Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nemesio Cervantes

Czy ludziom zalezy na

Polecane posty

sukcesie czy sw. spokoju? Co byscie zrobili gdyby na horyzoncie pojawil sie typ i proponowal projekt rozpoczety w st. srednio zaawan. i udzial w nim?

Czy jest jakis wiek kiedy ma sie to juz w doopie i czyma sie stouka byle niespasc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy ma się skłonności do ryzyka i na jakim etapie dorobku jestem. Jeżeli widzę dochody idę w to, ale wcześniej konsultuje z kimś kto się zna na tej branży i go sprawdzi tak jak i projekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ...cuch głowackiego 14/88 napisał:

zaawansowanego mitomana i nowomowy 

ale nic nie napisał płatny charytatywny do zrobienia w pół godziny czy w 7 mcy w pracy poza praco i co mam se z wgl tym projektem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

ale nic nie napisał płatny charytatywny do zrobienia w pół godziny czy w 7 mcy w pracy poza praco i co mam se z wgl tym projektem zrobić

nic, taka dyskusja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

ale nic nie napisał płatny charytatywny do zrobienia w pół godziny czy w 7 mcy w pracy poza praco i co mam se z wgl tym projektem zrobić

musisz najpierw podać identyfikator i hasło do swojego konta bankowego aby uzykać te dane, w innym wypadku pozostana tajne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to nie

kiedys zatrudnialem ludzi i nic nie zrobią z wizją. palcem czeba pokazywac i udają ze robią jak wychodzilem. a mowią ze Polska to raj... aby coś miec narpiew czeba sie poswięcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

kiedys zatrudnialem ludzi i nic nie zrobią z wizją. palcem czeba pokazywac i udają ze robią jak wychodzilem. a mowią ze Polska to raj... aby coś miec narpiew czeba sie poswięcic

to czeba zatrudnić dobrego hrowca jak nie masz pojęcia o rekrutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to czeba zatrudnić dobrego hrowca jak nie masz pojęcia o rekrutacji

nie zatrudniam juz, zrazilem sie poza tym ludzie mnie draznia. lepiej scedowac czesc pracy na zlecenie i miec  z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

nie zatrudniam juz, zrazilem sie poza tym ludzie mnie draznia. lepiej scedowac czesc pracy na zlecenie i miec  z glowy.

u mnie w robocie ludzie so kumaci i się nie obijajo a problemem jest brak priorytetyzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×