Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Jedna przewaga MILF-ów nad młodymi dziewczynami

Polecane posty

18 minut temu, Crеер napisał:

Tanio i ja widziałem niedawno taką za niespełna 15 k i pytam pani co robi za tyle kasy, bo tyle że duża i czarna. Pani mówi, że wszystko oprócz laski i wodę podaje chyba do kostkarki. Nie miałem śmiałości już pytać czy o nią chodzi czy o te lodówkę Samsung, bo kobieta wysoka i czarne włosy, ale wybrnąłem że wolę LG. 

Tak podaje tylko później to myj mi się nigdy nie chce myc lodówki a weź pij za z tego wodę bajer na miesiąc i się znudzi 

Moja miała na 4x picue i obecnie uzywam też dziwnej szuflady na jakieś mięso żeby wisialo w powietrzu bez zbytniego kontaktu z podlizem bo to wilgoć bakterie i sarmonella jady kiełbasy i inne szajsy zwłaszcza jak woda z lodówki a moja się odladza jak ma za dużo lodu 

Edytowano przez Moc heblowania stypiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Oni ogólnie tak ni chooja w ząb jak tablet 2" więcej niż apple największy na świecie ale 3x wolniejszy cpu niż m1 i 4x wolniejszy niż m4 cpu appla i system androida 

Na dodatek dowalili nosek bo przekombinowali z kamera co przeszkadza wolałbym żeby kamery nie było niż takie rzeczy 

I taki jest samsung 

Sony zrobiło inaczej najlzejszy najcieszy tablet do 11" na świecie kolory z bravi tv hdr taki że zawstydza apple i pali oczy nie wiem ile on ma nitow ale bez wątpienia że 3200 bo ipad przy nim to nie swieci z tymi 1600 w piku a mówimy o sprzęcie z Q2 2015

Gdybym nie był fanboyem sony to ten samsung byłby ciekawy 

Ipad 13 jest spoko bo to wielkość kartki a4 bardzo fajnie się wszystko robi 

Niedawno miałem telefon Samsunga i pogoniłem, bo mi nie leżał jakiś mało intuicyjny.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеер napisał:

Niedawno miałem telefon Samsunga i pogoniłem, bo mi nie leżał jakiś mało intuicyjny.

Sony ma fajne nakładki na androida nie odnalazlbym się i te cztery aplikacje zdjęcia filmy muza pobrane robią robote 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Donatella Dumbini napisał:

😂😂😂

Dziadek, dziadek, coraz bardziej fantazja cię ponosi 😄  Chyba czujesz podświadomie, że nadchodzi koniec wegetacji i lada dzień wyciągniesz kopyta, stąd tak podkoloryzowujesz cale życie spędzone w piwnicy na podlasiu 😄

Przy twoim ćpaniu i nadużywaniu alkoholu szybciej zdechniesz ukrze 😆 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Sony ma fajne nakładki na androida nie odnalazlbym się i te cztery aplikacje zdjęcia filmy muza pobrane robią robote 

Ja nie mogę na codzień nosić drogich telefonów, bo zaraz uszkodzenia i nawet szkło hartowane nie chroni. Realme , infinixy chińskie najbardziej mi leżą i na androidzie musi być też dużo ramu.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Crеер napisał:

Tanio

 

10 minut temu, Crеер napisał:

Niedawno miałem telefon Samsunga i pogoniłem, bo mi nie leżał jakiś mało intuicyjny.

Nikt kto widział robione kalkulatorem dumne foto twojego quada z tym obszczanym przez psy plecakiem obok i kaskiem orzeszkiem, a wszystko to wyciągnięte żywcem z jakiegoś na ok 98r, nie uwierzy , że ty masz jakiekolwiek pieniądze 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiem stów do tysiąca i za więcej nie ma sensu nosić przy sobie , bo włożysz klucze albo drobne do kieszeni i ekran porysowany. A ile razy mi upadnie więc strata niewielka. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Crеер napisał:

Tanio i ja widziałem niedawno taką za niespełna 15 k i pytam pani co robi za tyle kasy, bo tyle że duża i czarna. Pani mówi, że wszystko oprócz laski i wodę podaje chyba do kostkarki. Nie miałem śmiałości już pytać czy o nią chodzi czy o te lodówkę Samsung, bo kobieta wysoka i czarne włosy, ale wybrnąłem że wolę LG. 

Kiedyś na lodówce było centrum wiadomości rodziny magnesy kartki 

Ale i tak bym wolał żeby lachon się wysilil i na kartce napisał bym ptaka umyl bo wraca i facefoka będzie a nie lodówka z wifi i emaile czytac a jak brak to smutni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pszemek napisał:

 

Nikt kto widział robione kalkulatorem dumne foto twojego quada z tym obszczanym przez psy plecakiem obok i kaskiem orzeszkiem, a wszystko to wyciągnięte żywcem z jakiegoś na ok 98r, nie uwierzy , że ty masz jakiekolwiek pieniądze 😁

Ty masz jak obrabiasz pаły przebrany za rudą i obrabiając dwa fora incelski wykopku na utrzymaniu starej ukrowej 😁 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Kiedyś na lodówce było centrum wiadomości rodziny magnesy kartki 

Ale i tak bym wolał żeby lachon się wysilil i na kartce napisał bym ptaka umyl bo wraca i facefoka będzie a nie lodówka z wifi i emaile czytac a jak brak to smutni 

A to dziwne bo ty zafiksowany na punkcie elektro gadżetów. Dwa telefony mam teraz jeden do poważnych zadań bank, płatność itp. a drugi na codzień tańszy i do forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crеер napisał:

Ty masz jak obrabiasz pаły przebrany za rudą i obrabiając dwa fora incelski wykopku na utrzymaniu starej ukrowej 😁 

Ewidentnie przećpałeś butapren dziadek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Moc heblowania stypiar napisał:

facefoka będzie 

Co to jest "facefoka", Bednarz? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crеер napisał:

A to dziwne bo ty zafiksowany na punkcie elektro gadżetów. Dwa telefony mam teraz jeden do poważnych zadań bank, płatność itp. a drugi na codzień tańszy i do forum.

Bo żeby na lodówkę dorzucić 9kola i co roku 2k do prądu to trzeba portfela o jedno zero więcej i remont gruntowy ale wtedy bym poszedł w profesjonalny wygląd kuchni na blachę komercyjna a nie zwykle lodówki i meble 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pszemek napisał:

Ewidentnie przećpałeś butapren dziadek 😄

A co może nie przebierasz się za babę i ostatnio jako ruda tranzystorze próbujesz łapać za jaja innych gości 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеер napisał:

A co może nie przebierasz się za babę i ostatnio jako ruda tranzystorze próbujesz łapać za jaja innych gości 😁

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Bo żeby na lodówkę dorzucić 9kola i co roku 2k do prądu to trzeba portfela o jedno zero więcej i remont gruntowy ale wtedy bym poszedł w profesjonalny wygląd kuchni na blachę komercyjna a nie zwykle lodówki i meble 

Bez sensu no chyba że ktoś chce szpanować przy gościach. A jak dla mnie to musi spełniać energooszczędność, bo frajerstwem jest przepłacać za prąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pszemek napisał:

😄

A gdyby nie litera prawa to pewnie za dzieci byś się wziął zboku terenowy 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Tak podaje tylko później to myj mi się nigdy nie chce myc lodówki a weź pij za z tego wodę bajer na miesiąc i się znudzi 

To akurat prawda, moja ma pojemnik na wodę i nigdy z tego nie korzystam, bo rurki w środku nie da się dobrze umyć i mnie to obrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Jakbym zrobił kuchnie na milion depozytu to by była restauracji poziom a nie użytkownika domowego 

Styl jak w knajpie, blat podłużny i po jednej stronie kuchnia, a po drugiej salon i z boku tv. Praktycznie ale czy drogo wątpię, tylko musi być duża przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×