Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Juz mam dosyć kobiet, kolejna porażka

Polecane posty

Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

Lachony potrafią to uminac np zdjęcie z 500zl albo jakos opisem mówię co było 

Ty też nigdy nikogo nie poznasz. No chyba, że jakąś patuskę z wąsem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

To jest chłopak Niburdiama

Niburdiama to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

mhm... już widzę te tabuny kobiet lecące na niskiego grubego brzydkiego faceta z uwaga.. pieknym umysłem hahah litosci

dzisiaj się liczy kasa i wygląd , zejdz na ziemie

Napisałam ze połączenie atrakcyjności plus piękny umysl dopiero walą po łbie. Bynajmjej mje. Na grubasa nikt nie poleci. Chyba że naprawdę ma charyzmę. Zresztą skoncz już się użalać bo na rzygi zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

Lachony potrafią to uminac np zdjęcie z 500zl albo jakos opisem mówię co było 

Nie można i zdjeć sprzedawać, kłamiesz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jerry89 napisał:

bo powtarzam, ze pasztetów nie biore

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Lachony w hipermarket 

🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

chyba ch0ja w d0pie ci robią haha juz sobie wyorbazam jakby wyglądała taka karykatura, a pomijam fakt, ze niby skad mialbym wziac na to 200 kola hahah skoncz glupi temat, rownie dobrze mozesz mi gadac, ze jutro marsjanie wylądują

Co za wulgarny troll. 

Teraz już wiesz dlaczego jesteś sam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

chyba ch0ja w d0pie ci robią haha juz sobie wyorbazam jakby wyglądała taka karykatura, a pomijam fakt, ze niby skad mialbym wziac na to 200 kola hahah skoncz glupi temat, rownie dobrze mozesz mi gadac, ze jutro marsjanie wylądują

I wylądują szybciej niż takie dzbany jak ty i lezak cokolwiek polepszycie we własnym życiu.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZbanowanaSalowa napisał:

Co za wulgarny troll. 

Teraz już wiesz dlaczego jesteś sam

a więc uwazasz, ze ja w realu się tak zwracam do kogos? boze ale naiwni jestescie 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Użytkownik kafeteria.pl 

^^.....no co ty? Wybacz nie kojarzę większości nowomowy w spie...leniu tutaj, kto kim jest. Powinni dorzucać słownik pojęć i historię afer, albo filmik instruktażowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

chyba ch0ja w d0pie ci robią haha juz sobie wyorbazam jakby wyglądała taka karykatura, a pomijam fakt, ze niby skad mialbym wziac na to 200 kola hahah skoncz glupi temat, rownie dobrze mozesz mi gadac, ze jutro marsjanie wylądują

To nie moja wina, że jesteś niski, biedny i zrypany 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

^^.....no co ty? Wybacz nie kojarzę większości nowomowy w spie...leniu tutaj, kto kim jest. Powinni dorzucać słownik pojęć i historię afer, albo filmik instruktażowy.

Nie będę Ci tłumaczyć genealogii kafeterii których to protoplastów korzenie sięgają samego dna piekła zwanego kowbojkami. Tam zaczyna się historia tego rodu. Patologicznego i spjerdolonego od szpiku począwszy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra popaprańce ide sobie zwalic konia i idę się polozyc na jakiś film, pewnie jutro wbije tu wieczorem chwile posmęcić bo i tak nie mam co robic innego bo jestem samotny i nuda mnie pewnie bedzie zżerać, do zobaczenia lemingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

a więc uwazasz, ze ja w realu się tak zwracam do kogos? boze ale naiwni jestescie 😉

 

Idź do mamy, bo pewnie kolację zrobiła, a jutro piątek, więc napić się będziesz musiał 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Nie będę Ci tłumaczyć genealogii kafeterii których to protoplastów korzenie sięgają samego dna piekła zwanego kowbojkami. Tam zaczyna się historia tego rodu. Patologicznego i spjerdolonego od szpiku począwszy  

Eee tam, pamiętam kowbo jeszcze na długo przed upadkiem, tutaj też mieli nie lepszych pacjentów, potem się to tylko wymieszało szambo z ....nem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Eee tam, pamiętam kowbo jeszcze na długo przed upadkiem, tutaj też mieli nie lepszych pacjentów, potem się to tylko wymieszało szambo z ....nem.

Jes jak jes. Zycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Kŭrwa przez 10 min próbowałam wrzucić link do tych stron ale wywalało za każdym razem. xd

Już dobrze kota opanowalem sytuacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Kŭrwa przez 10 min próbowałam wrzucić link do tych stron ale wywalało za każdym razem. xd

Pamiętaj co masz dla mnie zdobyć. Liczę na ciebie Elżbieta. Masz swoje sposoby. Musisz zaspokoić moją odwieczna ciekawość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

jakby obczajały z powodu wzrostu to by musiały połowę gości obczajać

Może się też podobam z gęby ciężko stwierdzić nigdy nie pytałem bezpośrednio czemu obczajasz sooko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Jerry89 napisał:

nie szukam lasek 10-10 bo wiem, ze takie nawet splunac nie chcialby na mnie. ale niestety ta półka kobiet, która mi się podoba, choć z pozoru mogą być przeciętne to niestety już są na takim levelu fizycznym, żę nie narzekają nigdy na brak powodzenia oraz na samotność, a co za tym idzie, no mnie nie wezmą, bo mają lepsze opcje.

Więc po co szukasz tu rad czy pocieszenia skoro sam sobie właśnie odpowiedziałeś? 😄 

Jesteś pewnie z 3-4/10, a szukasz laski od minimum 6-7/10 😄 W takim razie do końca życia będziesz poszukiwał, obstawiam. 😄 Z własnej winy. Nie potrafisz się przekonać do mniej atrakcyjnej? Ojjj, a widzisz, kobietom też ciężko się zmusić do pokochania brzydkich, niskich mireczków. To działa w dwie strony. Ale pewnie by potrafiły, gdyby nie miały lepszego wyboru. Większość facetów też wybierze mniej atrakcyjną niż samotność. Ty wolisz trwanie w celibacie i samotności - Twój wybór. Tylko potem nie płacz, nie jojcz i nie wal smutów o tym jaki biedny jesteś. Skoro celujesz zawsze w znacznie atrakcyjniejsze laski, to chyba wiadomo jak to się skończy, prawda? Gimbusem już dawno nie jesteś i wiesz jak świat wygląda.

Założę się, że ta laska była na mocno wyższym lvl-u atrakcyjności niż Ty 😄 I traktowała Cię po prostu jak kolegę z którym można trochę pożartować czy poflirtować. Teraz wręcz jestem pewna. Pewnie nawet nie przyszło jej na myśl, że tak mało atrakcyjny będzie chciał czegoś więcej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Ja nigdy nie kłamie chyba że żartuje 

Właśnie że kłamiesz.  Wiem, że tam nie można zamieszczać płatnych treści i ofert. 

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×