Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Hej co robicie ? ; )

Polecane posty

1 minutę temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Można mieć tanio albo szybko gdybym wiedział to bym został na mobilnym trochę irytujące tyle czasu mi marnujom ale wykorzystałem go kupiłem tekken 8 tablet kibel zrobiony router za darmo se kupiłem też 

Co ty o tekkenie pierrdolisz tutaj, co to ma do tego, że zapłaciłeś za coś czego już trzy tygodnie nie masz i nie zanosi się żebyś miał jak ostatni frajer :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

odpalaj albo napisz do mnie bo ide spac 😄

 

To napiszę, bo nie mam jak włączyć czata z komórki i też mi się spać chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The Big Siur napisał:

Co ty o tekkenie pierrdolisz tutaj, co to ma do tego, że zapłaciłeś za coś czego już trzy tygodnie nie masz i nie zanosi się żebyś miał jak ostatni frajer :classic_biggrin:

Umowę mam od 1 października ale korzystałem 5dni sierpnia za darmo więc mają czas niby jutro będzie zrobione do końca mówił że 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

To sprawdź sobie ile kosztuje 0,45Gbs w wawa śródmieście i wróć zlodzeju spinaczy 

Ale masz biedaku ból dupy o te spinacze :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Umowę mam od 1 października ale korzystałem 5dni sierpnia za darmo więc mają czas niby jutro będzie zrobione do końca mówił że 

Ale czego teraz mitomanisz? Jak niby korzystałeś w sierpniu, jak piszesz że kable dopiero kładą? Bezprzewodowo korzystałeś z przewodowego internetu? :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The Big Siur napisał:

Ale czego teraz mitomanisz? Jak niby korzystałeś w sierpniu, jak piszesz że kable dopiero kładą? Bezprzewodowo korzystałeś z przewodowego internetu? :classic_biggrin:

Miałem u nich neta wcześniej na mame ale zmarla i nie zglaszalem smierci tylko płaciłem dalej xD ale urwali złodzieje kabel i po dwóch miesiącach około mnie zaczelo wkoorwiac to kombinować z sim po 5zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Miałem u nich neta wcześniej na mame ale zmarla i nie zglaszalem smierci tylko płaciłem dalej xD ale urwali złodzieje kabel i po dwóch miesiącach około mnie zaczelo wkoorwiac to kombinować z sim po 5zł 

Urwali kabel i przez dwa miesiące (!) im tego  zgłosiłeś? Kũrwa, skąd ty się urwałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, The Big Siur napisał:

Urwali kabel i przez dwa miesiące (!) im tego  zgłosiłeś? Kũrwa, skąd ty się urwałeś?

A na chooj jak bierzesz jeden z tabletów sony z sim i masz mobilny minutę później 

To nie te czasy że oderwia ci kabel i jesteś bez neta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, The Big Siur napisał:

Urwali kabel i przez dwa miesiące (!) im tego  zgłosiłeś? Kũrwa, skąd ty się urwałeś?

Brak neta przestałem im płacić i wyjebka myślę że to oni urwali i robią mi upgrade światłowód w sensie matce myslac że żyje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, The Big Siur napisał:

Urwali kabel i przez dwa miesiące (!) im tego  zgłosiłeś? Kũrwa, skąd ty się urwałeś?

5zł doładowanie to masz 2,5GB na 2dni plus 5GB na pozostałe 5dni +10GB za doładowanie z apki razem 17,5GB na tydzień i można mc mieć za 20-25 ale upierdliwe i 30mbps lte

Tu będzie 450 za 30 bez limitu gb

Edytowano przez Akceptuję Regulamin oraz p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, The Big Siur napisał:

Urwali kabel i przez dwa miesiące (!) im tego  zgłosiłeś? Kũrwa, skąd ty się urwałeś?

Dzisiaj mi sąsiad mówił że zgłosił kradzieży kabla w spółdzielni będzie dochodzenie mam podejrzanych jeden kradnie spinacze w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Ja bym twoim kosztem Anastazji się nie podlizywal ba postawil bym granice gdyby ublizala tobie. 

Ej ale to ty z nimi popadasz w jakieś dyskusje, czy ja jestem czy mnie nie ma,  A ja w żadne dyskusje z nią nie popadałam więc za co by miała mi ubliżac.

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ej ale to ty z nimi popadasz w jakieś dyskusje, czy ja jestem czy mnie nie ma,  A ja w żadne dyskusje z nią nie popadałam więc za co by miała mi ubliżac.

Smiejesz się ze mnie z nim do niego żeby się przypodobac za moimi najczęściej plecami to słabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Smiejesz się ze mnie z nim do niego żeby się przypodobac za moimi najczęściej plecami to słabe. 

Śmieje się jak gadasz głupoty moim zdaniem, takie jak wyśmiewanie plecaka czy ubrań czyichs jak na foto chodziło tylko o dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale serio nie mogę iść do pracy bez zabezpieczenia mieszkania od kradzieży coś się od początku świeci najpierw wycieraczke ukradli dzwonili glucho na domofon było też kilka dziwnych jak czy mogę zejść do piwnicy i typa akcent niko belik ruski z gtaiv teraz kabel no ktoś się czai na moje ps5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Śmieje się jak gadasz głupoty moim zdaniem, takie jak wyśmiewanie plecaka czy ubrań czyichs jak na foto chodziło tylko o dupe

Ja myślałem że chcesz nagie... Kiedyś dałem typiare to nagie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Ja myślałem że chcesz nagie... Kiedyś dałem typiare to nagie...

Kŭrwa ile razy to samo, to Boni chciała a nie ja, to po pierwsze a po drugie ciebie zapytałam pierwszego o to, nie chciałeś dać, on sie nawinął w temacie i zapytałam go drugiego dal.

Także wiesz nie ma lepszych są szybsi, czy jakoś tak. xd

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×