Decimus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Klaudius Meridus Decimus napisał:

 

lol, nawet przytępawa anastazja nie łyknęłaby takiego baita.

no, przy niskim IQ to na pewno męczy. 

jak ty chcesz ogarnąć giełdę czy inne inwestowanie jak jesteś za głupi nawet na najprostszą pracę informatyczną tudzież przeraża cię wizja wymyślenia głupiej ulotki? i znów się na takich prostych rzeczach wyłożyłeś, potwierdzając, że te studia to jedynie wytwór twej mitomanii.

Pewnie na laptopie apple to już lepiej działa np ja na ipadzie pro mogę sobie ustawić silne hasła z wykorzystaniem mordy do przeglądarki. Pewnie na laptopie pro apple też jest już face id tylko wydaj 14tys. Ipad kosztował 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

Pracy jako taksówkarz już nie masz a na kierowce tira jesteś za tępym chuujem i na szczęście niedługo skończą ci się oszczędności i na ulicy zamieszkasz 

Nie mam i co więcej, nigdy nie miałem, a na ulicy to podobno ty całkiem niedługo wylądujesz. xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to ja mam inaczej xD loguję się do banku dostaję powiadomienie na tel 1 i muszę na tel 2 zaakceptować apką xD

A to jest straszne jak się gdzieś apka ustawilo a ja mam 6 tabletów i dwa smartphone miałem tak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to ja mam inaczej xD loguję się do banku dostaję powiadomienie na tel 1 i muszę na tel 2 zaakceptować apką xD

no ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klaudius Meridus Decimus napisał:

lol, iks de

ale nadal będziesz utrzymywał, ze skończyłeś informatykę? beczunia.

Właśnie dlatego. Od 2000r miałem pcta, od 2021 dopiero ipada pro. Dwadzieścia lat naprawdę można się zrxygac widząc znowu pulpit i celowanie myszką po folderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, System małych misji rzeczy napisał:

Właśnie dlatego. Od 2000r miałem pcta, od 2021 dopiero ipada pro. Dwadzieścia lat naprawdę można się zrxygac widząc znowu pulpit i celowanie myszką po folderach.

to se kup laptop z dotykowym ekranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to se kup laptop z dotykowym ekranem

Wygodne jak cholera. Mam ipada pro laptop służy do ściągnięcia plików. Kopi zapasowej plików. Czegoś ustawienia co nie da się na ipadzie ostatnio nie ma takich rzeczy wszystko na ipadzie z przeglądarki też da się ustawić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, System małych misji rzeczy napisał:

A to jest straszne jak się gdzieś apka ustawilo a ja mam 6 tabletów i dwa smartphone miałem tak... 

no, to straszne, przerażające wręcz, wzdrygam na samą myśl. co jeszcze, z takich codziennych rzeczy, wzbudza u ciebie taką trwogę?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, System małych misji rzeczy napisał:

Właśnie dlatego. Od 2000r miałem pcta, od 2021 dopiero ipada pro. Dwadzieścia lat naprawdę można się zrxygac widząc znowu pulpit i celowanie myszką po folderach.

daj spokój... informatycy ubóstwiają user interface'y... bawią się linuxami, środowiskami graficznymi, konsolami, co ty tam pierdzielisz... facetowi z branży takie rzeczy nie brzydną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, System małych misji rzeczy napisał:

Na ipada pro mam aplikację pliki. No i to robię tak że sobie ją wgram sprawdzę foldery. Posprzaram i apke usuwam bo minimalist. I wgl nie widzę już folderów. 

na win możesz ukryć folder i to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na laptopie 2h po kilku miesiącach. Zgrać sobie pliki zapasowe co uzbieralem ze wszystkich kart pamięci tabletów smartphone. No i nagralem np film z sylwestra z mamą. I to jest wszystko. Tak samo kiedyś sobie wepne do ipada pro hdd zgram wszystkie screnny. Podpisze folder z datą pójdzie na jakąś pamięc pendrive i będę miał na następne kilka lat czysto w aplikacji zdjęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

daj spokój... informatycy ubóstwiają user interface'y... bawią się linuxami, środowiskami graficznymi, konsolami, co ty tam pierdzielisz... facetowi z branży takie rzeczy nie brzydną...

To już wszystko za mną kiedyś tak dzisiaj rzyg. Dzisiaj ma działać być wygoda responsywnosc prostota i minimalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, System małych misji rzeczy napisał:

To już wszystko za mną kiedyś tak dzisiaj rzyg. Dzisiaj ma działać być wygoda responsywnosc prostota i minimalizm. 

czyli lemingioza... idealny stan dla niewolnika apple xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, System małych misji rzeczy napisał:

To już wszystko za mną kiedyś tak dzisiaj rzyg. Dzisiaj ma działać być wygoda responsywnosc prostota i minimalizm. 

to po chój ci 6 tabletów xD 

ja się zastanawiam czy jest sens czymać laptop na windzie jak kupuję apple a ten 6 tabletów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, System małych misji rzeczy napisał:

Właśnie dlatego. Od 2000r miałem pcta, od 2021 dopiero ipada pro. Dwadzieścia lat naprawdę można się zrxygac widząc znowu pulpit i celowanie myszką po folderach.

hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to po chój ci 6 tabletów xD 

ja się zastanawiam czy jest sens czymać laptop na windzie jak kupuję apple a ten 6 tabletów

on jest bardzo niekonsekwentny w tym co pierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to po chój ci 6 tabletów xD 

ja się zastanawiam czy jest sens czymać laptop na windzie jak kupuję apple a ten 6 tabletów

Ipad pro do rzeczywistości. Dwa sony do forum dyskusyjne. Jeden w kuchni jeden w małym pokoju. Jeden na przedpokoju będę robił nad domofon. A jeden mi się zceglił i muszę go ożywić wtedy pójdzie np do kibla xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, System małych misji rzeczy napisał:

Ipad pro do rzeczywistości. Dwa sony do forum dyskusyjne. Jeden w kuchni jeden w małym pokoju. Jeden na przedpokoju będę robił nad domofon. A jeden mi się zceglił i muszę go ożywić wtedy pójdzie np do kibla xD 

i po ch … tablet nad domofon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klaudius Meridus Decimus napisał:

hahahahaha

Ja myślę że ktoś kto nie ma do czynienia z it ponad dwadzieścia lat życia a zazwyczaj iq60 to mu się wydaje że to super praca bo sobie całe życie siedzi na laptopie dla rozrywki nie mając pieniędzy na konsole czy tablet. 

A takie programowanie to siedzenie nad kodem z psucie se wzroku w pracy i po pracy. Nic w tym fajnego. Taka grafika 3d to samo. Znałem typa co w tym robił nigdy nie widziałem aż tak popekanych oczu co on miał krwinek jak pieruny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Mam tak samo.

 

21 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to ja mam inaczej xD loguję się do banku dostaję powiadomienie na tel 1 i muszę na tel 2 zaakceptować apką xD

A NIE BOICIE SIĘ ŻE JAK ZGUBICIE TELEFON TO NIE BĘDZIECIE MIELI DOSTĘP DO KONTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

 

A NIE BOICIE SIĘ ŻE JAK ZGUBICIE TELEFON TO NIE BĘDZIECIE MIELI DOSTĘP DO KONTA?

nie, nie boją się ciemnoto, bo to wbrew pozorom jest dobrze pomyślany system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, __Rym&Cym napisał:

nie, nie boją się ciemnoto, bo to wbrew pozorom jest dobrze pomyślany system.

JA MAM TYLKO NA HASŁO, MIMO ŻE NA KONCIE KILKASET TYS ZŁ 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

JA MAM TYLKO NA HASŁO, MIMO ŻE NA KONCIE KILKASET TYS ZŁ 

tyle masz na koncie że w śmieciach grzebiesz i liczysz mb jak matki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×