Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Czy to prawda, że na Zachodzie kobiety są w pełni wyzwolone i samowystarczalne i nie zwracają uwagi na zarobki facetów?

Polecane posty

W Polsce jest częściowe wyzwolenie kobiet, bo robią kariery, ale od facetów nadal wymagają żeby zarabiali dużo, żeby utrzymywali je i dzieci?

Ale słyszałem, że w krajach Europy Zachodniej, gdzie wyzwolenie trwa już od kilku pokoleń, kobiety np nie chcą, żeby mężczyźni otwierali im drzwi.

Czy na Zachodzie kobiety traktują mężczyzn całkowicie na równi (tak jak i chcą być traktowane na równi) i nie wymagają od mężczyzn, żeby oni dużo zarabiali i je sponsorowali? Tak słyszałem, ale chciałbym się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Mężczyźni to nie są ludzie. To ideologia. 

Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

Co masz na myśli?

To ty masz wiedzieć. Albo lapiesz moje myśli w lot albo jesteś Klitek. Poza tym klituś jest tylko jeden więc skoncz i nie wymyslaj na noc bo cie łeb rozboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

To ty masz wiedzieć. Albo lapiesz moje myśli w lot albo jesteś Klitek. Poza tym klituś jest tylko jeden więc skoncz i nie wymyslaj na noc bo cie łeb rozboli.

Kim jest ten jeden klituś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dobierają się z innymi na podobnym poziomie i tak jest raczej wszędzie. Czasem zdarzają się mezalianse, ale to zdecydowana mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

W Polsce jest częściowe wyzwolenie kobiet, bo robią kariery, ale od facetów nadal wymagają żeby zarabiali dużo, żeby utrzymywali je i dzieci?

Ale słyszałem, że w krajach Europy Zachodniej, gdzie wyzwolenie trwa już od kilku pokoleń, kobiety np nie chcą, żeby mężczyźni otwierali im drzwi.

Czy na Zachodzie kobiety traktują mężczyzn całkowicie na równi (tak jak i chcą być traktowane na równi) i nie wymagają od mężczyzn, żeby oni dużo zarabiali i je sponsorowali? Tak słyszałem, ale chciałbym się upewnić

tak, to prawda, zachodnie kobiety nie muszą się tak kurrwić jak p0lki. na zavhodzie pieniadze musisz mieć tylko jeak jesteś betą. w p0lsce to bez znaczenia, zawsze musisz mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×