Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nie potrzebuje więcej niż

Ale jak ztyrano moją persone z zazdrości tutaj

Polecane posty

2 minuty temu, marawstala napisał:

Książki też są ok. ale więcej czasu trzeba im poświęcić a tutaj już ktoś to robi za nas wyłapując najistotniejsze fragmenty... być może własną perspektywę, ale jak dojdzie obraz to jakoś lepiej się słucha : ) no tak... jakby tak człowiek miał tu siedzieć całe dnie biorąc czynny udział uczestnicząc w pogadankach : ) to byłby energetycznym kapciem... Niektórzy potrzebują sporej interakcji ale na pewno nie są nimi dogryzanki (te na nikogo dobrze nie wpływaja)

No wiem teraz łatwiej , bo jak ja zaczynałem to jeszcze nie było aż tyje materiałów na YT pod tym kątem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No wiem teraz łatwiej , bo jak ja zaczynałem to jeszcze nie było aż tyje materiałów na YT pod tym kątem. 

 

On im zabronil pisnac cokolwiek się boją że pochwa będzie latać ale mam w dopie typa wiem że dumbo to golddigera a on mitoman perfekcyjne go jeszcze wysypala że melancholii pijak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Kiedyś się wygadal że ma tyle później magicznie urósł 

Z priva z dumbo też wynikalo że to kurdupel z serdelka 

Coś było że z matką siedzi w kłótniach i w nerwach mu wygarnęła, a ta druga że ma problemy z alko co by wyjaśniało skąd niebieska karta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

On im zabronil pisnac cokolwiek się boją że pochwa będzie latać ale mam w dopie typa wiem że dumbo to golddigera a on mitoman perfekcyjne go jeszcze wysypala że melancholii pijak 

Oczywiście że ma jakieś haki na jedną i drugą dlatego muszą tańczyć jak im zagra 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Coś było że z matką siedzi w kłótniach i w nerwach mu wygarnęła, a ta druga że ma problemy z alko co by wyjaśniało skąd niebieska karta 😄

To musi być aparycji tosziro ostatnio miał taki avek wyglądało na twarz właśnie 1,7m gimnazjum myślę że to jego gogle nic nie znalazło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pissdeczki ktorych omijaja z pogarda jak zgniłe jajo maja zawsze najwiecej do powiedzenia w necie.

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

moon dopczy sasiadke a niektorych omijaja jak zgniłe jajo wyczuwajac chore goowno.

Sasiadke to ja depcze on się boi cipek bo nawet ciebie nie chciał zaliczyc jak chciałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

No wiem teraz łatwiej , bo jak ja zaczynałem to jeszcze nie było aż tyje materiałów na YT pod tym kątem. 

 

A to z pewnością... sama dawniej raczej stronilam chyba w radiowej trójce było takie słuchowisko 'dobronocka' czasem słuchałam ale zdarzyło mi się w tamtym czasie gadać, że to o czym rozmawiają to takie oczywistości... no i zauważyłam, że tak zwykle gadają ci którzy z tej tematyki szydzą : ) bo wydaje im się, że to głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

To musi być aparycji tosziro ostatnio miał taki avek wyglądało na twarz właśnie 1,7m gimnazjum myślę że to jego gogle nic nie znalazło 

Zaczną się kłócić to jedno drugie będzie sprzedawać. Po co ty się z tym zadajesz żeby po jakimś ukrze alkusie  narkusie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

pissdeczk ktorych omijaja z pogarda jak zgniłe jajo i maja zawsze najwiecej do powiedzenia w necie.

Takich jak on to ja ignoruje w realu bo gdy przechodzę obok to się trzesa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Takich jak on to ja ignoruje w realu bo gdy przechodzę obok to się trzesa 

tacy jak ty marza o przeheblowaniu przez takiego typa tak samo jak o swoim szwagrze ktory nosił ci telewizorek i sciekalo ci po nogach z wdziecznosci i podniecenia uległego gejaszka

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zaczną się kłócić to jedno drugie będzie sprzedawać. Po co ty się z tym zadajesz żeby po jakimś ukrze alkusie  narkusie brać.

Sama tu przyszla przecież za nią już nie chodzę ona mi bóle głowy powoduje to się nie nadaje do związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

A to z pewnością... sama dawniej raczej stronilam chyba w radiowej trójce było takie słuchowisko 'dobronocka' czasem słuchałam ale zdarzyło mi się w tamtym czasie gadać, że to o czym rozmawiają to takie oczywistości... no i zauważyłam, że tak zwykle gadają ci którzy z tej tematyki szydzą : ) bo wydaje im się, że to głupoty.

Książki mają coś w sobie i będę chciał wrócić do czytania zimą, bo to jest klimatycznie i kopalnia wiedzy. Dobranoc Maro 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Sama tu przyszla przecież za nią już nie chodzę ona mi bóle głowy powoduje to się nie nadaje do związku 

Leki chyba musi brać jakieś , bo bez tego skacze do ludzi UJ wie o co. Nie ma co sobie głowy psuć takimi osobami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do gejów ale muszą być pogodzeni że swoją orientacja bo nie będę z nimi konkurować o facetów no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Leki chyba musi brać jakieś , bo bez tego skacze do ludzi UJ wie o co. Nie ma co sobie głowy psuć takimi osobami. 

Jak to o co fazy ma bo jest spasiona i ją munek nie chce. A sobie ułożyła w głowie że będą podobnego wzrostu on taki chudy lamusik czasem nawet widzę takie pary ona masywniejsza od typka komicznie to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh jak mi przykro zazdrosna gejozo kiedyś tak mi spermiles ze ciekl ci sluz z odbyciku, to boli że wola każdego innego od ciebie 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

A chcesz robić za szklanke w kuchni? 

A ty będziesz płakał o moona i każdego gościa jak na kukolda przystało czy wyrosna ci kiedyś szczątkowe jaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vlad Srakula napisał:

A ty będziesz płakał o moona i każdego gościa jak na kukolda przystało czy wyrosna ci kiedyś szczątkowe jaja 

Nie ma opcji żeby być w otwartym związku jeśli związku ze mną lachon chce to wierności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Vlad Srakula napisał:

A ty będziesz płakał o moona i każdego gościa jak na kukolda przystało czy wyrosna ci kiedyś szczątkowe jaja 

A wiesz co wymyśliłem sposób na oszczędności żelu durex xD wlewasz trochę i wrekawiczka rozczarowuje wszystkie ściany pochwy i się hebluje cała 1,5h fest huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

A wiesz co wymyśliłem sposób na oszczędności żelu durex xD wlewasz trochę i wrekawiczka rozczarowuje wszystkie ściany pochwy i się hebluje cała 1,5h fest huh

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

2 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

I bez dolewania może dać radę a sporo mi szło xD 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Nie ma opcji żeby być w otwartym związku jeśli związku ze mną lachon chce to wierności 

A czy ktoś jest z tobą w związku żebyś miał prawo robić mu odpaly niemęski kukoldzie słabiutki psychicznie?

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Koorwa tak się staram w ogarnietosc z drugiego końca świata pendrive zamawiam a tu mi w...ili z zazdrości że melina i chooj

Ciekawy jestem o co samice mają ból dopy pewnie wyższy jestem od ich typów 

Nikt nie tyra ciebie z zazdrości, a za opychającą osobowości. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×