Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Juz mam dosyć kobiet, kolejna porażka

Polecane posty

11 minut temu, Jerry89 napisał:

niby gdzie tyle kosztuje? ty wiesz kto dzisiaj bierze 2 stowy za s3x? bezzębne żulice na które nawet nie chciałbym splunąć, laski które moglbym bzyknac, mniej niz 1000zł za gozdine nie biorą, a to juz jest za duza kwota aby za to placic, zreszta nawet jakbym chciał to ciekawe skad mialbym wziac taką panne? w burdelach są same stare pasztety a wszystkie stronki na ktorych sie ogłaszały już dawno nie działają. 

Dokładnie tak jest, ale on jest ułmny i wierzy, że laski  szukające spondoringu  na Datezone za 200 stówy chciałyby choć na niego splunąć. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

nie szukam lasek 10-10 bo wiem, ze takie nawet splunac nie chcialby na mnie. ale niestety ta półka kobiet, która mi się podoba, choć z pozoru mogą być przeciętne to niestety już są na takim levelu fizycznym, żę nie narzekają nigdy na brak powodzenia oraz na samotność, a co za tym idzie, no mnie nie wezmą, bo mają lepsze opcje.

I pewnie są podrywane przez typow na twoim poziomie ale z jakimś polotem. Na przystojnych są tabuny chętnych i oni nic nie muszą nawet mówić ale przeciętny niestety musi jakoś inaczej zawojować. Tak już wygląda świat. Chlop który ma się wewnetrznie za przegrywa nigdy niczego nie osiągnie. Takie są prawa wszechświata. Jesteś guwnem we własnym łbie więc emanujesz guwnem i guwno dostajesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gretta_ napisał:

Z kom idzie w parze? Na wesele?

z tego co wiem to idzie po prostu w barze z bratem, który też jest zaproszony i który oczywiscie tez nie ma partnerki, więc idą "niby jako para", w sensie takim, ze pewnie beda siedziec obok siebie czy tam sobie potańczą razem i tyle. a czy z kims naprawde pojdzie to nie wiem, przeciez nie bede jej śledził jak psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

ta? to udowodnij, bo chocby jak wbijasz na rokse.pl to wyskakuje duzy komunikat 

UWAGA!

Działalność portalu ROKSA.pl została zawieszona !

więc przestan bredzić.

tak ma wybór i to bardzo duży ty idi0tko..

pasztety ZAWSZE może isc na siłownie, zrobić sylwetke, ładnie sie umalowac, ubrać, zrobić włos i od razu jest mega laską z kolegi niski facet nawet jakby mial tryliard dolarów to nie zmieni tego wzrostu.

Niski pasztet męski tez może iść na siłownię i zadbać o wizerunek. Ale lepiej się użalać. Wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

ta? to udowodnij, bo chocby jak wbijasz na rokse.pl to wyskakuje duzy komunikat 

UWAGA!

Działalność portalu ROKSA.pl została zawieszona !

więc przestan bredzić.

tak ma wybór i to bardzo duży ty idi0tko..

pasztety ZAWSZE może isc na siłownie, zrobić sylwetke, ładnie sie umalowac, ubrać, zrobić włos i od razu jest mega laską z kolegi niski facet nawet jakby mial tryliard dolarów to nie zmieni tego wzrostu.

Można wydłużyć kości długie nóg. Piszczele i udowe i nie trzeba na to mieć tryliarda dolarów. 

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Dajcie spokój xD

No co?  Twierdził, że się nie da. Da się i to w Polsce za ok 250 tys, 10 cm by mu załatwilo sprawę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chłop bredzi, że nie potrafi poderwać kobiety, wszystko widzi na czarno i nie chce pomóc losowi-To najpierw powinien zbadać sobie głowę lub odpuścić kobiety które widocznie nie są dla niego 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

No co?  Twierdził, że się nie da. Da się i to w Polsce za ok 250 tys, 10 cm by mu załatwilo sprawę 😂

Szkoda ze tak jak o poprawę wyglądu mało kto myśli o poprawie głowy. Myślisz że te 10 cm magicznie poprawi jego sytuację życiowa? Od razu tabuny kobiet zdobędzie. Współczuję rozumowania. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy inwestuje w wygląd a mało kto w umysl. To jest dopiero prawdziwa brzydota. Starość i tak w końcu przybędzie i zabierze to co poprawione. A we łbie pusto. Nie mówiąc już o poziomie ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Szkoda ze tak jak o poprawę wyglądu mało kto myśli o poprawie głowy. Myślisz że te 10 cm magicznie poprawi jego sytuację życiowa? Od razu tabuny kobiet zdobędzie. Współczuję rozumowania. 

Nie sądzę tak, chodzi o fakty. 

Uważam, że jest sam przez zrypany charakter a nie wzrost. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Chochlik napisał:

Dokładnie tak jest, ale on jest ułmny i wierzy, że laski  szukające spondoringu  na Datezone za 200 stówy chciałyby choć na niego splunąć. 😂

Widziałem 300 420 i 500 na Datezone stawki bardzo ladne lachony nie jakieś dumbo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Klitek to ta sama osoba, czy jakiś bliźniak? Uporczywy troll, albo niezły schizol pokroju innego mitomana z kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Nie sądzę tak, chodzi o fakty. 

Uważam, że jest sam przez zrypany charakter a nie wzrost. 

W dodatku jest uzależniony od alkoholu i matka wszystko robi koło niego 😎

(Pisał kiedyś o tym 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Nie wiem jak można jarać się samym pięknem zewnętrznym tak jak chłopy. To dopiero robi efekt jak ktoś ma piękny umysl. Wtedy to gacie same spadają.

Mi się anastazi podobal oprócz podejścia do sex jakieś miała obawy braku szacunku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Niski pasztet męski tez może iść na siłownię i zadbać o wizerunek. Ale lepiej się użalać. Wiem.

a to uwazasz, ze ja tak nie robi? chodze na siłownie od 20 lat, mam markowe ciuchy, fryzjer regularnie co 4 tygodnie, ale spoko- ty wiesz lepiej, myslisz, ze leze tylko przed kompem w obsranych dresach? masakra.. 

9 minut temu, Chochlik napisał:

Można wydłużyć kości długie nóg. Piszczele i udowe

czy ty jestes nienormalny? wyobrazasz sobie jakby wygladal niski człowiek z długimi nogami? krótko tors, krótkie rece, mała głowa i długie nogi? pomijam fakt, ze nie znam ani jednego przypadku, zeby ktokolwiek mial cos takiego wykonac, pewnie to twoje brednie tylko a nawet jesli jakims cudem to jest mozliwe, to bylabys gwarantuje ci, pierwszym memem w internecie z takim wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

Mi się anastazi podobal oprócz podejścia do sex jakieś miała obawy braku szacunku 

Która prostytutka ma szacunek? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

Widziałem 300 420 i 500 na Datezone stawki bardzo ladne lachony nie jakieś dumbo 

Kłamiesz bo na Datezone nie ma cenników, narusza to regulamin 😂

Jak zwykle mitomanisz i to ułomnie jak zwykle 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crossroads napisał:

Ten Klitek to ta sama osoba, czy jakiś bliźniak? Uporczywy troll, albo niezły schizol pokroju innego mitomana z kafe...

To jest chłopak Niburdiama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Nie wiem jak można jarać się samym pięknem zewnętrznym tak jak chłopy. To dopiero robi efekt jak ktoś ma piękny umysl. Wtedy to gacie same spadają.

mhm... już widzę te tabuny kobiet lecące na niskiego grubego brzydkiego faceta z uwaga.. pieknym umysłem hahah litosci

dzisiaj się liczy kasa i wygląd , zejdz na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

to uwazasz, ze ja tak nie robi? chodze na siłownie od 20 lat, mam markowe ciuchy, fryzjer regularnie co 4 tygodnie, ale spoko- ty wiesz lepiej, myslisz, ze leze tylko przed kompem w obsranych dresach? masakra.. 

Ja tak leżę ale mam 185 i mnie obczajajom to gadzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

mhm... już widzę te tabuny kobiet lecące na niskiego grubego brzydkiego faceta z uwaga.. pieknym umysłem hahah litosci

dzisiaj się liczy kasa i wygląd , zejdz na ziemie

Wylecz głowę i przeżuć się jednak na facetów 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Jerry89 napisał:

niby gdzie tyle kosztuje? ty wiesz kto dzisiaj bierze 2 stowy za s3x? bezzębne żulice na które nawet nie chciałbym splunąć

Wołajcie leżaka, Anastazja bierze 200 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

Kłamiesz bo na Datezone nie ma cenników, narusza to regulamin 😂

Jak zwykle mitomanisz i to ułomnie jak zwykle 😂

Lachony potrafią to uminac np zdjęcie z 500zl albo jakos opisem mówię co było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Ja tak leżę ale mam 185 i mnie obczajajom to gadzie 

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

czy ty jestes nienormalny? wyobrazasz sobie jakby wygladal niski człowiek z długimi nogami? krótko tors, krótkie rece, mała głowa i długie nogi? pomijam fakt, ze nie znam ani jednego przypadku, zeby ktokolwiek mial cos takiego wykonac, pewnie to twoje brednie tylko a nawet jesli jakims cudem to jest mozliwe, to bylabys gwarantuje ci, pierwszym memem w internecie z takim wyglądem

Użyj wyszukiwarki i zobacz, że robią i wcale nie rzuca się to w oczy. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×