Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Wiek to tylko liczba, tak? Skoro tak, to może w każdej sytuacji, zarówno prywatnej, jak i oficjalnej, będę podawał, że mam o 10 lat mniej niż mam?

Polecane posty

Skoro wiek to tylko liczba, nic nie znaczy, nic nie zmienia, a jest tylko przeszkodą do zawierania znajomości, a i przez pracodawców z wiekiem jest się gorzej postrzeganym, to może po prostu odjąć sobie 10 lat z tej liczby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klitek napisał:

Skoro wiek to tylko liczba, nic nie znaczy, nic nie zmienia, a jest tylko przeszkodą do zawierania znajomości, a i przez pracodawców z wiekiem jest się gorzej postrzeganym, to może po prostu odjąć sobie 10 lat z tej liczby?

Mnie tam nikt nie pyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaki mega lachon na apce napisał:

Mnie tam nikt nie pyta 

ale składając CV kiedyś podawało się wiek, teraz niby nie, ale wynika z daty ukończenia szkoły niestety

a w necie? w serwisach randkowych to podstawowa informacja, znaczy można podać nieprawdziwy wiek, ale nie da się nie podać go wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Klitek napisał:

ale składając CV kiedyś podawało się wiek, teraz niby nie, ale wynika z daty ukończenia szkoły niestety

a w necie? w serwisach randkowych to podstawowa informacja, znaczy można podać nieprawdziwy wiek, ale nie da się nie podać go wcale

No ale na żywo mało kto pyta mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaki mega lachon na apce napisał:

No ale na żywo mało kto pyta mnie 

na żywo nikt nie pyta i wlasnie dlatego zapoznawanie sie na zywo jest duzo lepsze niz w necie

ale nie tylko dlatego, tez dlatego, że konkurencja jest 100000000000000 razy mniejsza

w necie do jednej dziewczyny jest konkurencja 10000000000000 facetow i ona nie wie ktorego wybrac, tego najlepszego cche

a na zywo przez wiekszosc czasu zaden z nią nie rozmawia, wiec jak jakiś zacznie z nią rozmawiać, to nie ma zadnej konkurencji, a nawet ma przewagę nad tymi z neta, bo tamci wirtuali, a ten prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Klitek napisał:

Skoro wiek to tylko liczba, nic nie znaczy, nic nie zmienia, a jest tylko przeszkodą do zawierania znajomości, a i przez pracodawców z wiekiem jest się gorzej postrzeganym, to może po prostu odjąć sobie 10 lat z tej liczby?

Kliciusiu związek buduje się na szczerości 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Kliciusiu związek buduje się na szczerości 😊

Ale jak się nie da na szczerości, to może lepiej na nieszczerości niż wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crossroads napisał:

Budowanie na kłamstwie czegoś, to jak budowanie domu na bagnie.

Lachony to dopiero kręcą nawet w pua jest powiedziane nie wierz w nic samicy dopóki się nie okaże sprawdzoną prawdą. A raczej wszystko co powie samica jest klamstem dopóki nie okaże się sprawdzoną prawdą. 

Wiesz jak anastazja długo budowała związku na kłamstwie że masaże. Do samego końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×