Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

Siwa gotowa na helołim, twarz okragla i pomaranczowa jak dynia plus te miny, spokojnie moze straszyc dzieci pilarzokosiatza. 🤣

  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Od 37:30 świeci na mysz latarką. Przy okazji pięknie widać koszmarną ilość zarOmbistych pajęczyn i pająków. Jak w melinie. 

Zgadza sie, fajnie że mysz  złapana ale ja już nie wierze w jej żadne sprzątanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 14tej minucie wysrywu i muszę bo się uduszę. Czy ona ma widzów za deb**i i uważa że to w porządku zaśmiecać vlogi nagrywaniem tynkowania swojej facjaty przez 30-60 minut? Maluje się ciągle tak samo, gada to samo przy każdym ruchu pędzlem. Szarpie te wyliniałe pasma. Jak wychodzi to pokazuje sklep lub jezioro przez 2-3 sekundy. WTF?!

  • Like 4
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sowa z Mazur napisał:

Jestem w 14tej minucie wysrywu i muszę bo się uduszę. Czy ona ma widzów za deb**i i uważa że to w porządku zaśmiecać vlogi nagrywaniem tynkowania swojej facjaty przez 30-60 minut? Maluje się ciągle tak samo, gada to samo przy każdym ruchu pędzlem. Szarpie te wyliniałe pasma. Jak wychodzi to pokazuje sklep lub jezioro przez 2-3 sekundy. WTF?!

Tak, a o co chodzi? Co ona miałaby innego pokazać? Przecież ona nie ma żadnego zainteresowania, żadnej wiedzy, żadnej praktyki czegokolwiek.

Jej CV to dosłownie: urodziłam się i żyję.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ma razie detox od zakolasinskiej, oglądanie jej na dłuższą mete szkodzi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, szatanowska napisał:

Tak, a o co chodzi? Co ona miałaby innego pokazać? Przecież ona nie ma żadnego zainteresowania, żadnej wiedzy, żadnej praktyki czegokolwiek.

Jej CV to dosłownie: urodziłam się i żyję.

Szkoda, że do jej pustego łba nie przyjdzie myśl "A może nagrać im coś innego?". NORMALNA jednostka dałaby sobie siana i przestała nagrywać. W końcu straci widownię przez swoje wyebongo na widza i w okolicach 50ki ze swoimi kwalifikacjami i gloł fejs będzie pobierać 5zł w miejskim szalecie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakolak próbuje przekonać wicki, że ma awersję do alkoholu i jak pije wino, to już jej źle. TO PO CO CHLEJESZ? Jak mi coś nie służy, od czegoś mi niedobrze, głowa boli, wysypuje - to na to nie lecę z wywieszonym jęzorem.

Ale spoko, i tak wszyscy wiemy, że kłamiesz. Tankujesz codziennie, a źle jest, bo masz kaca.

  • Like 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Syreni śpiew napisał:

59:48 inny zasyfiały kąt. Przecież to wystarczy raz na jakiś czas odkurzaczem przejechać. 

Ona sprzata codzenne... 

Mnie rozbawilo, jak powiedziala, ze ogranicza alkohol i chwile potem, ze pije juz piaty dzen. 🙂

  • Haha 1
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Busz3131 napisał:

Ona sprzata codzenne... 

Mnie rozbawilo, jak powiedziala, ze ogranicza alkohol i chwile potem, ze pije juz piaty dzen. 🙂

Może pije butelkę dziennie zamiast 2? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ivetka napisał:

Ona chyba poznała jakichs pijaków

Żeby jej tylko nie wygrzmocili jak zezgonuje.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, stara_rąsia napisał:

Po co Siwa tapetuje się tak na tej głuszy mazurskiej? Dla jeleni, czy dla bobrów?

Zakrywanie kaca i wyziewów kacowych perfumami.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Szkoda, że do jej pustego łba nie przyjdzie myśl "A może nagrać im coś innego?". NORMALNA jednostka dałaby sobie siana i przestała nagrywać. W końcu straci widownię przez swoje wyebongo na widza i w okolicach 50ki ze swoimi kwalifikacjami i gloł fejs będzie pobierać 5zł w miejskim szalecie.

Ona może nagrać byle co. wiCki i tak będą zachwycone 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewijam nowy vlog. Obczajcie sobie moment 1:04:44 i ten ruch językiem jak coś z szafki wyciąg. Już kiedyś chyba było o tym pisane. Ona ma jakieś triki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blat z surowego drewna, brak drzwiczek, firaneczki. Jak nic inspiracja Trumanem.

Edytowano przez Etoile
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Etoile napisał:

Blat z surowego drewna, brak drzwiczek, firaneczki. Jak nic inspiracja Trumanem.

Do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te leki dały jej kopa. Zawsze oglądałam ją na przyspieszeniu, a teraz jest taka nakręcona i gada jak katarynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenix_x2 napisał:

Ja mam ma razie detox od zakolasinskiej, oglądanie jej na dłuższą mete szkodzi 😂

Ja tez. Jestem chyba 20 filmow do tylu. High 5 Larwo:classic_love:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Etoile napisał:

Nawalona w tym vlogu nieźle.

Mówiła sama,że ze 5 dni w cugu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Herbstt napisał:

Ale te leki dały jej kopa. Zawsze oglądałam ją na przyspieszeniu, a teraz jest taka nakręcona i gada jak katarynka.

Leki na uspokojenie nie dają kopa. Wpadła znowu na górkę, złapała zasilanie z ramienia znajomych od kielicha i chleje dla odmiany na wesoło - no to nakręcona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Leki na uspokojenie nie dają kopa. Wpadła znowu na górkę, złapała zasilanie z ramienia znajomych od kielicha i chleje dla odmiany na wesoło - no to nakręcona. 

Może mieć wprowadzone dwa albo trzy leki. Jedne wyciszające na noc, a pozostałe na energię i poprawę nastroju w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wsedno napisał:

No piękny brzuszek Szuszka 😀

Rewelacyjny avek. Na jednym 11 letnia dziewczynka (zgadza się tylko piskliwy głosik w sklepie), a na drugim jak babcia😹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej wszystkie opowiastki som bardzo wiarygodne - nagle obrodzylo w somsiadow, tyle se dzeje, nawet lola poznala psiom sympatie. I ta historia, ze 20min wolala psa bo nie chcial do niej przyjsc. Prosze Was, ona to wszysko wymysla, bo chyba dotarlo do niej, ze ludzie widza jakim jest alienem i na sile probuje cos udowodnic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Herbstt napisał:

Może mieć wprowadzone dwa albo trzy leki. Jedne wyciszające na noc, a pozostałe na energię i poprawę nastroju w ciągu dnia.

Przeciez mowi ze slabo spi. Jej nasenny ro alko. Bez diagbiz bo temat spadnie ale ogolnie rzecz ujmujac chad w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Przewijam nowy vlog. Obczajcie sobie moment 1:04:44 i ten ruch językiem jak coś z szafki wyciąg. Już kiedyś chyba było o tym pisane. Ona ma jakieś triki.

Oblizuje się jak bezzębna babcia. Inspiracja na nowy avek😹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×