Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kvvrwyj33ban3

do spania kuurwy bo jutro musicie do pracy wstac, a ja sobie wstane i pojade na rowerze plywac sie w jeziorze jeee i bedzie sloneczko a wy w pracy wtedty hahahah beeka

Polecane posty

wypad chuuja obciągać męska dzivvko bo tylko do tego się nadajesz... tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahah wy to jutro robicie od rana wlasnie hahahah a ja czyli wygryw zyciowy sobie wtedy plywam w rzece albo jeziorze i sloneczko swieci a wy wtedy w pracy hahahah jeeaa dobrze wam tak 😄 karma 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki ludzie ze pracujecie jestem wam wdzieczny 😄

bo ja sobie z rana w poludnie wtedy plywam w rzece albo jeziorze za miastem i nikogo nie ma, bo wszyscy w pracy hahahah 😄 dopiero po 16 sie zjezdzacie, ale ja wtedy juz dawno w domciu 😄 i sloneczko juz schowane haha 😄

dla mnie sloneczko dla was chmury hahah 😄 jea 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

to nie choroba psychiczna tylko wy, wasze klamstwa, hejty i ponizanie mojej osoby 😄

Jak można cię szanować, jak ty sam siebie nie szanujesz? Wyzywasz od Polaczków, będąc w Anglii Polakiem, który oddaje się starym dziadkom za obiad i mieszkanie. Czas powiedzieć prawdę - Jesteś chory psychicznie, w dodatku homoseksualista, ale ja jestem tolerancyjna. Tylko po co te wyzwiska? Temat zamykam, a ty odpocznij ✋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pracujcie dalej, bo wtedy sobie jade na wies i zywej duszy dookola a ja moge sobie plywac w rzece, w jeziorze opalac sie w samych gatkach bo w pracy jestescie a ja mam spokoj od ludzi przez to, dzieki! 😄😄

Edytowano przez kvvrwyj33ban3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zasiali to zbierają Filip. Najpierw dossrywają pierwsi, a potem dziwią się że jest na to taka sama reakcja. Ze mną robią identycznie. To ja Iskra. Piszą że masz chorobę, a mimo to nie traktują jak powinni. Oczywiscie część ludzi jest spoko, ale ja mówię o hejterach. A ponoć tacy ogarnięci i mądrzejsi... Beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bana mi yebli na IP bo napisałam że jeden typ jest miły dla lasek, a upierał się że nie i za to że mnie tu ruda  hejtowała, a ja się broniłam przed nią. To pewnie ona z multikinta to zrobiła smarkula mentalna, zgłasza ludzi  bo sobie nie potrafi poradzić na argumenty😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha no ja juz tutaj ledwo daje rade sie rejestrowac, bo tyle IP mi zbanowali xD

jak mnie tu nie bedzie to pewnei dlatego ze juz dostalem bana na wszystkie ip i juz nie mam jak sie zarejestrowac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj mi dwa konta uspili bo napisalem do sruna albo jakiejs innej klamliwej mendy jeebanej ze jest jeebana kuurwa i zaraz dostaje albo bana albo blokade pisania, kuurwy jeebane, nienawidze was kuurwy i moderacja sraam na was wy szmaaty jeebane jak ja wami gardze wszystkimi to sobie nie zdajecie sprawy za te lata ponizania mnie i klamstwa wy gnooje chuuje jeebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zrobił masę kont do przodu to da się logować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hebee napisał:

Bana mi yebli na IP bo napisałam że jeden typ jest miły dla lasek, a upierał się że nie i za to że mnie tu ruda  hejtowała, a ja się broniłam przed nią. To pewnie ona z multikinta to zrobiła smarkula mentalna, zgłasza ludzi  bo sobie nie potrafi poradzić na argumenty😄 

Bo twierdzilas że był miły dla wszystkich lasek a tak naprawdę był miły dla jednej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

no dzisiaj mi dwa konta uspili bo napisalem do sruna albo jakiejs innej klamliwej mendy jeebanej ze jest jeebana kuurwa i zaraz dostaje albo bana albo blokade pisania, kuurwy jeebane, nienawidze was kuurwy i moderacja sraam na was wy szmaaty jeebane jak ja wami gardze wszystkimi to sobie nie zdajecie sprawy za te lata ponizania mnie i klamstwa wy gnooje chuuje jeebane

Nie zwracam uwagi jak często oni dostają bana. Też równie często? Bo ruda z tego co widzę to nie. Za podlizywanie się bo Leżaka obraża cały czas a bana nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moglbym zrobic, ale mi sie nie chce 😄

wyjeebane mam 😄

ale jaki ja gniew czuje przez to miejsce tutaj i ludzi co wypisuja to masakra jakas 😄

nikt mnie tak w realu nie wkuurwia a przez to srafe to mam ochote komus rozjeebac o morde laptopa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Nie zwracam uwagi jak często oni dostają bana. Też równie często? Bo ruda z tego co widzę to nie. Za podlizywanie się bo Leżaka obraża cały czas a bana nie ma.

jaka ruda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

dzieki ludzie ze pracujecie jestem wam wdzieczny 😄

bo ja sobie z rana w poludnie wtedy plywam w rzece albo jeziorze za miastem i nikogo nie ma, bo wszyscy w pracy hahahah 😄 dopiero po 16 sie zjezdzacie, ale ja wtedy juz dawno w domciu 😄 i sloneczko juz schowane haha 😄

dla mnie sloneczko dla was chmury hahah 😄 jea 😄

Jest październik schizofreniku🤣Większość ludzi raczej woli siedzieć na chacie niż moczyć důpę w zimnej wodzie obèsránej przez wiewiórki, bo cię sponsor wýpjerdala z domu na dzień 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pszemek napisał:

Jest październik schizofreniku🤣Większość ludzi raczej woli siedzieć na chacie niż moczyć důpę w zimnej wodzie obèsránej przez wiewiórki, bo cię sponsor wýpjerdala z domu na dzień 🤣

wypieerdalaj ty smieeciu jeebany wroclawski kuurwo pieerdolona jaki ty jestes kuurwa zalosny ja pieerdole sraam ci do ryyja ty smieeszku kuurwo wroclawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

no dzisiaj mi dwa konta uspili bo napisalem do sruna albo jakiejs innej klamliwej mendy jeebanej ze jest jeebana kuurwa i zaraz dostaje albo bana albo blokade pisania, kuurwy jeebane, nienawidze was kuurwy i moderacja sraam na was wy szmaaty jeebane jak ja wami gardze wszystkimi to sobie nie zdajecie sprawy za te lata ponizania mnie i klamstwa wy gnooje chuuje jeebane

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kvvrwyj33ban3 napisał:

jaka ruda?

Selkie vel Sesja psychiatryczna vel Zły króliczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×